Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 18.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Portugalija per 10 dienų - Kelionių studija
fade
2102
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-2102,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-header-style-on-scroll,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-large-title-text,mkdf-title-with-subtitle,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

Portugalija per 10 dienų

979 €

asmeniui

Jūsų laukia nepakartojami įspūdžiai ir pažintis su svajingaja Portugalija!
Išsamus maršrutas: Lisabona – Sintra – Cabo da Roca – Kaskais – Estoril – Porto – Braga – Gimaraes – Koimbra – Fatima – Lisabona – Vila Vikosa – Evora – Obidos – Batalija – Alkobasa – Tomar – Portugalijos rivjera.
Ekskursijos ir programa su rusakalbiu gidu.

Kelionės kaina 979 Eur.

Išvykstame kiekvieną penktadienį iki 2020.12.04, esant vietų skrydžiuose.

Dėmesio! Išvykimo diena, gali būti bet kuri kita. Išvykstant ne penktadienį keičiasi programos eiliškumas (priklausomai nuo pasirinktos dienos, gali šiek tiek keistis ir programa).


Jeigu jus domina kita kelionės data, rašykite mums el. paštu info@kelioniustudija.lt arba skambinkite +370 60775699


Keliautojų dėmesiui! Kainų ir vietų skaičius yra ribotas. Nurodytos kainos  gali keistis po kiekvieno užsakymo. Paskubėkite įsigyti kelionę už šią kainą kol ji nepakilo!

KELIONĖS PROGRAMA:

1. DIENA.
Skrydis Vilnius – Lisabona, su persėdimu viename iš Europos miestų. Sutikimas oro uoste (8.00-23.00). Pervežimas į viešbutį. Apgyvendinimas (po 14 val.). Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Lisabonoje. Nakvynė viešbutyje Lisabonoje.

2. DIENA. 
Pusryčiai. Išvykimas į nedidelį, bet nuostabų miestelį Sintrą, kurio gamta įkvėpdavo romantiškąją XIXa. menininkų kartą. Karalių rūmų (Quinta de Regaleira) lankymas, pasivaikščiojimas po senamiestį. Palacio de Pena rūmai, buvusi karalių rezidencija (UNESCO kultūros paveldas). Rūmai išsiskiria įvairiaspalviais fasadais bei vidaus dekoracijomis, išlikusiomis nuo karalienės Amelijos laikų. Pietūs nacionaliniame restorane. Išvyka prie vakariausio Europos taško Cabo da Roca (Uolos kyšulys). Nepakartojama Atlanto vandenyno panorama nuo kyšulio krašto. Grįžimas į Lisaboną pro Kaskais ir Estoril kurortus. Šiuos kurortus pamėgę aristokratai iš viso pasaulio. Garsėjantys prabangiomis vilomis, eukaliptų giraitėmis, geriausiais centrinės Portugalijos paplūdimiais, nuostabiais viešbučiais, prabangiais restoranais, aukščiausio lygio golfo laukais, Formulės 1 trasa. Nakvynė viešbutyje Lisabonoje.

3 DIENA
Pusryčiai. Kelionė į Portą. Pietūs nacionaliniame restorane. Pažintis su šiaurės Portugalijos sostine Portu. Tai antras pagal dydį šalies miestas. Porto regionas visame pasaulyje garsėja savo vynais, dėl šios priežasties Porto dažnai vadinamas ir portveino tėvyne. Pažintis su miestu: Pranciškonų bažnyčia, garsėjanti nuostabiu interjeru, dekoruota paauksuoto medžio raižiniais, įžymieji Biržos rūmai, paminklas Jūrų keliautojui Henrikui. Pasiplaukiojimas Douro upe. Ekskursija į vyno rūsius, kur turėsime galimybę degustuoti garsiausią Portugalijos vyną – portveiną (už papildomą mokestį 10 Eur). Nakvynė viešbutyje Porto.

