Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 17.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Kuba – Kelionių studija
fade
440
destinations-template-default,single,single-destinations,postid-440,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

Kuba

Kuba – salų valstybė tarp Karibų jūros, Meksikos įlankos ir Atlanto vandenyno. Kubos valstybę sudaro pagrindinė sala Kuba, Chuventudo sala ir kelios mažų salų grupės. Spalvingoji Havana yra didžiausias miestas ir valstybės sostinė. Kubos Santjagas yra antras pagal dydį miestas.

Naudinga žinoti

Šalis
Kuba
Viza
Trumpalaikiam buvimui Lietuvos Respublikos piliečiams vizos nereikia, tačiau lietuviai turistiniais tikslais į Kubą gali vykti tik su turistine kortele.
Kalba
Ispanų
Valiuta
Kubos pesas = 100 sentavų. Nuo 2004 metų, kuomet buvo uždraustas JAV doleris, šalies pinigų rinkoje egzistuoja nekonvertuojamas pesas, skirtas vidiniams atsiskaitymams, ir konvertuojamas pesas, skirtas atsiskaitymams su užsienio turistais. Vienas toks pesas prilygintas 1 JAV doleriui.

Komentarų nėra

Parašyti atsiliepimą:

    Kelionės užsakymas

    Kelionės užsakymas

    ×