Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 17.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Pigios kelionės į Graikiją – Kelionių studija
fade
27185
page-template,page-template-full-width,page-template-full-width-php,page,page-id-27185,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
Kelionių studija / Pigios kelionės į Graikiją

Geriausios kelionės į Graikiją

Atrinkome geriausius kelionių į Graikiją pasiūlymus su užsakomaisiais skrydžiais, rankiniu ir registruotu bagažu, pervežimais iš oro uosto į pasirinktą viešbutį ir atgal, apgyvendinimą pasirinktai trukmei ir su pasirinktu maitinimu - pilni organizuotų ir saugių kelionių paketai, kuriuos įsigijus Jums dėl nieko nebereikia rūpintis!

Ieškote išskirtinių pasiūlymų? Nevarkite, tiesiog užsisakykite mūsų naujienlaiškį.

Graikija – tai šalis tikriems poilsio entuziastams

Graikija – šalis garsi dievų buveine Partenonu, antikiniu palikimu, niekad dangaus nepaliekančia saule, žavingais paplūdimiais ir svetingais žmonėmis. Aplink žemyninę išsidėsčiusi nesuskaičiuojama gausybė salų, salelių – tikras atostogų rojus!

Ši šalis – tai valstybė įsitaisiusi trijų jūrų, Jonijos, Egėjo, na ir žinoma, įspūdingosios Viduržemio apsuptyje. Rodas, Kreta, Atėnai – tik keletas iš dešimčių Graikijos salų ir regionų kuriuos galite aplankyti, turtingų savo istorija, paveldu, gyvenimo būdu.

Pasirinkę kelionę į šią valstybę jūs leisite sau ne tik tinkamai pailsėti, tačiau pasisemti naujų potyrių, susipažinti su šalies kultūra, gamta (paplūdimiai, kalnai, jūros, miškai, upės) maistu bei kitomis gilią senovę menančiomis tradicijomis.

Tikrą privalumą Graikijos turizmui suteikia ir tai, jog skirtingi valstybės regionai skiriasi vieni nuo kitų pakankamai daug, todėl net ir keliaujant ne pirmą kartą, visuomet galima atrasti kažką naujo ir tikrai įdomaus. Pavyzdžiui jei lankėtės Atėnuose, tačiau nebuvote Kretos saloje, galite nuvykti į ją ir savomis akimis išvysti įspūdingą šios istorinės Graikijos salos grožį.

Patikėkite mumis, Graikija – šalis kurią be galo lengva įsimylėti, nesvarbu kurį jos kraštą jūs ruošiatės aplankyti. Kelionių organizatorius “Kelioniustudija.lt” siūlo tik geriausias keliones po Graikiją, apimančias įdomiausius regionus ir leidžiančias pamatyti visą bendrą šalies vaizdą.

Ką reikia žinoti prieš vykstant kelione į Graikiją?

Jeigu į šią valstybę planuojate keliauti jau kurį laiką, ko gero suprantate, jog būtina viską tinkamai susiplanuoti, iki pat smulkiausių detalių.

Orai

Pirmiausia, žinoma, reikėtų aptarti praktinius dalykus apie Graikiją. Nemažai žmonių yra itin aktualūs orai Graikijoje ir kokių sąlygų jie gali tikėtis nuvykę į valstybę. Iš tiesų šiuo klausimu vienareikšmiško atsakymo nėra, kadangi Graikija – vieną iš unikaliausių geografijų turinti valstybė.

Kadangi, šalį supa nemažai vandens šaltinių (net 3 jūros) ir žemynas šiaurėje, čia vyrauja tiek žemyninio, tiek jūrinio tipo klimatas. Tai reiškia, jog aplinkiniai vandenys turės didesnę įtaką orams nei žemynas šalies Pietuose, o Šiaurėje – atvirkščiai.

Taigi, šalies šiaurėje (pvz.: Salonikai) būna kur kas mažiau kritulių Vasarą, didesni karščiai, o žiemą – atšiauresnės oro sąlygos.

Kiek piečiau (Atėnai, Rodas), arčiau vandens, skirtumai tarp temperatūrų visus metus bus mažesni, iškris daugiau kritulių. Aišku tik viena, Vasarą Graikijoje visuomet karšta, nesvarbu kokioje šalies dalyje būtumėte.