4 DIENA
Pusryčiai. Kelionė į Bragą. Pietūs nacionaliniame restorane. Braga – tai vienas iš Portugalijos religinių, kultūrinių ir pramoninių centrų. Apsilankymas vienoje iš svarbiausių Portugalijos šventovių – Bon Žezut – du Monte bažnyčioje, stovinčioje ant 564m  aukščio kalvos. Išvykimas į Gimaraes. Šį miestą portugalai vadina „nacijos gimtine“, čia gimė pirmasis Portugalijos karalius Alfonsas Enrikes I, kurio karūnavimą mena išlikusi tvirtovė su San Migelio varpine. Trumpa pažintis su senamiesčiu: Oliveiros ir Šv.Pranciškaus bažnyčios. Vakarienė nacionaliniame restorane su „Fado“ programa (trukmė ~ 3 val. 20.00-23.00). Nakvynė viešbutyje Porto.

5 DIENA 
Pusryčiai. Išvykimas į senąją Portugalijos sostinę – Koimbrą: XIIa. romaninio stiliaus Katedra, universitetas, kuris buvo įkurtas XIII amžiuje, iki šiol išlaikė savo akademines tradicijas. Pietūs nacionaliniame restorane. Kelionė į pasaulio piligrimų centrą Fatimą – Šv. Mergelės Marijos apsireiškimo vietą.  Apžiūrime Šv.Mergelės Marijos baziliką, kurios aikštė talpina 300000 maldininkų. “Monetų urvas“- keliautojus pavergia stalaktitų ir stalagmitų simfonija, viduje tyvuliuojančiu smaragdo spalvos ežerėliu (už papildomą mokestį 7 Eur). Nakvynė viešbutyje Lisabonoje.

6 DIENA
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Lisaboną: Nepriklausomybės prospektas, įrėmintas kaštonų alėjomis, Restauratorių aikštė su granito obelisku, pastatytu 1886m., paminint išsivadavimą iš Ispanijos ekspansijos, Rossio aikštė su nuostabiais bronziniais fontanais, Nacionalinis teatras, Komercijos aikštė.  Belemo sargybos bokštas – švyturys, gotikinis Šv. Jeronimo vienuolynas, kuriame ilsisi garsiojo jūrų keliautojo Vasko da Gamos palaikai, paminklas Jūrų užkariautojams. Pageidaujantiems siūloma ekskursija su pietumis: Mafra – Žoze Franko – Eriseira (už papildomą mokestį 60 Eur). Nakvynė viešbutyje Lisabonoje.

7 DIENA
Pusryčiai. Išvykimas į Vila Vikosa – didingosios Portugalijos karalių rezidencijos lankymas. Kelionę tęsiate į Alantežo provincijos sostinę Evorą, vieną seniausių Pirėnų pusiasalio miestų. Evora laikoma gražiausiu Portugalijos miestu – tikru viduramžių muziejumi po atviru dangumi. Šio miestelio senamiestis yra įtrauktas į UNESCO paminklų sąrašą. Ekskursija po miestą: Romėnų šventyklos griuvėsiai, Katedra, Kaulų koplyčia, senasis universitetas ir daugybė kitų pastatų – puikių turtingos praeities paminklų. Pietūs nacionaliniame restorane. Grįžimas į Lisaboną. Pravažiuojate Balandžio 25-osios tiltu, kuris yra tarp 20-ties ilgiausių kabančių tiltų pasaulyje. Jis primena garsųjį San Francisko „Aukso vartų“ tiltą. Nakvynė viešbutyje Lisabonoje.

