Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 17.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Sicilijos juodasis perlas – kunkuliuojantis Etnos ugnikalnis – Kelionių studija
fade
5872
post-template-default,single,single-post,postid-5872,single-format-standard,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
Kelionių studija / Italija  / Sicilijos juodasis perlas – kunkuliuojantis Etnos ugnikalnis

Sicilijos juodasis perlas – kunkuliuojantis Etnos ugnikalnis

Etnos ugnikalnis – vienas didžiausių ir aktyviausių pasaulyje veikiančių ugnikalnių ir aukščiausias Europoje (3329 m), esantis Sicilijos salos rytinėje dalyje, netoli Katanijos miesto.

Ar verta jį aplankyti? Tikrai taip! Ir tai padaryti – paprasta.

Nei viena fotografija neatspindės ir pasakojimai neatspindės jausmo vaikštant po pajuodusį mėnulį primenančią žemę. Kad esi žmonių planetoje Žemėje primena tik po didžiulį, iš viso 140 km perimetro kalną knibždantys žmogeliukai.

Etną aplankyti galima keliais būdais. Atvykusiems pailsėti ir pasimėgauti Sicilijos saule, siūlomos kelionių organizatorių paslaugos. Tiek šiuo atveju, tiek į Siciliją atvykus savarankiškai, galima nesunkiai užsisakyti turą iš vietinių organizatorių, kurie turistams įvairias išvykas siūlo kone kiekviename kurortiniame miestelyje ar didesniuose salos miestuose. Abiem atvejais turistais bus pasirūpinta, nuvesta, parodyta ir paaiškinta.

Norint aplankyti Etną savarankiškai – tereikia išsinuomoti automobilį – internetu ar rinktis čia pat, iš gausios pasiūlos – įmanoma išsinuomoti automobilį ir be kreditinės kortelės jei nenorite ilgesniam laikui įšaldyti pinigų.

Yra keli pagrindiniai keliai, vedantys link ugnikalnio viršūnės. Populiariausias yra Pietinis kelias per Sapienza Refuge, kuri yra 1910 m aukštyje. Iki šios vietos nuvažiuoti galima automobiliu, o toliau rinktis pagal nuotaiką ir galimybe: vieni į kalną kopia smagiai modami lazdomis, kiti mina dviračiaius, treti tiesiog kopia. Tiek dviračius, tiek lazdas išsinuomoti galima šalia automobilių stovėjimo aikštelių esančiuose kioskuose.

Yra ir lengvesnis būdas – keltuvas, kuris užkelia į 2500 m aukštį, kur dar galima išsinuomoti ir šiltesnę striukę bei batus, jei atvykote su marškinėliais – ugnikalnio viršūnėje vėjuota ir žvarbu. Toliau kelionė tęsiama pėsčiomis arba specialiais autobusiukais, kol pasiekiama 2920 m aukštyje esančio kraterio zona.

Nuotraukų galerija

Kelionės užsakymas

×