Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 17.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Zakintas (Graikija) – Kelionių studija
fade
27916
destinations-template-default,single,single-destinations,postid-27916,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

Zakintas

Zakintas – unikalių kraštovaizdžių ir gamtos mylėtojų kryptis. Tačiau čia galima rasti ir kurortines zonas su naktiniu gyvenimu – salą aplankyti smagu tiek su šeima, tiek su draugais, tiek praleisti romantiškas atostogas dviese.

Nors Graikijai priklauso daugiau nei 2000 salų, neretai šią salą net patys graikai vadina „rojumi žemėje“ dėl savo įspūdingų pakrančių. Dauguma puikiai žino vizitine salos kortele tituluojamą Navagio paplūdimį, esantį salos šiaurės vakarinėje dalyje, pritraukiantį begalę smalsuolių ne tik dėl vaizdingo paplūdimio įlankoje, bet ir ant kranto išmesto sudužusio laivo.

Ne ką mažiau įspūdingos yra ir vadinamosios „Žydrosios/Mėlynosios grotos“ – šiaurinės salos pakrantės uolos, išraižytos olomis, arkomis, grotomis ir plaukiant jūra kvapą užgniaužia nuo grožio.

Tačiau tai tik kelios vietos – gausu mažesnių ir šiek tiek mažiau žinomų pakrančių, tad rekomenduojame po salą pakeliauti, užsukti į laukinius paplūdimius ar pažvelgti nuo skardžio į atsiveriančius peizažus. Iš Zakinto salos galima pasiekti ir žemyninę Graikijos dalį – Peloponesą.

Dar viena ypatybė, išskirianti šią salą iš kitų – tai jūrinių vėžlių Caretta Caretta populiacija, nes čia jie peri natūralioje aplinkoje ir tai yra viena didžiausių Europoje jų perimvietė.

Negalima nepaminėti ir nuostabios graikų virtuvės, o vietiniai atkreipia dėmesį, kad Zakinto saloje yra savotiškas kavos gėrimo kultas, nes jau nuo XV a. buvo labai stipriai juntama italų ir ypač Venecijos įtaka šiam regionui. Kaip vietos gidai sako – kavą ragauti čia tiesiog privaloma, o po sočių pietų rekomenduojama lėtai pasimėgauti ragaujant pvz. graikiškos kavos: be cukraus (pikrò), su cukrumi (mètrio) ar saldžiosios (glikò).

Kur apsistoti?

Renkantis apgyvendinimą ir planuojant atostogas, reikėtų pastebėti, kad sala itin patogi keliavimui ir viešasis transportas yra puikiai pritaikytas iš vieno ar kito kurorto/miestelio pasiekti norimą tašką. Žinoma, galima išsinuomoti ir automobilį, tačiau visada raginama vairuojant bet kokias transporto priemones įsivertinti kartais itin siaurų gatvelių klastą ir nepamiršti saugaus eismo taisyklių.

Zakinto salą negalima būtų pavadinti masinio turizmo kryptimi, tad dauguma kurortų/miestelių yra gana ramūs, arčiau jūros, viešbučiai juose jaukūs, tačiau nelabai dideli, animacija – netriukšminga. Jeigu renkantis reikia daugiau veiklos prie pat viešbučių ir norisi gyventi miestelyje, kur galima aktyviau praleisti laiką, rekomenduotume rinktis apgyvendinimą Lagane arba Tsivilyje.

Visi paplūdimiai Zakinto saloje yra mokami (priklausomai nuo vietovės ~7-8 EUR/komplektas)

Taip pat yra turistinis mokestis, mokamas priklausomai nuo viešbučio kategorijos, atvykus registratūroje: 1,5-4 EUR/diena/kambariui.

Visos kelionės į Graikiją

Naudinga žinoti

Šalis
Graikija
Viza
Nereikalinga
Kalba
Graikų
Valiuta
Euras (Eur)

Komentarų nėra

Parašyti atsiliepimą:

    Kelionės užsakymas

    Kelionės užsakymas

    ×