Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 17.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Savaitgalio kelionė į Barseloną – Kelionių studija
fade
659
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-659,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-header-style-on-scroll,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-large-title-text,mkdf-title-with-subtitle,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

Savaitgalio kelionė į Barseloną

asmeniui

Ispanijos šiaurės rytuose įsikūrusios Barselonos portretas – daugiau nei kontraversiškas. Čia šalia senosios romėniškosios tradicijos paminklų stūkso kerintys modernizmo epochos pastatai bei ryškiai išsiskiriantys avangardiniai šiuolaikiniai architektūros kūriniai. Barselonos senamiestis – tai viduramžių gotikos pastatų ir bažnyčių muziejus po atviru dangumi, jame išliko Romos laikų ir viduramžių miesto sienų liekanos. Čia įspūdinga A.Gaudi architektūra, Barselonos perlas – Šv.Šeimynos bažnyčia, ekscentriški S.Dali kūriniai, niekad nenurimstanti miesto arterija – La Rambla pėsčiųjų gatvė. Joje visuomet skamba muzika, nenutyla žmonių šurmulys.
Pasivaikščiokite Barselonos gatvelėmis, prisėskite vienoje iš La Ramblos kavinių, paragaukite tradicinių kataloniškų patiekalų, išgerkite taurę vyno ir stebėkite gatvės artistus ir mimus. Pasižiūrėkite magišką Barselonos fontanų spektaklį ar aistringąjį flamenko!
Aplankykite Montseratą – didžiulį vienuolyno kompleksą, įsikūrusį ant įspūdingo Montserato kalno ir prigludusį prie 1235m aukščio fantastiškų uolų, kurių forma ir ritmika įkvėpė ne vieną menininką.

Kelionės programa

1 diena

Skrydis Vilnius – Barselona. Atskridus į oro uostą, vietiniu *transportu (grupės pageidavimu už papildomą mokestį užsakome pervežimus), vyksite į miestą. Apgyvendinimas viešbutyje. Laisvas laikas arba esant galimybei vakare siūlome pasigrožėti Barselonos „grojančiais“ fontanais. Tai įspūdingas šviesų, muzikos ir vandens šokis, pritraukiantis tūkstančius žiūrovų (priklauso nuo skrydžio laiko ir sezoniškumo). Nakvynė  viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. *Ekskursija po miestą pėsčiomis ir miesto trasportu. Architekto A.Gaudi šedevrai. Vienas įspūdingiausių Katalonijos sostinės pastatų, pradėta, bet nebaigta statyti *“Šventosios šeimynos“ bažnyčia, spalvingasis Guelio parkas. Montžuiko kalnas, nuo kurio atsiveria miesto panorama, Olimpinis stadionas, Ispanijos ir Katalonijos aikštės, judrioji La Rambla gatvė, apie kurią sakoma, kad būtent čia galima, pajusti Barselonos charakterį. Paminklas Kolumbui. Gotikinis kvartalas su žymia Barselonos katedra ir senoviniais karalių rūmais. Laisvas laikas, kurio metu pasirinktinai galite aplankyti: *P.Pikaso muziejų arba didžiausią mieste Citadelės parką. Vakare siūlome pasigrožėti ispanišku *Flamenko pasirodymu. Ispaniškasis flamenko – tai ne tik šokis, bet įtaigiai ir meniškai išreikštas gyvenimo džiaugsmas ir liūdesys.  Nakvynė  viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Laisvas laikas Barselonoje arba ekskursija *traukiniu į *Montserato vienuolyną – tai didžiulis vienuolyno kompleksas, jau beveik tūkstantį metų priklausantis Benediktinų ordinui, skirtas tamsiaveidei Montserato Madonai – Dievo Motinai, kurios medinė romaninio stiliaus statulėlė – brangiausia vienuolyno relikvija. Vienuolynas įsikūręs ant įspūdingo Montserato kalno ir prigludęs prie vos ne 1235 m aukščio fantastiškų uolų, kurių forma ir ritmika įkvėpė ne vieną menininką. Vienuolynas garsus berniukų choru ir įspūdingai jo atliekamu bažnytiniu himnu. Grįžimas į Barseloną. Laisvas vakaras mieste. Praleiskite jį La Rambla gatvėje. Vaikštinėdami šia gatve niekada nepatirsite to paties, nes ji kiekvienu laiku kitokia. Įsiliekite į eismo triukšmą, paukščių čiulbesį, susimaišydami su gatvės muzikantais ir „paskęsdami“ tvyraujančiame gėlių kvape. Pajuskite Viduržemio jūros skonius: gardžiosios tapas – valgant krevetes ir sraiges; vyno taurę ar šlakelį karališkojo Torres… Nakvynė  viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Vietiniu *transportu vyksite į oro uostą. Skrydis Barselona – Vilnius.