8 DIENA
Pusryčiai. Išvykimas į Obidos, žavų Portugalijos miestelį apsuptą viduramžių tvirtovės sienomis. Trumpa pažintis su miestu: XVIII a. tvirtovės vartai, Šv.Mergelės bažnyčia. Vykstame į Bataliją, kur apžiūrime įspūdingąjį Šv.Mergelės Marijos Vitorijos vienuolyną – portugalų gotikos perlą. Išvykimas į Alkobasa miestelį, kuriame aplankome vieną gražiausių viduramžių cistersų ordino vienuolyną ir bažnyčią. Bažnyčioje palaidotas Portugalijos karalius Pedras ir jo slaptoji žmona Inesa de Castro. Tragišką karaliaus ir Inesos meilę ne kartą apdainavo portugalų poetai. Kelionė į Tomar. Pažintis su Tamplierių ir Kristaus ordino vienuolynu. Tai vienas iš svarbiausių Portugalijos paminklų, atspindintis daugiau nei 500 metų trukmės Portugalijos meno istorijos laikotarpį. Nakvynė viešbutyje Portugalijos rivjeroje (netoli Lisabonos).

9 DIENA
Pusryčiai. Poilsis prie jūros Portugalijos rivjeroje. Nakvynė viešbutyje Portugalijos rivjeroje (netoli Lisabonos).

10 DIENA

Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą (paėmimai iš viešbučio Rivjeroje 8.00, 11.00, 19.30 valandomis. Pageidaujantiems kitu laiku, užsakomas individualus pervežimas už papildomą mokestį). Skrydis LisabonaVilnius su persėdimu viename iš Europos miestų.

Įskaičiuota į kelionės kainą

  • > Pasitikimas oro uoste (nuo 8.00 val. iki 23.00 val., jei atvykstama kitu laiku, priemoka 40 Eur už automobilį (max 2 asm.);
  • > atgaliniai pervežimai į oro uostą išvykimo dieną iš Portugalijos rivjeros vykdomi šiomis valandomis: 08.00, 11.00, 16.00, jei išvykstama kitu laiku, priemoka 60 Eur už automobilį (max 2 asm.)) ir visi pervežimai pagal programą;
  • > 9 nakvynės 3***(2**) arba 4**** viešbučiuose su pusryčiais (5 nakvynės Lisabonoje, 2 nakvynės Porto, 2 nakvynės Portugalijos rivjeroje);
  • > 5 pietūs (su gėrimais), 1 vakarienė su „Fado“ programa (su gėrimais);
  • > ekskursinė programa su rusakalbiu gidu;
  • > kelionės dokumentų sutvarkymas.

Neįskaičiuota į kelionės kainą

  • > Tarptautinių skrydžių bilietai, individualūs pervežimai iš ir į oro uostą, bilietai į mokamus objektus, papildomos paslaugos, miestų mokesčiai ~ 7 Eur, medicininių išlaidų draudimas užsienyje, ausinukai ( 10 Eur/asm. kelionės metu).
  • > Už papildomą mokestį galima užsisakyti vietas autobuse: 1 eilė – 50 Eur/asm., 2-3 eilės – 40 Eur/asm., 4-5 eilės – 30 Eur/asm., bet kuri kita eilė – 10 Eur/asm.
  • > Mokamiems objektams turėti: ~51 – 66 EUR.

3* – dažniausiai pasitaikantys viešbučiai: Lisabonoje – Vip Berna 3*, Porto – Star Inn Porto 3*, Portugalijos Rivjeroje – Lido 3*arba Sao Mamede 2*, arba kiti tos pačios kategorijos viešbučiai.

4* – dažniausiai pasitaikantys viešbučiai: Lisabonoje – VIP Executive Entrecampos Hotel and Conference 4*, Porto – Hotel Black Tulip 4*, Portugalijos Rivjeroje –  Costa Caparica 4*arba Praia Mar 4*, arba kiti tos pačios kategorijos viešbučiai.

Organizatorius pasilieka teisę keisti ekskursijų eiliškumą.

Nuvykimas į Portugaliją – savarankiškas, atvykę prisijungsite prie rusakalbių grupės. Pageidaujantiems kelionę galima pratęsti (už papildomą mokestį) poilsiu.

