Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 17.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Austrijos slidinėjimo kurtortai: kurį pasirinkti? – Kelionių studija
fade
5569
post-template-default,single,single-post,postid-5569,single-format-standard,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
Kelionių studija / Slidinėjimas  / Austrijos slidinėjimo kurtortai: kurį pasirinkti?
Slidinejimo-atostogos

Austrijos slidinėjimo kurtortai: kurį pasirinkti?

Milijonai entuziastų iš viso pasaulio kasmet renkasi Austrijos slidinėjimo kurortus dėl aukštos paslaugų kokybės, trasų įvairovės, nepakartojamos autentiškos aplinkos.

Žiemos sporto mėgėjai renkasi slidinėjimo kurortus Zalcburgo, Tirolio, Karintijos, Ostirolio regionuose.

Zalcburgo regiono kurortai:

Cel am Zė

Populiariausias Austrijoje ir daugiausiai aktyvaus poilsio galymybių siūlantis gražus senovinis miestas Cel-am-Zė įsikūręs Alpių ežero Zell krante, už 80 km nuo Zalcburgo. Cel-am-Zė garsėja savo išpuoselėtomis kalnų slidinėjimo trasomis, kurių dauguma nutiestos taip, kad slidinėjantieji netrukdytų vieni kitiems. Kalnų šlaitai skirti daugiausia vidutinio pasiruošimo slidininkams (27 km ,,mėlynų“ trasų), tačiau čia sau tinkamas trasas ras tiek naujokai, tiek profesionalai. Greitojo čiuožimo mėgėjams paruoštos geros 40 km ilgio trasos, pradedantiems snieglentininkams taip pat sukurtos puikios sąlygos.

Kaprunas

Nedidelis, autentišką žavesį išsaugojęs Kapruno miestelis įsikūręs už 100 km nuo Zalcburgo. Kalnų slidinėjimo infrastruktūrą sudaro virš 40 km puikiai įruoštų trasų ir 20 keltuvų. Netoli Kapruno yra 3203 m aukščio Kitcštainhorno ledynas, kurio prieigose galima slidinėti ištisus metus. Kaprune yra daug plačių ir ilgų trasų, tinkančių pradedantiesiems slidininkams, yra ir keletas patrauklių ,,juodųjų“ nusileidimų. Kapruno mieste, yra didelis terminių vandenų kompleksas „Tauren SPA Kaprun“, kuris patiks visiems vandens procedūrų mėgėjams.

Piesendorfas

Piesendorfo slidinėjimo kurorte slidininkai ir snieglentininkai turi unikalią galimybę slidinėti iškart dvejose slidinėjimo zonose. Į Cel am Zė ir Kapruno kurortus galima nuvykti specialiais slidinėjimo autobusais arba traukiniais. Pačiame Piesendorfe yra pradedantiesiems skirtas šlaitas su bugeliniais keltuvais, speciali trasa skirta čiuožinėti su ,,Snow tubing“ bei apšviesta rogių trasa. Piesendorfo kurortas rekomenduojamas pradedantiesiems slidininkams bei šeimoms.

Zalbachas, Hinterglemas, Leogangas

Žavingi Alpių kaimeliai Zalbachas ir Hinterglemas išsidėstę vaizdingame Glemtalio slėnyje, vos 4 km vienas nuo kito. Šių kurortų populiarumas nuolat auga, kadangi čia įrengta aukščiausio lygio infrastruktūra, o sau tinkamiausias trasas atranda kiekvienas Kartu su Leogangu jie sudaro vieną stambiausių Austrijos sporto regionų, pavadintą „Ski-circus“. Regione gausu ilgų (90 km) „mėlynų“, o taip pat patrauklių ,,raudonų“ (95 km) nusileidimų. Naujokų ir šeimų su vaikais laukia patogus slidinėjimas pietiniuose Vildenkarkogelio, Berno ir Reiterkogelio šlaituose. Profesionalai įvertins ,,juodąsias“ (bendras ilgis 15 km) šiaurines Šatbergo ir Zvolferkogelio kalnų trasas.

Bad Gaštainas

Įsikūręs 1002 metrų virš jūros lygio įsikūręs Bad Gaštaino kurortas visame pasaulyje yra žinomas dėl savo gydomųjų karštųjų versmių.

