Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 17.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Tasas – viena gražiausių Graikijos salų be grūsties ir šurmulio – Kelionių studija
fade
27505
post-template-default,single,single-post,postid-27505,single-format-standard,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
Kelionių studija / Atostogos Graikijoje  / Tasas – viena gražiausių Graikijos salų be grūsties ir šurmulio

Tasas – viena gražiausių Graikijos salų be grūsties ir šurmulio

Tasas – žavinga žalioji Graikijos sala, esanti šiaurinėje Egėjo jūros pusėje. Taso saloje nėra turistų antplūdžio, todėl tai puikus pasirinkimas atostogoms be grūsties, stumdymosi ir šurmulio!

Vešlios žalumos ir krištolo skaidrumo vandens apsuptyje esantys Taso paplūdimiai gali pasigirti unikaliu gamtos kraštovaizdžiu. Kai kurie iš jų yra pritaikyti poilsiautojams – su skėčiais, gultais ir vandens sporto įrenginiais, kiti yra nepaliesti – lyg rojaus kampelis privačiam poilsiui. Paradise (Rojaus), Makriamos,  Auksinis Taso paplūdimys, Alyki, Metalia ir Livadi yra vieni iš geriausių Taso paplūdimių!

Visi kelionių į Graikiją pasiūlymai

Pasinerkite į krištolo skaidrumo šių paplūdimių vandenis, pasilepinkite saule ir paskanaukite vietinių skanėstų pajūrio smuklėse. Ar galite įsivaizduoti tobulesnę atostogų dieną?

Tasos sala, be nuostabių paplūdimių, garsėja ir pėsčiųjų takais. Daugelis pėsčiųjų takų kerta salą ir veda į tradicinius kaimus kalvų šlaituose, įspūdingus tarpekus ir paslaptingus urvus.

Įdomios lankytinos vietos, antikinės kultūros palikimas supažindins jus su salos istorija ir tradicijomis bei sužavės kiekvieną šios nuostabios salos svečią!

ATOSTOGŲ TASO SALOJE PASIŪLYMAI

Tasos sala

Kelionės užsakymas

×