Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 17.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Pažintis su olimpine Graikija ir poilsis prie Argolidės įlankos 12d. – Kelionių studija
fade
26589
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-26589,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-header-style-on-scroll,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-large-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

Pažintis su olimpine Graikija ir poilsis prie Argolidės įlankos 12d.

asmeniui

Nišas – Tesalonikai – Atėnai – Korinto Kanalas – Tolos – Sparta – Mistra – Argolidės įlankos salos – Mikėnai – Epidauras – Olimpija – Delfai – Meteorų vienuolynai

  • Galimybė derinti poilsį su pažintinėmis ekskursijomis
  • Įskaičiuota išvyka į Argolidę: Mikėnų archeologinė radimvietė ir muziejus, Epidauro archeologinė radimvietė: gydyklos kompleksas, teatras, muziejus
  • Papildomų ekskursijų pasirinkimas
  • Išvyka į antikinę Spartą ir bizantiško laikotarpio sostinę Mistrą, dienos kruizas į Idros ir Spetsės salas
  • Vidurio ir pietų Graikija!
  • Visos nakvynės viešbučiuose!
  • 11 pusryčių ir 5 vakarienės Graikijoje!
  • 4 nakvynės kurorte Argolidės įlankoje!

Rašykite mums el. paštu info@kelioniustudija.lt arba skambinkite +370 60775699


Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Kelionė autobusu,
  • 11 nakvynių viešbučiuose su pusryčiais dviviečiuose/dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose (iš jų 4 nakvynės viešbutyje Argolidės įlankos kurorte),
  • 5 vakarienės,
  • kelionės vadovo paslaugos,
  • ekskursinė programa,
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą nėra įskaičiuota:

  • Draudimas
  • kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, miestų turistiniai mokesčiai, arbatpinigiai, pietūs, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, papildomos paslaugos, bilietai į mokamus objektus, kurorto mokestis  11 EUR/asm.
  • ** Dienos kruizas į Egėjo jūros salas (Idros ir Spetses) 55 EUR/suaugusiam; 38 EUR/vaikui iki 12m. (užsakoma agentūroje)
  •  **Dienos išvyka į Lakonijos sritį  45 EUR/suaugusiam; 30 EUR/vaikui iki 12m. (užsakoma agentūroje)
  • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 180 EUR.
  • Papildoma vieta autobuse nuo 170 EUR.
  • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~100 EUR.

Daugiau kelionių į Graikiją rasite čia

KELIONĖS PROGRAMA:

1. DIENA. 

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją su trumpais sustojimais poilsiui ir pietums. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA. 

Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Vengriją, Serbiją su trumpais sustojimais poilsiui. Vakare atvykimas į Nišą – trečią pagal dydį šalies miestą, įsikūrusį prie Nišavos upės. Nišas – didžioji kryžkelė, nuo kurios atsišakoja senieji prekybos keliai į pietus ir į rytus, svarbus centras romėnų Via Militaris trasoje, jungiančioje Singidunum (Belgradas) su Konstantinopoliu (Istambulas). Šiame mieste gimė būsimasis Romos imperatorius Konstantinas, paskelbęs krikščionybę įteisinantį Milano ediktą. Minėdama 1700-ąsias šio edikto metines, Serbija priminė pasauliui Nišo reikšmę. Trumpa ekskursija mieste: Nišo tvirtovė, kurią turkai pastatė senųjų tvirtovių vietoje XVIIIa. pradžioje, iškart už pagrindinių vartų prasidedantis senamiestis, buvęs amatininkų rajonas, Kaukolių bokštas, menantis 1809 m. serbų didvyriškas pasipriešinimo kovas su turkais osmanais. Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA. 

Pusryčiai. Kelionė per Serbiją, Makedoniją. Atvykimas į Tesalonikus ir apžvalginė ekskursija mieste. Tesalonikai – kultūrų kryžkelė, buvęs antras pagal dydį Bizantijos imperijos, o dabar – antras pagal dydį modernios Graikijos miestas. Tesalonikai įkurti 315 m.pr.Kr. ir pavadinti Aleksandro Makedoniečio sesers Tesalonikės vardu. Po apaštalo Pauliaus atvykimo miestas tapo „aukso vartais krikščionybei“. Ekskursija po miestą: romėnų forumas, Šv. Demetrijaus bazilika, menanti ankstyvosios krikščionybės laikus, Šv.Jurgio rotonda, imperatoriaus Galerijaus arka ir rūmų liekanos, miesto simbolis – Baltasis bokštas, Filipo II ir Aleksandro Makedoniečio paminklai. Miesto ir įlankos panorama nuo Termų įlankos krantinės. Kelionė Olimpinės rivjeros link. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