Įprastai dėl oro žmonės renkasi keliones į Graikiją Balandžio-Gegužės arba Rugsėjo-Lapkričio mėnesiais, kadangi ne visiems patinka 40 laipsnių celsijaus viršijančių karščių banga. Na, o jei vis dėl to toks esate, tuomet drąsiai galite vykti į šią šalį, net ir pačios vasaros įkarštyje.

Pinigai

Kitas dalykas – piniginiai reikalai kelionėje. Jei įsigijote kelionę kur viskas įskaičiuota, ko gero, mokėti už kažką jau nelabai ir norėtųsi, tačiau aktyvesniems poilsiautojams ši informacija ypač praverstų kelionės į Graikiją metu.

Kaip ir Lietuvoje, šalyje jau kurį laiką vyrauja Euras – todėl nereikės rūpintis tokias dalykais kaip valiutos keitimas. Be to kainos šalyje, taip pat pakankamai vidutinės, kiek mažesnės nei mūsų šalyje.

Jei kalbame apie maistą – buteliuotas vanduo čia atsieis apie eurą, sumuštinis nusipirktas vietinėje kavinėje kainuos 3-4 eurus. Kelionė autobusu nuo oro uosto iki viešbučio kainuos apie 10-20 eurų mokant už kelionę pirmyn ir atgal. Taigi, kainos iš esmės tokios pats kaip pas mus.

Tiems kam aktualu viešbučių kainos, ko gero suprantama, jog jų kaina priklausys priklausys nuo metų laikotarpio ir vietovės. Aišku, jei norite keliauti kiek pigiau, galite apsistoti ne viešbučiuose, o pavyzdžiui svečių namuose ar išsinuomoti apartamentą Airbnb platformoje.

Kiti patarimai – dokumentai, saugumas, sveikata

Keliaujantiems į Graikiją specialiųjų dokumentų (pvz. vizų) nereikia, užtenka tik galiojančio LR pilietybę įrodančio dokumento (paso arba asmens tapatybės kortelės).

Kalbant apie sveikatos aspektą – pasiskiepyti patartina, tačiau specialiai – nebūtina. Taip pat stipriai rekomenduojama vartoti tik pirktinį vandenį (ne iš čiaupo).

Galiausiai, saugumo aspektu, verta žinoti, kaip apsisaugoti nuo vagysčių. Galite paskambinti numeriu 171 (Turizmo policija) ir pranešti apie savo įvykį, jeigu taip nutiks.

Pasirinkimų keliaujant į Graikiją – tikrai daug

Taigi, poilsis Graikijoje yra ne tik paprastas suorganizuoti, tačiau bus kupinas įspūdžių ir malonių atradimų jums ir jūsų šeimai. Na o poto su malonumu visą tai galėsite papasakoti savo draugams.

Renkantis kelionę į Graikiją, pasirinkimo – tikrai daug. Pasyviems turistams žinoma, geriausia rinktis kelionių į Graikiją variantus kuriuose mirga penkių žvaigždučių viešbučiai ir frazė viskas įskaičiuota.

Tokiuose kelialapiuose daugiausia dėmesio, žinoma, yra skiriama prabangai ir įskaičiuotiems dalykams viešbučio teritorijoje. Restoranai, barai, saunos, baseinai, vandens atrakcionai – tik keletas pagrindinių dalykų dėl ko žmonės renkasi tokio tipo keliones, na ir žinoma, mėgautis visais šiais dalykais.

Mėgstantiems aktyvesnį poilsio būdą, ko gero geriausia bus pasirinkti pažintines keliones, kurioje esmė ne viešbutis ir jo prabangūs privalumai, o aplankyti miestai, patirti įspūdžiai, pamatyti kultūriniai objektai ir pajaustos tikros graikiškos tradicijos.

Bet kokiu atveju, kelionė į Graikiją bus tikrai nuostabus potyris jūsų gyvenime, drąsiai rinkitės tai – kas jums labiausiai tinka ir patinka. Na, o jeigu reikia patarimo – brūkštelėkite mums.

Kaip nuvykti į tikrai gerą kelionę į Graikiją? (Keletas patarimų)

Keliaujant į šią šalį, galima tikrai nuveikti ir aplankyti labai daug ką.

Pateikiame keletą patarimų kaip pasiekti maksimaliai daug savo kelionės metu:

Aplankykite kuo daugiau istorinių objektų, regionų, paveldo vietų, muziejų

Viena iš priežasčių dėl ko Graikija yra tokia įspūdinga šalis, tai yra jos istorija. Galima sakyti, jog iš esmės – tai Europietiškos civilizacijos židinys. Čia gausų objektų, miestų, paminklų kuriuose galima pasisemti žinių ir patirties apie net tokius tolimus laikus kaip antika.