Bad Gaštainas išsiskiria senoviniais viešbučiais derančiais su šiuolaikišku poilsio ir pramogų infrastruktūros ansambliu Bad Gaštaino trasų ilgis – 118 km, jas aptarnauja 25 keltuvai. Kurorte yra daug sudėtingų nusileidimų, kuriuos įveikti gali tik gerai pasiruošę kalnų slidininkai.

Bad Hofgaštainas

Bad Hofgaštainas yra vos už 7 km nuo Bad Gaštaino, išsidėstęs plačioje saulėtoje plynaukštėje, 850 m aukštyje virš jūros lygio, pačioje Gaštaino slėnio širdyje. Kurorte sudarytos visos sąlygos puikiam slidinėjimui – aukščių skirtumas 859–2246 m, tvirta sniego danga, patogus keltuvų išdėstymas (iš viso 19 keltuvų), pakankamai sudėtingos, bet tuo pačiu ir patogios trasos (iš viso 81 km), tinkančios net pradedantiems kalnų slidininkams. Poilsiautojų paslaugoms veikia vaikų slidinėjimo parkas, skirtas vaikams nuo 3-jų metų ir mokykla vaikams nuo 4-ių metų. Sezonas čia tęsiasi nuo lapkričio iki balandžio mėnesio.

Tirolio regionas:

Kicbiuelis

Kicbiuelis, įsikūręs rytinėje Tirolio dalyje, 90 km nuo Insbruko ir 100 km nuo Zalcburgo, garsėja kaip vienas seniausių prestižinių Austrijos kurortų. Bendras miestelio kalnų slidinėjimo trasų ilgis – 168 km, iš jų 67 km lengvų, 78 km vidutinių ir 23 km sudėtingų nusileidimų. Iš Kicbiuelio su greitąja gondola galima pakilti į Hanenkam kalną (800–1972 m). Nuo kalno į miestą veda ilgi „raudoni“ nusileidimai su staigiais viražais vidury miško. Tarp jų yra Štraifo trasa, kurioje kasmet vyksta kalnų slidinėjimo ir slalomo pasaulio čempionato etapai.

Soldenas

Otztalio slėnyje, 1377 m aukštyje, įsikūręs Soldenas, su idealiai paruoštomis, aukščiausiai Austrijoje įrengtomis trasomis. Kurortas įsikūręs šalia dviejų ledynų, tad puiki sniego danga garantuota. Jau spalio mėnesį čia atidaromas slidinėjimo sezonas. Rajone yra keturios tarpusavyje sujungtos slidinėjimo zonos:

Tiefenbach ledyne (2796–3250 m) trasos nuožulnios ir plačios, tad labiausiai tinka pradedantiesiems. Kaimynystėje stūksančio

Rettenbach ledyno (2684–3250 m) trasos jau skirtos patyrusiems slidininkams, čia nusileidimai gana statūs su sudėtingomis atkarpomis.

Gaislachkogl kalno zona (3056 m) garsėja savo įdomiomis raudonomis trasomis.

Giggijoch masyvo (2663–2727 m) trasos puikiai tiks slidinėjantiems su vaikais, čia trasos nesudėtingos. Bendras trasų ilgis – 151 km, iš jų 57 km mėlynų, 61 km raudonų ir 31 km juodų. Neveltui Soldeną itin mėgsta snieglentininkai – jiems čia specialiai įrengti įdomūs nusileidimai. Į trasas kelia 35 keltuvai, per valandą galintys aptarnauti 68000 žmonių. Lygumų slidininkams taip pat yra paruoštos 36 km ilgio trasos. Pagalvota ir apie šeimas su vaikais – čia veikia 3 slidinėjimo mokyklos bei vaikų darželis.

Išglas

Išglas šiandien yra vienas iš didžiausių ir svarbiausių žiemos sporto centrų visoje Europoje. Tirolio regiono pietvakariuose, Pacnauno slėnyje, įsikūręs kurortas pagrįstai gali didžiuotis puikiai išvystyta infrastruktūra ir plačiomis, puikiai prižiūrėtomis trasomis.

