Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 17.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Ispanija – Kelionių studija
fade
418
destinations-template-default,single,single-destinations,postid-418,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

Ispanija

spanijos Karalystė – valstybė Europos pietvakariuose, Pirėnų pusiasalyje. Ribojasi su Portugalija vakaruose, Prancūzija bei Andora šiaurėje, su Gibraltaru – pietuose. Ispanija yra supama Viduržemio jūros ir Atlanto vandenyno. Jai taip pat priklauso du autonominiai miestai Afrikoje.

Ispanija – viena populiariausių atostogų krypčių iš Lietuvos. Dalis keliautojų vyksta apžiūrėti nepaprasto grožio miestų, kita – renkasi poilsį paplūdimiuose, žemyninėje dalyje ar salose. Maljorka, Tenerifė, Ibisa, Fuertventūra, Gran Kanarija, Lanzarotė, Menorka, La Gomera – Ispanijos salos pavergė ir aktyvių keliautojų, ir poilsiautojų širdis.

Naudinga žinoti

Šalis
Ispanija
Viza
Nereikalinga
Kalba
Ispanų
Valiuta
Euras (EUR)

Komentarų nėra

Parašyti atsiliepimą:

    Kelionės užsakymas

    Kelionės užsakymas

    ×