Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 17.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Bulgarija – Kelionių studija
fade
5456
destinations-template-default,single,single-destinations,postid-5456,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

Bulgarija

Bulgarija – viena seniausių Europos šalių, itin populiari atostogų vieta. Kartą čia atostogavę, bulgariškas atostogas renkasi dar ne kartą: šalis itin patraukli dėl stebėtinai mažų kainų ir užburianti kraštovaizdžiu – Rilos kalnai, civilizacijos nepaliestos Belogradčiko uolos, rožėmis kvepiantys slėniai, auksu tviskantys paplūdimiai ir sūrių bangų skalaujami iškyšuliai. Ne mažiau intriguojantys ir kultūros stebuklai: archeologinės radimvietės, romėnų palikimą saugantys griuvėsiai, stačiatikių cerkvės ir senoviniai miesteliai. Bulgarijos kurortai: Saulėta diena, Saulėtas krantas, Auksinės kopos, Šv. Konstantinas ir Elena kuo puikiausiai atspindi bulgariškųjų atostogų esmę: plačius paplūdimius, purų auksinį smėlį, šiltą jūrą ir dosnią saulės šilumą.

Naudinga žinoti

Šalis
Bulgarija
Viza
Nereikalinga
Kalba
Bulgarų
Valiuta
Bulgarijos levas (BGN)

    Kelionės užsakymas

    Kelionės užsakymas

    ×