Pateiktos kainos negalioja šventiniais periodais.

1

1 diena

Skrydis Vilnius – Lisabona, su persėdimu viename iš Europos miestų. Sutikimas oro uoste (8.00-23.00). Pervežimas į viešbutį. Apgyvendinimas (po 14 val.). Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Lisabonoje. Nakvynė viešbutyje Lisabonoje
2

2 diena

Pusryčiai. Išvykimas į nedidelį, bet nuostabų miestelį Sintrą, kurio gamta įkvėpdavo romantiškąją XIXa. menininkų kartą. Karalių rūmų (Quinta de Regaleira) lankymas, pasivaikščiojimas po senamiestį. Palacio de Pena rūmai, buvusi karalių rezidencija (UNESCO kultūros paveldas). Rūmai išsiskiria įvairiaspalviais fasadais bei vidaus dekoracijomis, išlikusiomis nuo karalienės Amelijos laikų. Pietūs nacionaliniame restorane. Išvyka prie vakariausio Europos taško Cabo da Roca (Uolos kyšulys). Nepakartojama Atlanto vandenyno panorama nuo kyšulio krašto. Grįžimas į Lisaboną pro Kaskais ir Estoril kurortus. Šiuos kurortus pamėgę aristokratai iš viso pasaulio. Garsėjantys prabangiomis vilomis, eukaliptų giraitėmis, geriausiais centrinės Portugalijos paplūdimiais, nuostabiais viešbučiais, prabangiais restoranais, aukščiausio lygio golfo laukais, Formulės 1 trasa. Nakvynė viešbutyje Lisabonoje.
3

3 diena

Pusryčiai. Kelionė į Portą. Pietūs nacionaliniame restorane. Pažintis su šiaurės Portugalijos sostine Portu. Tai antras pagal dydį šalies miestas. Porto regionas visame pasaulyje garsėja savo vynais, dėl šios priežasties Porto dažnai vadinamas ir portveino tėvyne. Pažintis su miestu: Pranciškonų bažnyčia, garsėjanti nuostabiu interjeru, dekoruota paauksuoto medžio raižiniais, įžymieji Biržos rūmai, paminklas Jūrų keliautojui Henrikui. Pasiplaukiojimas Douro upe. Ekskursija į vyno rūsius, kur turėsime galimybę degustuoti garsiausią Portugalijos vyną – portveiną (už papildomą mokestį 10 Eur). Nakvynė viešbutyje Porto.
4

4 diena

Pusryčiai. Kelionė į Bragą. Pietūs nacionaliniame restorane. Braga – tai vienas iš Portugalijos religinių, kultūrinių ir pramoninių centrų. Apsilankymas vienoje iš svarbiausių Portugalijos šventovių - Bon Žezut – du Monte bažnyčioje, stovinčioje ant 564m  aukščio kalvos. Išvykimas į Gimaraes. Šį miestą portugalai vadina „nacijos gimtine“, čia gimė pirmasis Portugalijos karalius Alfonsas Enrikes I, kurio karūnavimą mena išlikusi tvirtovė su San Migelio varpine. Trumpa pažintis su senamiesčiu: Oliveiros ir Šv.Pranciškaus bažnyčios. Vakarienė nacionaliniame restorane su „Fado“ programa (trukmė ~ 3 val. 20.00-23.00). Nakvynė viešbutyje Porto.
5

5 diena

Pusryčiai. Išvykimas į senąją Portugalijos sostinę – Koimbrą: XIIa. romaninio stiliaus Katedra, universitetas, kuris buvo įkurtas XIII amžiuje, iki šiol išlaikė savo akademines tradicijas. Pietūs nacionaliniame restorane. Kelionė į pasaulio piligrimų centrą Fatimą – Šv. Mergelės Marijos apsireiškimo vietą.  Apžiūrime Šv.Mergelės Marijos baziliką, kurios aikštė talpina 300000 maldininkų. “Monetų urvas“- keliautojus pavergia stalaktitų ir stalagmitų simfonija, viduje tyvuliuojančiu smaragdo spalvos ežerėliu (už papildomą mokestį 7 Eur). Nakvynė viešbutyje Lisabonoje.
6