Lankomiausios vietos Graikijoje:

Istorinis objektasVietaAmžius (įkurta civilizacija)
AkropolisAtėnaiapie 3000 metų
DelfaiParnaso kalno ppd.apie 3200 metų
Kretos salaKretos salaapie 5000 metų
Rodo salaRodo salaapie 4800 metų

Daugiau apie objektus:

  • Akropolis (Atėnai) ir jo muziejus – šalies sostinėje esančiam objektui, jau apie 3000 metų, tačiau jis vis tiek yra nuostabus objektas turistų aplankymui.
  • Delfai – istorinis miestas įsikūręs Parnaso kalno papėdėje, garsėjęs kaip graikų žiniuonių gyvenamoji vieta.
  • Kreta – be šios salos Graikijos istorijos papasakoti neįmanoma, kadangi ji minima, net ir seniausiuose šalies mituose. Čia gimė, gyveno ir grūmėsi aršūs tautos dievai.
  • Rodo sala – kadaise čia stovėjo įspūdinga statula – Rodo kolosas, skirta saulės dievui. Nors ji neišliko, saloje galima rasti senovės civilizacijos griuvėsių ir susipažinti su salos istorija.

Susipažinkite su vietine, tikra graikų virtuve

Kadangi ši valstybė gausiai ribojasi su Viduržemio jūra, šios šalies kultūroje galima rasti daug jūros gėrybių ir žuvies, tačiau mėsa ir daržovės taip pat yra svarbi graikiškos virtuvės dalis.

Apart pagrindinių produktų, čia taip pat populiarūs vietinės kilmės, žolelių pavidalo prieskoniai, duona, ir jogurtas – tikri neatsiejami pagardai.

Keletas pagrindinių produktų/patiekalų iš Graikijos kuriuos būtina paragauti:

  • Graikiškos salotos – tikras graikiškas salotas sudaro pomidorai, agurkai, alyvuogės ir fetos sūris. Neretai restoranuose šis patiekalas yra pateikiamas kaip pirminis prieš pagrindinį, arba serviruojamas kaip garnyras.
  • Fetos sūris – pakalbėjus apie patiekalą, verta paminėti ir patį sūrį. Tai – vienas iš svarbiausių skonių šalyje, menantis labai gilias tradicijas. Neparagavus, jo – atsisakyti paragauti Graikijos.
  • Souvlaki (kepta mėsa) – panašiai kaip ir gretima esantys turkai, graikai – tikri mėsos meistrai. Todėl, būtinai turite paragauti Souvlaki – keptos kiaulienos gabaliukų, dažnai servuojamų lavaše kartu su daržovėmis ir lengvu padažu. Tai – pilnas skonio patiekalas ir vienas iš tradicinių šalyje.
  • Alyvuogės – visi žinome jog alyvuogės ir jų aliejus Graikijoje yra labai svarbi virtuvės dalis. Būtinai nepraleiskite progos paragauti tikrųjų produktų vietiniame restorane.

Aplankykite Viduržemio jūrą

Galiausiai verta paminėti ir ko gero žymiausią šalia Graikijos esantį geografinį objektą. Nesvarbu ar apsistojate viešbutyje ar gyvenate svečių namuose, praleisti progos išsimaudyti Viduržemio jūroje negalite.

Net ir jei maudytis nenorite, galite tiesiog nuvykti į paplūdimį ir pasigrožėti įspūdingais gamtos vaizdais.

Atvežkite lauktuvių draugams, ar giminaičiams

Galbūt nedaug kas tai žino, tačiau Graikija kartu yra ir saldumynų kraštas, taigi mėgstantiems saldumynus galite atvežti vietinio Graikiško medaus. Patikėkite, smaližiai tikrai apsidžiaugs.

Kiti maisto produktai – alyvuogių aliejus, prieskonių mišiniai, gali būti puikus priedas žmogui kuris mėgsta praleisti laiką virtuvėje ir pagaminti sau bei savo šeimai kažką skanaus.

Galiausiai, vietinė juvelyrika, drabužiai, kepurės bus puiki lauktuvių dovana tiems kurie nori atrodyti stilingai ir tradiciškai.

Pabaigai

Aptarėme keliones į Graikiją. Jei ieškote geriausios kelionės sau ir savo šeimas – peržvelkite mūsų pasiūlymų katalogą.

Kelionės užsakymas

×