Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 17.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Tunisas – Kelionių studija
fade
44588
page-template,page-template-full-width,page-template-full-width-php,page,page-id-44588,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

Kelionės į Tunisą

Fantastiška pakrantė, 1250 kilometrų ilgio smulkaus smėlio paplūdimiai, idiliškų salų virtinė, kerinti Sacharos dykuma – tai TUNISAS! Šis kraštas yra viena iš geriausių Viduržemio jūros regiono vietų tingioms paplūdimio atostogoms! Viešbučiai su vešliais žaliais sodais, įsikūrę veidrodinio mėlynumo jūros pakrantėje, vaikai žaidžiantys vandenyje ir dar daugiau pramogų laukia Tavęs!

Ieškote išskirtinių pasiūlymų? Nevarkite, tiesiog užsisakykite mūsų naujienlaiškį.

Fantastiška pakrantė, 1250 kilometrų ilgio smulkaus smėlio paplūdimiai,  idiliškų salų virtinė, kerinti Sacharos dykuma – tai TUNISAS! Šis kraštas yra viena iš geriausių Viduržemio jūros regiono vietų tingioms paplūdimio atostogoms! Viešbučiai su vešliais žaliais sodais, įsikūrę veidrodinio mėlynumo jūros pakrantėje, vaikai žaidžiantys vandenyje ir dar daugiau pramogų laukia Tavęs!

Kelionės užsakymas

×