Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 17.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Dovanok kelionę – Kelionių studija
fade
3429
page-template,page-template-full-width,page-template-full-width-php,page,page-id-3429,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

Geriausia dovana – kelionė!

Norite dovanoti unikalią dovaną, nepakartojamas akimirkas? Norite, kad dovana nebūtų tik viena iš daugelio panašių dovanų? Ieškote geriausios dovanos, tačiau nežinote kas tai galėtų būti? Atsakymas – dovanokite įspūdžius ir neribotas galimybes!

 

Išrinkite kelionę brangiam žmogui arba dovanokite kuponą, kad jis pats galėtų išsirinkti kelionę ir galbūt įgyvendinti savo svajonę!

 

Platus kelionių pasirinkimas – tingus poilsis ar įspūdžiai visam gyvenimui egzotiškuose kraštuose. Pažintis su gražiausiais miestais, salomis, dykumomis, kalnais ar kruizinės kelionės jūromis – visą tai ir dar daugiau galite padovanoti Jums svarbiam žmogui. Garantuojame, kad tai bus pati geriausia dovana!

 

Dovanų kupono taisyklės:

  1. Dovanų kuponas (toliau kuponas), jo turėtojui suteikia teisę panaudoti kupone nurodytą sumą bet kuriai Kelionių studijos siūlomai  kelionei.
  2. Jeigu kelionės kaina viršija  kupone nurodytą sumą, likutį galima apmokėti pavedimu ar grynaisiais pinigais
  3. Jeigu kelionės kaina yra mažesnė negu kupone nurodyta suma, skirtumas nėra grąžinamas
  4. Kuponas galioja 12 mėnesių nuo pirkimo dienos, jeigu nenurodyta kitaip
  5. Iki nurodyto termino pabaigos nepanaudojus kupono, pinigai nėra grąžinami
  6. Kuponas nėra keičiamas į pinigus ar kitus daiktus
  7. Kuponą galimą gražinti per 14 dienų nuo jo įsigijimo
  8. Kuponą panaudoti galima tik vieną kartą
  9. Kuponas pirkėjui gali būti išsiųstas el. paštu arba išsiųstas registruotu paštu
  10. Apie tai, kad norite panaudoti kuponą būtina pranešti iš anksto jus aptarnaujančiam vadybininkui arba pranešus bendraisiais Kelionių studijos kontaktais: Telefonu: +37060775699 arba el. paštu: info@kelioniustudija.lt;

Kilus klausimams skambinti +37060775699 arba parašyti į info@kelioniustudija.lt

Karšti pasiūlymai

Kelionės užsakymas

×