Bad Išglas yra vienas garsiausių Aukštutinės Austrijos terminių šaltinių kurortų. Atvykus į 1000 m aukštyje, ant Trauno ir Išlio upių krantų stūksantį miestą, pakeri apylinkių peizažai su spindinčiais kalnų ežerėliais. Tačiau didžiausi traukos objektai – vietiniai mineraliniai šaltiniai bei gydomasis purvas, prisotintas jodo, sieros. Dar 1823 metais, mokslininkai, tyrę vietinio vandens sudėtį, paskelbė, kad Bad Išglo šaltinių vanduo labai artimas jūros vandeniui, o jo itin didelė mineralizacija gali pasitarnauti gydymo tikslams.

Insbrukas, Iglsas ir apylinkės

Iglsas – vienas iš trijų jaukių kaimelių, įsikūrusių Patšerkofelio kalno, stūksančio prie pat Insbruko, papėdėje. Būtent šio kalno šlaituose 1964 ir 1976 metais vyko Žiemos Olimpinės žaidynės. Iglse puikiai paruoštos įvairaus sudėtingumo trasos, yra specialių trasų šeimoms, o pačių mažiausių laukia „Sunny Kids Park“.

Mairhofenas

Tai populiariausias kurortas Zilertalio slėnyje. Mairhofenas – vienas gyviausių ir jaunatviškiausių kurortų Europoje, siūlantis didelį trasų pasirinkimą. Su Mairhofeno slidinėjimo pasu galima čiuožti daugiau nei 150 km skirtingo lygio trasų, naudotis 49 keltuvais ir pasiekti 2500 m aukštį. Sniego pramogų mėgėjai iki pat pavasario gali mėgautis puikiai įrengtomis trasomis, tame tarpe ir ilgiausia regione 5,5 km trasa, nusileidžiančia tiesiai į Mairhofeną, o stiprių pojūčių mėgėjai – nusileidimais „Harakiri“ trasa – pačia stačiausia trasa Austrijoje. 78 laipsnių kampas reikalauja ištvermės ir atitinkamo pasirengimo.

Cilertalis

Cilertalio slėnis siūlo 480 km slidinėjimo trasų. Slėnio ilgis 32 km, plotas 1098 kv. km. Iki kalnų viršūnių slidininkus ir snieglentininkus kelia 180 keltuvų. Dalis trasų yra apšviestos. Yra nusileidimų pritaikytų tiems kas mėgsta anksti keltis. Trasos atidaromos 7 val. ryto. Cilertalyje taip pat yra zonų „free ride“ mėgėjams. Regione veikia 25 kalnų slidinėjimo mokyklos ir dirba 5000 instruktorių. Slidinėjimo sezonas Cilertalio kurorte tęsiasi nuo lapkričio iki balandžio mėnesio. Daugelis trasų yra skirtingo sudėtingumo lygio, todėl puikiai tinka visų lygių slidininkams ir snieglentininkams. Kurorte yra puikios sąlygos pramogauti po visos dienos slidinėjimo – „apres ski“, terminis centras „Erlebnistherme Zilletal“, puikūs restoranai, daugybė parduotuvių ir lankomų objektų. Visa tai poilsiui Cilertalio slėnyje suteikia malonių emocijų.

Cel am Cileris

Cilertalio slėnio centre įsikūręs jaukus bei nedidelis Cel am Cilerio kurortas. Būtent čia susilieja trys slėniai, kurie suteikia unikalią galimybę mėgautis slidinėjimu net 169 km trasų („Zillertal Arena“). Šis kurortas rekomenduojamas tiems, kurie mėgsta ilgas, įvairias, nepasikartojančias trasas – safari. Kurorte yra lyguminių slidžių, pėsčiųjų ir rogučių trasos. Taip pat iš Cel am Cilerio kurorto galima nuvykti iki Tukserio ledyno.

Fiugenas

Fiugenas – nedidelis Cilertalio slėnio miestelis. Kurorte yra 21 km puikiai paruoštų plačių, vidutinio sudėtingumo trasų. Fiugenas – ne tik žiemos sporto mėgėjų rojus, bet ir aktyviems turistams skirtas kurortas, kuris išsiskiria aktyviu naktiniu gyvenimu. Po dienos, praleistos ant kalno, laukia kavinės, barai bei klubai. Kurorte yra didžiulis terminių baseinų kompleksas (Erlebnistherme Zillertal), kuriame yra įvairiausios vandens pramogos, pirtys ir 133 metrų vandens kalnelis. Šis slidinėjimo kurortas labai tinka šeimų žiemos atostogoms.

