Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 17.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Juodkalnija – juodasis Balkanų perlas – Kelionių studija
fade
46452
post-template-default,single,single-post,postid-46452,single-format-standard,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
Kelionių studija / Atostogos Juodkalnijoje  / Juodkalnija – juodasis Balkanų perlas

Juodkalnija – juodasis Balkanų perlas

Taros upės kanjonas

Tai antras pagal gylį kanjonas esantis Juodkalnijoje. Įtrauktas į UNESCO Pasaulio gamtos paveldo sąrašą. Nuo pajūrio kurortų iki Taros kanjono tilto yra apie 3.5 valandos atstumas, tačiau kelionė neprailgsta. Išvykus iš kurortų, pakilę į kalną išvysite nuostabią atsiveriančią panoramą, o vėliau keliausite pro kanjono apačią, kur galėsite grožėtis kalnais, upe ir pritrenkiančiais Juodkalnijos vaizdais.

Kadangi taros upės vanduo yra labai skaidrus, šiai vietai prigijo „Europos ašaros“ vardas. Taip pat šios upės vanduo yra labai švarus, todėl jį galima gerti. Virš Taros upės esantis unikalus tiltas, vadinamasis „Tiltų karalius“.

Skrydis linu virš upės

Tokią pramogą siūlo kelios vietos esančios šalia Taro tilto, pats įspūdingiausias siekia 824 metrus. Kaina – apie 20 eurų asmeniui. Po skrydžio atviras automobilis parveža Jus atgal, tačiau galite paprašyti išlipti Taros tilto pradžioje bei pasigrožėti vaizdais nuo unikalaus, penkių arkų, 150 metrų aukščio, tilto.

Kotoras ir 25 serpantinų kelias

Miestas su įspūdingu, senamiesčiu, uostas, kuris puikiai matosi pakilus 25 serpantinų keliu. Vaizdas, kuris atsivers nuo ant kalno esančios apžvalgos aikštelės, dar ilgai išliks Jūsų atmintyje. Norintys pasportuoti, gali išbandyti užlipti į kalną esanti prie Kotoro senamiesčio sienos. Nuo jo taip pat atsivers panorama, kuri nustebins.

Lipskos urvai

Netoli Cetinje miesto esanti stalaktitų ir stalagmitų karalystė. Urve visus metus išlieka 8-12 laipsnių temperatūra, tad būtina turėti šiltesnį drabužį su savimi. Ekskursijos būna dviejų tipų: 45 minučių trukmės, 400 metrų trasa už maždaug 7 eurus arba 1 km ilgio trasa (trukmė – apie 1.5 val.) už maždaug 20 eurų. Būtina rezervuoti apsilankymą iš anksto ir pasirinkti tinkamą laiką, nes į urvus keliausite kartu su gidu.

Durmitoro nacionalinis parkas

Saugoma teritorija kalnuotoje šiaurės vakarų Juodkalnijos dalyje. Į šį parką įtrauktas ir minėtas Taros kanjonas, taip pat Sušicos ir Dragos upių kanjonai, Durmitoro kalnai ir Komarnicos plokščiakalnis. Durmitoro nacionalinio parko kraštovaizdis yra suformuotas ledynų ir upių. Tankūs miškai ir ledyniniai ežerai kraštovaizdį paįvairina. Parke iš viso yra 18 ledyninių kalnų ežerų, tarp jų Crno ežeras.

Ostrogo vienuolynas

Vertikalioje Ostroška Greda kalno uoloje išskaptuotas Ostrogo vienuolynas. Jo įkūrėjas – vienuolis Vasilijus Ostrožskis – Hercegovinos. Tai vienas iš keturių pagrindinių Juodkalnijos šventųjų, kurio kūnas iki šiol ilsisi Ostrogo vienuolyno relikvijoriuje, tarp vėsių ir tamsių, uoloje išskaptuotos bažnyčios sienų. Ostrogo vienuolynas yra įsikūręs 15 km nuo Danilovgrado miesto. Tai antras pagal svarbumą Juodkalnijos dvasinis centras. Šiuo metu vienuolyne gyvena 12 vienuolių.

Mėlynasis urvas. Mamulos tvirtovė.

Šis urvas yra įsikūręs Lusticos pusiasalyje, netoli Herceg Novi, keli kilometrai nuo Mamulos salos. Tai vienintelis urvas netoli Herceg Novi, kurio aukštis leidžia įplaukti į jį valtimi. Urvas yra populiarus dėl nuostabios vandens spalvos, kuri dėl saulės spindulių refrakcijos į vandenį įgauna sodrią mėlyno krištolo spalvą.

Visi kelionių pasiūlymai į Juodkalniją

 

ATOSTOGŲ JUODKALNIJOJE PASIŪLYMAI

Kelionės užsakymas

×