Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 18.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Kelionės į Kiprą. Atrinkome geriausius kelionių pasiūlymus už gerą kainą.
fade
35135
page-template,page-template-full-width,page-template-full-width-php,page,page-id-35135,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

Geriausios kelionės į Kiprą

Kipras - nuostabi atostogų sala, džiuginanti šilta jūra, kaitria saule, nuostabiais kraštovaizdžiais ir įdomia istorija. Atrinkome geriausius kelionių į Kiprą pasiūlymus. Neradote sau tinkamo? Susisiekite ir gaukite asmeninį pasiūlymą!

SVARBI INFORMACIJA

Keliautojai be apribojimų gali vykti į šalį ilsėtis, tačiau nuo spalio 9 d. visi keliautojai (suaugusieji ir vaikai nuo 12 metų), atvykstantys į Kiprą iš Lietuvos, privalo ne anksčiau kaip 72 val. iki skrydžio atlikti COVID – 19 (koronaviruso ligos) PGR tyrimą ir turėti sertifikatą anglų kalba, patvirtinantį neigiamą tyrimo rezultatą.

Atkreipkite dėmesį, kad kiekvienas, vykstantis į Kiprą, per paskutines 24 val. iki atvykimo į Kiprą privalo internetinėje svetainėje Cyprus Flight Pass susikurti paskyrą ir užpildyti elektroninę anketą, kurioje nurodomi visi asmeniniai duomenys, informacija apie atliktą testą, bei privalomai patalpinamas testo rezultato sertifikatas.

Keliautojų patogumui siūlome įsigyti papildomą paslaugą: UAB „Medicina Practica laboratorija“„COVID-19 tyrimas PGR metodu + sertifikatas“. Įsigijus šią paslaugą, bus suformuojamas paslaugos įsigijimą patvirtinantis dokumentas, kurį keliautojas privalės turėti atvykęs į laboratoriją atlikti testo.

Dėmesio! Už savalaikį tyrimo atlikimą atsakingas yra pats keliautojas. Dėl didelės COVID-19 tyrimo PGR metodu paklausos raginame suskubti kreiptis į tyrimus atliekančią laboratoriją kuo anksčiauCOVID-19 tyrimą atliekant PGR tyrimo metodu, mėginys paimamas iš abiejų nosies ertmių bei nuo tonzilių ir minkštojo gomurio. Tyrimo atlikimo terminas 1-3 d.d. nuo tiriamosios medžiagos paėmimo (klinika išimties tvarka stengsis tyrimą atlikti per 24 val.). COVID-19 PGR tyrimą atlikti galite visoje Lietuvoje: https://medicinapractica.lt/kontaktai/ .

Keliautojai gali patys rinktis laboratoriją tyrimo atlikimui. Pateikiame kitų, COVID-19 tyrimą PGR metodu atliekančių, laboratorijų sąrašą:

  • VU ligoninės Santaros klinikų laboratorija;
  • Klaipėdos universitetinės ligoninės laboratorija;
  • Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija;
  • Respublikinės Šiaulių ligoninės laboratorija;
  • LSMU ligoninės Kauno klinikų laboratorija;
  • Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto laboratorija;
  • UAB „Baltic Medics“;
  • UAB „Diagnostikos laboratorija“ („Antėja“ Vilnius);
  • Respublikinės Panevėžio ligoninės laboratorija.

Ieškote išskirtinių pasiūlymų? Nevarkite, tiesiog užsisakykite mūsų naujienlaiškį.

Kipras – nuostabi atostogų sala tiek aktyviems keliautojams, tiek paplūdimių gerbėjams.

Kelionės užsakymas

×