Ostirolio regionas:

Rytinis Tirolis – vienas didžiausių kurortinių regionų Tirolyje. Kurortas puikiai pritaikytas šeimų slidinėjimui bei pradedantiesiems slidininkams mokytis ir čiuožti snieglente. Puikiai įrengtos nuokalnės, lygumų slidžių trasos, išvystyta infrastruktūra, įvairių kategorijų viešbučiai bei pensionai.

Matrėjus

Matrėjus – nedidelis miestelis Rytų Tirolio regione, 29 km šiauriau nuo Lienco. Visai šalia yra du aukščiausi kalnai Austrijoje: Grossglockner (3798 m virš jūros lygio) ir Grossvenediger (3674 m virš jūros lygio), o taip pat Tauerno nacionalinis parkas. Keliautojus čia vilioja didelė laisvalaikio pramogų pasiūla. Matreier Goldried slidinėjimo srityje sniego niekada netrūksta. Kals, Grossglockner ir Matreier Goldried sudaro Grossglockner Resort Kals-Matrei slidinėjimo regioną, kuriame net 41,5 km slidinėjimo trasų. Tai didžiausia slidinėjimo zona Rytų Tirolyje.

Karintijos regionas:

Bad Klainkirchaimas

Bad Klainkirchaimas įsikūręs Karintijos provincijoje, pietinėje Austrijos dalyje. Čia paruoštos įvairios trasos – pradedant nuo plačių nusileidimų pradedantiesiems iki greitųjų nusileidimų, pritaikytų tarptautinėms varžyboms. Snieglentinikams įrengtas „fun park“ su 90 metrų „half pipe“. Kurorte puikiausios sąlygos lyguminiam slidinėjimui, važinėjimui rogutėmis, čiuožinėjimui pačiūžomis, paruoštos apšviestos trasos vakariniam slidinėjimui. Miestelis vilioja ir tuos, kurie nori suderinti aktyvų poilsį su SPA procedūromis. Čia trykšta du dideli terminiai šaltiniai. „Romėniškos pirtys“ ir „Šv. Kotrynos pirtys“ atviros visiems raudono vonių mėgėjams. Bad Klainkirchaime slidinėjimo sezonas tęsiasi nuo gruodžio vidurio iki balandžio.

Nasfeldas

Nasfeldo kalnų slidinėjimo puikiai tinka šeimoms su vaikais. Čia įrengtos 110 km besitęsiančios įvairaus sudėtingumo trasos. Į slidinėjimo zonas slidininkus bei snieglentininkus kelia 30 šiuolaikiškų keltuvų. Mažųjų kurorto svečių užimtumu rūpinasi čia esančios vaikų slidinėjimo mokyklos, vaikų klubai bei darželiai. Pradedantiesiems slidininkams yra įrengtos specialios slidinėjimo zonos. Ekstremalaus sporto mėgėjai sau pramogų suras parke „DayPark“. O tiеms, kam patinka unikalios vietos galės pasidžiaugti pačiu ilgiausiu gondoliniu keltuvu Europoje – „Millenium Express. Kurorte taip pat yra pati ilgiausia apšviesta trasa. Be slidinėjimo čia taip pat yra ką veikti – rasite kino teatrą po atviru dangumi, didelę čiuožyklą ant Pressegg ežero, uždarus kortus, žaidimų aikšteles, diskotekas bei sniego parką. Sezonas Nasfelde tęsiasi nuo lapkričio iki balandžio mėnesio.

Kačbergas

Kačbergo kurortas, labai populiarus tarp europiečių, įsikūręs 1640 m virš jūros lygio. Kurоrto ypatumas – dirbtinio sniego sistema. Didžioji dalis iš 70 čia esančių trasų pritaikytos vidutinio lygio slidininkams bei snieglentininkams. Sportininkams siūloma 10 km juodų nusileidimo trasų, pramogų parkas „Aineck“. Kurorte yra specialus keltuvas skirtas vaikams. Po kupinos įspūdžių slidinėjimo dienos laiką smagiai galima praleisti restoranuose, baruose, kurie dirba iki vėlyvo vakaro bei diskotekose. Sezonas Kačberge tęsiasi nuo lapkričio pabaigos iki kovo pabaigos.

Kelionės užsakymas

×