Įskaičiuota į kelionės kainą

 • > Lėktuvo bilietai Vilnius – Barselona – Vilnius,
 • > 1 × nemokamas rankinio bagažo vienetas (40 x 30 x 20 cm) (pagal aviakompanijos taisykles),
 • > 3 nakvynės viešbutyje su pusryčiais,
 • > lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos,
 • > ekskursinė programa,
 • > kelionės dokumentų sutvarkymas

Neįskaičiuota į kelionės kainą

 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, pirmenybinis įlaipinimas (rankinis bagažas ir rankinė į orlaivio saloną), papildomo registruoto bagažo mokestis (teirautis agentūroje),
 • miesto transporto bilietai, vietinio transporto bilietai iš/ į oro uostą (grupės pageidavimu už papildomą mokestį užsakome pervežimus),
 • bilietai į mokamus objektus, ausinukų nuoma, vietinių gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto mokesčiai (mokami viešbutyje 1-3 eurai asmeniui dienai), arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės išlaidos, papildomos paslaugos.
 • Priemoka už vienvietį kambarį nuo ~ 120 Eur.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: nuo ~70 Eur
 • Svarbu

  Keičiantis lėktuvo bilietų kainoms, kelionės kaina gali keistis.

  Lėktuvų bilietai nekeičiami ir negrąžinami. Pinigai už juos negrąžinami. Pavardės keitimas už papildomą mokestį.

  ** Gali būti keičiamas programos eiliškumas dėl skrydžių grafiko ir laiko.

  Pirmenybinis įlaipinimas ir registruojamas orlaivio bagažas už papildomą mokestį, užsakomas iš anksto agentūroje sutarties sudarymo metu. Vairuotojų darbo režimą reglamentuoja ES įstatymai.

1

1 diena

Skrydis Vilnius – Barselona. Atskridus į oro uostą, vietiniu *transportu (grupės pageidavimu už papildomą mokestį užsakome pervežimus), vyksite į miestą. Apgyvendinimas viešbutyje. Laisvas laikas arba esant galimybei vakare siūlome pasigrožėti Barselonos „grojančiais“ fontanais. Tai įspūdingas šviesų, muzikos ir vandens šokis, pritraukiantis tūkstančius žiūrovų (priklauso nuo skrydžio laiko ir sezoniškumo). Nakvynė  viešbutyje.
2

2 diena

Pusryčiai. *Ekskursija po miestą pėsčiomis ir miesto trasportu. Architekto A.Gaudi šedevrai. Vienas įspūdingiausių Katalonijos sostinės pastatų, pradėta, bet nebaigta statyti *“Šventosios šeimynos“ bažnyčia, spalvingasis Guelio parkas. Montžuiko kalnas, nuo kurio atsiveria miesto panorama, Olimpinis stadionas, Ispanijos ir Katalonijos aikštės, judrioji La Rambla gatvė, apie kurią sakoma, kad būtent čia galima, pajusti Barselonos charakterį. Paminklas Kolumbui. Gotikinis kvartalas su žymia Barselonos katedra ir senoviniais karalių rūmais. Laisvas laikas, kurio metu pasirinktinai galite aplankyti: *P.Pikaso muziejų arba didžiausią mieste Citadelės parką. Vakare siūlome pasigrožėti ispanišku *Flamenko pasirodymu. Ispaniškasis flamenko - tai ne tik šokis, bet įtaigiai ir meniškai išreikštas gyvenimo džiaugsmas ir liūdesys.  Nakvynė  viešbutyje.
3

3 diena

Pusryčiai. Laisvas laikas Barselonoje arba ekskursija *traukiniu į *Montserato vienuolyną – tai didžiulis vienuolyno kompleksas, jau beveik tūkstantį metų priklausantis Benediktinų ordinui, skirtas tamsiaveidei Montserato Madonai – Dievo Motinai, kurios medinė romaninio stiliaus statulėlė – brangiausia vienuolyno relikvija. Vienuolynas įsikūręs ant įspūdingo Montserato kalno ir prigludęs prie vos ne 1235 m aukščio fantastiškų uolų, kurių forma ir ritmika įkvėpė ne vieną menininką. Vienuolynas garsus berniukų choru ir įspūdingai jo atliekamu bažnytiniu himnu. Grįžimas į Barseloną. Laisvas vakaras mieste. Praleiskite jį La Rambla gatvėje. Vaikštinėdami šia gatve niekada nepatirsite to paties, nes ji kiekvienu laiku kitokia. Įsiliekite į eismo triukšmą, paukščių čiulbesį, susimaišydami su gatvės muzikantais ir „paskęsdami“ tvyraujančiame gėlių kvape. Pajuskite Viduržemio jūros skonius: gardžiosios tapas – valgant krevetes ir sraiges; vyno taurę ar šlakelį karališkojo Torres... Nakvynė  viešbutyje.
4

4 diena

Pusryčiai. Vietiniu *transportu vyksite į oro uostą. Skrydis Barselona – Vilnius.

Kelionės užsakymas

×