6 diena

Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Lisaboną: Nepriklausomybės prospektas, įrėmintas kaštonų alėjomis, Restauratorių aikštė su granito obelisku, pastatytu 1886m., paminint išsivadavimą iš Ispanijos ekspansijos, Rossio aikštė su nuostabiais bronziniais fontanais, Nacionalinis teatras, Komercijos aikštė.  Belemo sargybos bokštas – švyturys, gotikinis Šv. Jeronimo vienuolynas, kuriame ilsisi garsiojo jūrų keliautojo Vasko da Gamos palaikai, paminklas Jūrų užkariautojams. Pageidaujantiems siūloma ekskursija su pietumis: Mafra - Žoze Franko – Eriseira (už papildomą mokestį 60 Eur). Nakvynė viešbutyje Lisabonoje.
7

7 diena

Pusryčiai. Išvykimas į Vila Vikosa - didingosios Portugalijos karalių rezidencijos lankymas. Kelionę tęsiate į Alantežo provincijos sostinę Evorą, vieną seniausių Pirėnų pusiasalio miestų. Evora laikoma gražiausiu Portugalijos miestu – tikru viduramžių muziejumi po atviru dangumi. Šio miestelio senamiestis yra įtrauktas į UNESCO paminklų sąrašą. Ekskursija po miestą: Romėnų šventyklos griuvėsiai, Katedra, Kaulų koplyčia, senasis universitetas ir daugybė kitų pastatų - puikių turtingos praeities paminklų. Pietūs nacionaliniame restorane. Grįžimas į Lisaboną. Pravažiuojate Balandžio 25-osios tiltu, kuris yra tarp 20-ties ilgiausių kabančių tiltų pasaulyje. Jis primena garsųjį San Francisko „Aukso vartų“ tiltą. Nakvynė viešbutyje Lisabonoje.
8

8 diena

Pusryčiai. Išvykimas į Obidos, žavų Portugalijos miestelį apsuptą viduramžių tvirtovės sienomis. Trumpa pažintis su miestu: XVIII a. tvirtovės vartai, Šv.Mergelės bažnyčia. Vykstame į Bataliją, kur apžiūrime įspūdingąjį Šv.Mergelės Marijos Vitorijos vienuolyną – portugalų gotikos perlą. Išvykimas į Alkobasa miestelį, kuriame aplankome vieną gražiausių viduramžių cistersų ordino vienuolyną ir bažnyčią. Bažnyčioje palaidotas Portugalijos karalius Pedras ir jo slaptoji žmona Inesa de Castro. Tragišką karaliaus ir Inesos meilę ne kartą apdainavo portugalų poetai. Kelionė į Tomar. Pažintis su Tamplierių ir Kristaus ordino vienuolynu. Tai vienas iš svarbiausių Portugalijos paminklų, atspindintis daugiau nei 500 metų trukmės Portugalijos meno istorijos laikotarpį. Nakvynė viešbutyje Portugalijos rivjeroje (netoli Lisabonos).
9

9 diena

Pusryčiai. Poilsis prie jūros Portugalijos rivjeroje. Nakvynė viešbutyje Portugalijos rivjeroje (netoli Lisabonos).
10

10 diena

Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą (paėmimai iš viešbučio Rivjeroje 8.00, 11.00, 19.30 valandomis. Pageidaujantiems kitu laiku, užsakomas individualus pervežimas už papildomą mokestį). Skrydis Lisabona – Vilnius su persėdimu viename iš Europos miestų.

Write a Review

Kelionės užsakymas

×