Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 17.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

5 patarimai: kaip sutaupyti renkantis atostogas – Kelionių studija
fade
334
post-template-default,single,single-post,postid-334,single-format-standard,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
Kelionių studija / Patarimai  / 5 patarimai: kaip sutaupyti renkantis atostogas
kelioniu-planavimas

5 patarimai: kaip sutaupyti renkantis atostogas

Svajojate per atostogas aplankyti naujus kraštus, atsipalaiduoti egzotiškame paplūdimyje ar smagiai praleisti laiką su draugais ar šeima, tačiau ramybės neduoda ribotas biudžetas? Net ir tokiu atveju keliauti gali kiekvienas – svarbu tinkamai suplanuoti kelionę!

Kelionei ruoškitės iš anksto

Pasinaudokite išankstinių kelionių pardavimų sąlygomis – rezervuodami kelionę iš anksto sumokėsite mažesnę avanso dalį, o rinktis galėsite iš gausiausio pasiūlymų skaičiaus. Paprastai geriausi pasiūlymai išperkami pirmieji, todėl uždelsę turėsite tenkintis tuo, ko nenupirko kiti.

Nevykite atostogauti sezono įkarščio metu.

Sezono piko metu, kai turistų srautas į jūsų pasirinktą šalį didžiausias, kelionės kaina bus pati aukščiausia. Sezono pradžioje ar jam artėjant prie pabaigos atostogos kainuos žymiai pigiau!

Nemokėkite už tai, ko jums neprireiks

Atidžiai rinkitės viešbutį apgalvodami, ar verta mokėti už paslaugas, kuriomis nesinaudosite. Jei ketinate aktyviai keliauti po šalį ar norite paragauti vietinių patiekalų – jums tikrai nereikia „viskas įskaičiuota“ maitinimo tipo, visiškai pakaks pusryčių ar pusryčių ir vakarienės.

Jei keliaujate su vaikais ir jūsų prioritetas – smagus laikas viešbutyje, vandens kalneliai ir baseinai – nebūtina rinktis viešbučio ant jūros kranto. Verta pasidomėti antroje ar trečioje linijoje esančiais viešbučiais, kurie siūlo jums reikalingas paslaugas ir pramogas už geresnę kainą.

Nepraleiskite geriausių pasiūlymų

Jei galite išvykti atostogauti bet kada ar sąmoningai planuojate numatytu laiku leistis į kelionę, verta sekti paskutinės minutės pasiūlymus, tarp kurių gali būti jūsų lūkesčius atitinkanti kelionė.

Sekite naujienas

Sulauksite ypatingų pasiūlymų ar akcijų, iš kurių, tikėtina, išsirinksite jums tinkamą kelionę, prenumeruodami Kelionių studijos naujienlaiškį.

Kelionės užsakymas

×