Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 17.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Korfu (Graikija) – Kelionių studija
fade
33869
destinations-template-default,single,single-destinations,postid-33869,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

Korfu sala

Nuostabūs paplūdimiai, mažytės įlankėlės, vaizdingos uolėtos pakrantės, švelnus klimatas, lėtas gyvenimo tempas ir draugiški žmonės, geras maistas, puiki infrastruktūra bei daug veiklos galimybių sudaro puikias sąlygas atostogoms tiek su šeima, tiek su draugais, tiek mėgstantiems keliauti po vieną.

Korfu istorija yra ne mažiau spalvinga nei salos gamta. Pėdsakus čia paliko Romos imperija, Bizantija, taip pat jaučiamas salą valdžiusių venecijiečių, britų ir prancūzų indėlis. Salos sostinės Korfu senamiestis šiek tiek primena Veneciją. Mieste taip pat gausu įvairių muziejų, bažnyčių, čia įsikūręs ir Jonijos universitetas. Siaurų vingiuotų gatvelių išraižytas senamiestis įtrauktas į UNESCO saugomų teritorijų sąrašą.

Šiaurės rytų dalis.

Šioje salos dalyje rasite šiuolaikiškus kurortus su puikiais paplūdimiais. Acharavi kurorto infrastruktūra puikiai atitinka turistų poreikius. Čia yra daugybė viešbučių, restoranų ir barų. Dauguma jų įsikūrę pagrindinėje gatvėje, o iki jūros iš centro nukeliauti pėsčiomis užtenka vos 10 minučių. Acharavis laikomas vienu geriausių kurortų saloje šeimoms ir poroms. Daug vandens atrakcijų, seklus jūros krantas puikiai tinka pramogoms su vaikais.

Šeimų poilsiui taip pat puikiai tiktų Nisakis – ramus žvejų miestelis su jaukiomis įlankėlėmis. Prabangos mėgėjai gali rinktis ramų poilsį Kontokalio miestelyje ar įlankoje esančią Guviją, kuri sužavės venecijietiška architektūra, prabangiomis vilomis ir įspūdingomis jachtomis.

Jaunimui patiks Ipsos kurortas – gausu parduotuvių,  kavinių ir restoranų. Ilgas smėlėtas paplūdimys, puikiai išvystyta vandens sporto infrastruktūra, taip pat yra nardymo centras. Šalia Dasijos kurortas, kuris labiau tinka ramesniam poilsiui.

Šiaurės vakarų ir vakarų dalis.

Vakarinė Korfu salos pakrantė pakerės dramatiškais kalnų vaizdais, nuostabiais saulėlydžiais bei kiparisų ir alyvmedžių giraitėmis. Paleokastrica yra viena žymiausių Korfu salos vietų, nuo salos sostinės nutolusi 25 km į šiaurės vakarus. Paleokastrica paplūdimys nedidelis, tačiau laikomas vienu geriausių Graikijos salose. Vanduo čia neįtikėtinai skaidrus, o ir povandeninis pasaulis nepaprastai įdomus. Sidari iš visų šiaurės salos kurortų labiausiai išsiskiria klubų ir barų gausa, puikiu naktiniu gyvenimu. Kurorto įžymybė – įspūdingas kanalas, vadinamas Meilės kanalu (Canal d’Amour). Sakoma, kad perplaukęs jį žmogus tikrai suras antrąją pusę.

Čia būtina aplankyti vieną reikšmingiausių Bizantijos tvirtovių Angelokastro pilį, nuo XIII a. stūksančią uolos viršukalnėje – 609 m aukštyje. Taip pat įžymiuosius Achileono rūmus, pastatytus  Austrijos imperatorei Elisabeth, kitaip dar žinomai kaip Sissi.

Pietinė dalis.

Pietinė Korfu dalis daug lygesnė nei šiaurinė, o seklesnė jūra ir puikūs paplūdimiai užtikrina puikų poilsį. Patys populiariausi kurortai:  Benitsė – sužavėsianti kalnais ir gražiais smėlio ir žvirgždo paplūdimiais. Mesongis – puikiai tiks poroms ir šeimoms, nemėgstančioms itin triukšmingų miestelių. Kavos – vienas populiariausių salos kurortų, ypač mėgstamas jaunimo. Ši vieta ypač pamėgta britų turistų. Puiki paplūdimio infrastruktūra, yra gultai, skėčiai, dušai. Čia daug tavernų, barų, klubų, tarptautinės virtuvės restoranų, kurie sutemus atgyja ir nenutyla iki paryčių.

Naudinga žinoti

Šalis
Graikija
Viza
Nereikalinga
Kalba
Graikų
Valiuta
Euras (Eur)

    Kelionės užsakymas

    Kelionės užsakymas

    ×