Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 17.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Geriausios kelionės į Italiją – Kelionių studija
fade
33441
page-template,page-template-full-width,page-template-full-width-php,page,page-id-33441,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
Kelionių studija / Geriausios kelionės į Italiją

Geriausios kelionės į Italiją

Sutaupykite – dabar visoms kelionėms į Italiją pritaikyta nuolaida!

Neradote sau tinkamo ar norite individualaus pasiūlymo? Susisiekite: info@kelioniustudija.lt +37060775699

Aukščiausio lygio menas, šviežiausias maistas ir žadą atimantys peizažai – tai itališkų atostogų kasdienybė ir realybė.

O kur dar mokėjimas mėgautis gyvenimu! Ši šalis moko vertinti tikrus ir paprastus gyvenimo malonumus. Italijoje netrūks gurmaniškų potyrių ne tik ragaujant vietinius produktus ir valgant tradicinius patiekalus, ne mažiau gurmaniška šioje šalyje architektūra, tiek garsiausiuose miestuose (Romoje, Florencijoje, Sienoje…), tiek nedideliuose provincijų miesteliuose. Italijoje yra daugiausiai UNESCO Pasaulio paveldo sąrašo saugomų objektų pasaulyje – net 44! Tad nepalnuokite nieko, tiesiog jaukinkitės šią šąlį ir pažindinkitės su ja visais savo pojūčiais.

Atostogų kryptys

Sicilijos sala

„Mes – ne sala, mes – mažas žemynas“, – sako siciliečiai. Ir kaip jais netikėti, kai Sicilija demonstruoja autentišką ir savitą charakterį, visai nepanašų į tą stereotipinį klasikinį itališkąjį. Šiam Italijos kampeliui savitumo suteikė visų užkariautojų įtaka – graikų, Romos imperijos, salą pavertusios pirmąja savo kolonija, pabuvojo ji ir arabų, ir Ispanijos karalių rankose. Rezultatas – salos virtuvėje apstu arabiškų motyvų ir skonių, Sirakūzuose ir aplink jį – graikiško antikinio palikimo, romėniškų mozaikų atokiose elegantiškose piazza.

Daugiau apie Siciliją

Sardinijos sala

Žavingi kraštovaizdžiai, gamtos architektūra ir mistiniai statiniai, neprilygstami balto smėlio paplūdimiai ir tūkstantmečius skaičiuojantis kulinarinis paveldas – Sardinija iš tiesų turi kuo didžiuotis. O Jums belieka suskaičiuoti iki septynių ir leistis į tikrų stebuklų paieškas.

Daugiau apie Sardiniją

Kalabrija

Stovint ant Vatikano kyšulio skardžio ir ganant akis po smaragdinės jūros tyrlaukius žvilgsnis užliūva už horizonte plevenančios Strombolio salos-ugnikalnio, tolumoje vibruoja ir Sicilijos kontūrai bei Lipario salelės – koks įtaigus ir jaudinantis peizažas! Ne ką kuklesnis grožis laukia ir naršant po Kalabrijos miestelius bei paplūdimius, čia pat ir gražiausiu Italijos pajūrio kilometru laikoma krantinė Lungomare Falcomata, žvelgianti į Mesinos sąsiaurį. Kalabrija su subtropiniu klimatu, Tirėnų ir Jonijos jūromis, alyvmedžių giraitėmis ir vynuogynais, Apeninų kalnais ir nuostabiu Aspromontės nacionaliniu parku – gurmaniškas atostogų paketas net patiems išrankiausiems.

Daugiau apie Kalabriją

Ieškote išskirtinių pasiūlymų? Nevarkite, tiesiog užsisakykite mūsų naujienlaiškį.

Italija – tai šalis, trykštanti gyvenimo džiaugsmu,kurią neišvengiamai pamilsitę pavaikštinėję miestų ir miestelių gatvėmis, išsimaudę šiltoje jūroje ir, žinoma, pasimėgavę itališkos virtuvės šedevrais. Italija – tai šalis-muziejus, vienos kelionės tikrai nepakaks pamatyti visus meno kūrinius ir apibėgti lankytinas vietas. Kiekvienas šalies regionas, kiekvienas miestas ar itališkas kaimelis – tikras lobynas, saugantis įspūdingą įvairių epochų istoriją. Žavi Italijos gamta, ypač jos ugnikalniai, tiek dar besispjaudantys lava, tiek jau užgesę, nerūpestingos atostogos paplūdimyje ar smagus ir aktyvus laikas slidinėjimo kurortuose – ši nuostabi šalis turi ką pasiūlyti visiems ir kiekvienam!

Kelionės užsakymas

×