4 DIENA. 

Pusryčiai. Ankstyvas išvykimas į Atėnus. Dovanojame pažintį su antikine Atėnų praeitimi: *Akropolis –antikos didybės liudytojas, V a.pr.Kr. šventyklų kompleksas. Senųjų vartų Propilėjų link vedantys laiptai, kuriais kopia skirtingiausių tautybių ir tikėjimų žmonės, trokštantys priartėti prie Akropolio aukštumų. Nikės Apteros šventykla, Partenonas, Erechteonas, nebylios jų paslaptys, kurias mena kariatidės ir Atėnės alyvmedis. Iš aukštumų atsiverianti Atėnų miesto panorama: Likabeto kalva, Kalimarmaros stadionas, Dzeuso Olimpiečio šventykla, naujasis Partenono muziejus, Filopapos paminklas, seniausias pasauly akmeninis Dioniso teatras, Herodo Atiko odeonas, liaudies susirinkimų Pnykso kalva, vėjų gairinamas Areopagas. Senųjų Atėnų agora – pagrindinė antikinio pasaulio viešoji erdvė, sukūrusi demokratiją ir įamžinusi jos atmintį Atalo stojos muziejuje. Pasivaikščiojimas Atėnų senamiestyje: Hermio gatvė, senasis turkiško laikotarpio turgus, suvenyrais viliojanti Plaka. Atokvėpis graikiškai kavai, po to aplankoma Atėnų Metropolija ir Sintagmos aikštė bei euzonų sargyba, pagal galimybę – įspūdinga jos pasikeitimo ceremonija. Kelionė į Argolidę, sustojant prie Korinto kanalo. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje kurorte prie Argolidės įlankos.

5-7 DIENOS

Pusryčiai.

Išvyka į senąją Argolidę: Homero apdainuoti karališkieji *Mikėnai – Liūtų vartai bei senosios tvirtovės sienos, rūmų ir valdovo menės liekanos, unikalios kapavietės tolosai, Atrėjo lobynas. Turtinga Mikėnų muziejaus ekspozicija. Važiuodami vaizdingais Peloponeso keliais, pasieksite garsiausią antikoje gydymo dievo Asklepijo kulto centrą *Epidaurą, kuriame šalia buvusios gydyklos yra geriausiai išlikęs IV a.pr.Kr. graikų teatras. Garsus graikų keliautojas Pausanijas, apsilankęs Epidaure, parašė: „Grožiu bei harmonija su Epidauro teatru negali rungtyniauti jokio architekto darbas“. Nuo 1954 m. kasmet imtas rengti Epidauro dramos festivalis, leidžiantis šių dienų žiūrovui išbandyti senas akmens sėdynes ir teatro akustiką, pasigrožėti gamtiniu scenovaizdžiu ir įvertinti beveik prieš 2500 metų parašytų dramų šiuolaikinį pastatymą.

Poilsis prie Viduržemio jūros arba ekskursijos už papildomą mokestį:

  • Dienos išvyka į Lakonikos sritį. Keliausite vaizdinga Peloponeso žeme pro kalnuose įsikūrusius kaimelius, slėniuose žaliuojančias alyvmedžių ir citrusų giraites, regėsite Taigeto kalną (2407 m), pasieksite Euroto upės slėnyje įsikūrusios antikinės Spartos archeologinę radimvietę. Sparta – tai graikų polis, kuris nepaliko ateities kartoms nei puošnių pastatų, nei meno dirbinių, nei poezijos ar dramos veikalų. Tačiau Spartos vardas žinomas visiems, nes ne miesto sienos buvo jo šlovė, o jame gyvenantys žmonės. Sparta buvo militaristinė valstybė, ugdžiusi disciplinuotus karius, klusnius įstatymui ir garbės kodeksui, todėl svarbiuose graikų pasaulio susirėmimuose su Rytų pasauliu Sparta dažnai nulemdavo mūšio baigtį. Karinė šlovė tebegarsina jos vardą. Mistra – antras po Konstantinopolio Bizantijos laikų miestas, Morėjos regiono sostinė, klestėjusi XIII-XIVa., vėliausiai iš visos Bizantijos teritorijos – tik 1460 m. – užimta turkų osmanų. Mieste neįtikėtinai puikiai išlikę sienos, tvirtovė, rūmai, bažnyčios ir vienuolynai. Visas Mistros palikimas nuo 1989 m. yra globojamas UNESCO.

