Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 17.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Juodkalnija – Kelionių studija
fade
44353
page-template,page-template-full-width,page-template-full-width-php,page,page-id-44353,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

Kelionės į Juodkalniją

Juodkalnija - šalis, kurios įspūdingas kraštovaizdis, gamtos draustiniai ir kriokliai čia palieka neišdildomą įspūdį. O galimybė keliauti po šalį automobiliu leidžia kaskart atrasti naujas vietas, kurios žavi savo grožiu ir autentiškumu.

Ką aplankyti Juodkalnijoje

Ieškote išskirtinių pasiūlymų? Nevarkite, tiesiog užsisakykite mūsų naujienlaiškį.

Bulgarija – nuostabi, šilta, svetinga ir vis dar nebrangi šalis, kvepianti rožėmis, jūra ir nerūpestingomis atostogomis!

Kelionės užsakymas

×