 

  • Dienos kruizas į Egėjo jūros salas (Idros ir Spetses). Ryte išplaukę  iš Tolo uosto, maloniai ir turiningai praleisite dieną. Plaukdami gėrėsitės jūros, dangaus ir išsibarsčiusių salų harmonijos kuriamais peizažais, mėgausitės saulės voniomis. Susipažinsite su dviem vaizdingomis Graikijos salomis, pasivaikščiosite graikiška dvasia alsuojančiomis gatvelėmis. Kiekvienoje saloje praleisite po dvi-tris valandas.  Jus lydės lietuvis kelionės vadovas.

Vakarienė ir nakvynė viešbutyje kurorte prie Argolidės įlankos.

8 DIENA.

Pusryčiai. Išvykimas iš kurorto. Aplankome gretimą Nafplijo miestą. Nafplijas, įkurtas graikų mitologinių herojų, ilgą laiką buvo frankų, venecijiečių ir turkų osmanų puolamas bei užimamas. Šias kovas mena Bizantijos laikais statytos miesto sienos, tvirtovės ir uostas. Graikijai išsikovojus nepriklausomybę, Nafplijas tapo pirmąja sostine. Šiuo metu tai turistų pamėgtas miestas su puikiai išsaugotu neoklasikiniu senamiesčiu. Pažintis su miestu: Sintagmos aikštė, pėsčiųjų gatvė, graikų istoriją primenantys paminklai, Nacionalinio banko pastatas, Šv. Jurgio katalikų bažnyčia. Laisvu laiku galima pasižvalgyti siaurose senamiesčio gatvelėse, kuriose gausu jaukių kavinių, suvenyrų parduotuvėlių, pasivaikščioti vaizdinga miesto krantine arba užkopti 999 laiptelius į Palamidi tvirtovę, nuo kurios sienų atsiveria puiki įlankos panorama. Kelionė vaizdingu Arkadijos kalnynu į Elidės sritį. Atvykimas į Olimpiją. *Olimpija – viena pagrindinių antikinės Graikijos šventaviečių: palestros ir gimnasionai – atletų treniruočių vietos, Heros šventykla, prieš kurią uždegama Olimpinių žaidynių ugnis, Dzeuso šventykla, kurioje buvo vienas iš septynių antikos stebuklų – Feidijo darbo Dzeuso skulptūra, olimpinis stadionas – garsiųjų olimpinių žaidynių vieta, Filipeionas – atletų viešbutis. Nakvynė viešbutyje.

9 DIENA.

Pusryčiai. Išvykimas į Delfus – religinį antikinės Graikijos centrą, įsikūrusį vaizdingame Parnaso kalno šlaite. Delfuose pranašaudavo pats Saulės, šviesos ir tiesos dievas Apolonas, kuris savo ištarmes perduodavo per šventikę Pitiją. *Senoji Delfų šventavietė, dievo Apolono šventyklos liekanos, graikų miestų ir salų lobynai – dovanų dievui sergėtojai, Pitijos apmąstymus menanti uola, Dioniso teatras, Pitinių žaidynių stadionas. Kelionė iki Kalambakos. Nakvynė viešbutyje.

10 DIENA.

Pusryčiai. Lankymasis bizantiškų ikonų dirbtuvėje: galimybė susipažinti su meistrų darbu ir įsigyti jų kūrinių. Ekskursija po unikalų dvasinio gyvenimo centrą – *Meteorų vienuolynus. Tai vieta, kurią patys graikai laiko aštuntuoju pasaulio stebuklu. Važiuojant keliu nuo Trikalos Kalambakos link, lygumoje tarsi iš niekur išnyra grupė masyvių smiltainio uolų. Uolų viršūnėse, kvapą gniaužiančiame aukštyje, stovi Meteorų (išvertus iš graikų kalbos – „virš kalnų“) vienuolynai. Iki šiol lieka mįslė, kaip tokioje vietoje buvo pastatyti šie statiniai. Ekskursija po unikalų dvasinio gyvenimo centrą. Pagal galimybę Didžiojo Meteorono, Šv.Varlamo ir Šv.Stepono vienuolynų lankymas. Įspūdingos uolos, puikūs panoraminiai vaizdai, Kretos ir Makedonijos mokyklų meistrų freskos, pažintis su vienuolių gyvenimu ir buitimi. Kelionė per Graikiją, Šiaurės Makedoniją, Serbiją. Nakvynė viešbutyje.

11 DIENA.

Pusryčiai. Kelionė per Serbiją, Vengriją su trumpais sustojimais poilsiui. Nakvynė viešbutyje.

12 DIENA.

Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

Papildoma informacija

Užsakydamas kelionę ir sumokėdamas avansą, turistas patvirtina, kad jam yra žinoma, kad avansas nėra grąžinamas tuo atveju, jei turistas atšaukia kelionę vienpusiu savo sprendimu. Taip pat sutinka, kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi vadovaujantis įmonės Privatumo politika.

Kelionės užsakymas

×