Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 17.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Didysis Kubos turas su poilsiu Varadero kurorte 13-14d. – Kelionių studija
fade
647
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-647,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-header-style-on-scroll,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-large-title-text,mkdf-title-with-subtitle,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

Didysis Kubos turas su poilsiu Varadero kurorte 13-14d.

2219 €

asmeniui

Išsamus, dinamiškas, gyvas ir kontrastingas kelionės maršrutas, sudėliojantis spalvingą Kubos mozaiką: Havana – Pinar del Rio – Vinales – Santiago de Cuba – Camaguey – Sancti Spiritus – Trinidadas – Guanayara nac. parkas – Cienfuegos – Guama – Varaderas. Galimybė kelionę pratęsti Majamyje!

Datos ir kainos:

2021.07.16 – 2299 Eur/asm.
2021.10.15 – 2299 Eur/asm.

2021.11.19 – 2299 Eur/asm.


Jeigu jus domina kita kelionės data, rašykite mums el. paštu info@kelioniustudija.lt arba skambinkite +370 60775699


SVARBU!Kelionės metu BŪTINAS pasas, kuris privalo galioti ne trumpiau negu 6 mėnesius po kelionės pabaigos.

Keliautojų dėmesiui! Kainų ir vietų skaičius yra ribotas. Nurodytos kainos  keičiasi po kiekvieno užsakymo. Paskubėkite įsigyti kelionę už šią kainą kol ji nepakilo!
KELIONIŲ STUDIJOS ĮSPŪDŽIAI IŠ KUBOS

Kelionės aukso fondas

 • > Karibų salų perlas, salsos miestas – Havana (UNESCO pasaulio kultūros paveldas).
 • > Legendinis šokių šou naktiniame klube – kabarete „Tropicana“ po atviru dangumi.
 • > Išsami pažintis su Nobelio premijos laureato, rašytojo Ernesto Hemingvėjaus gyvenimu Havanoje.
 • > Pasivaikščiojimas žvejų, šeimų ir porų pamėgta Malekono krantine, vedančia iš Havanos senamiesčio į Vedadą.
 • > „Havana Club“ romo daryklos muziejaus lankymas, romo ragavimas.
 • > El Moro tvirtovė, menanti kolonijinės epochos laikus, įspūdinga Havanos panorama nuo  jos apžvalgos aikštelės.
 • > Kelionė į Pinar del Rio provinciją, vadinamą „Auksiniu tabako trikampiu“. Pažintis su tabako gamyba.
 • > Nuostabaus kraštovaizdžio Vinales slėnio apžvalga nuo Los Jazmines apžvalgos aikštelės (UNESCO pasaulio kultūros paveldas).
 • > Plaukimas valtimis požemine El Indio upe į olas, kuriose, dar iki atvykstant K.Kolumbui, gyveno vietiniai gyventojai indėnai.
 • > Santiago de Cuba – Kubos revoliucijos lopšys.
 • > Emilio Bacardi muziejus, kuriame saugoma šio romo magnato surinkta senovinio meno kolekcija.
 • > El Morro tvirtovė (UNESCO pasaulio kultūros paveldas) su vieninteliu pasaulyje piratų muziejumi.
 • > Didžiausias piligrimystės centras Kuboje – El Cobre bazilika, kurioje saugoma stebuklinga Kubos globėjos Mergelės Marijos skulptūrėlė.
 • > Pasivaikščiojimas siauromis senamiesčio gatvelėmis Camaguey (UNESCO pasaulio kultūros paveldas).
 • > Kelionė Cukraus gamyklų slėniu. Tai kolonijinės cukranendrių cukraus pramonės ir socialinių santykių istorijos muziejus po atviru dangumi (UNESCO pasaulio kultūros paveldas).
 • > Kelionė į salos praeitį Trinidade (UNESCO pasaulio kultūros paveldas). Tai tarsi laiko neliečiamas miestas su puikiai išsilaikiusiais neoklasicistinio ir barokinio stiliaus pastatais, siauromis, legendomis ir tradicijomis alsuojančiomis gatvėmis.
 • > Tropinės augmenijos magija ir žygis pėsčiomis Guanayaros nacionaliniame parke.
 • > Pažintis su Cienfuegos senamiesčiu, kuriame atsispindi XIXa. kolonijinė architektūra (UNESCO pasaulio kultūros paveldas).
 • > Kelionė po didžiausią pelkyną Kuboje – Cienaga de Zapata parką (UNESCO biosferos rezervatas).
 • > Poilsis puikaus balto smėlio paplūdimyje garsiausiame Kubos kurorte – Varadere.
 • > Šokių ir muzikos vakarai Trovos muzikos namuose.

KELIONĖS PROGRAMA

1 diena. Skrydis į Havaną

Skrydis: Vilnius/Ryga/Varšuva – Europos miestas – Havana. Atvykimas į Havanos oro uostą. Oro uoste sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus vykstame į viešbutį. Vakarienė (arba vakarienės paketas). Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Havana.

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių ekskursija su kvalifikuotu vietos gidu ir profesionaliu kelionės vadovu iš Lietuvos. „Kubos sostinės vaizdas niekuomet nenusibosta. Lyg žvelgtum į mėgstamą paveikslą ir stebėdamasis vis įsitikintum, kad kaskart randi naują pribloškiančią smulkmeną“ Jeanette Erazo Heufelter. Apžvalginė ekskursija po Havaną. Tai nepakartojama pažintis su Kubos sostine, vietinių gyventojų švelniai vadinama „Senąja Karibų dama”. El Moro tvirtovė, menanti kolonijinės epochos laikus. Šią galingą tvirtovę 1589 m. pastatė ispanai Havanos uostui apsaugoti. Pakilus ant jos galingų gynybinių sienų, atsiveria nuostabus vaizdas į Malekono krantinę, Meksikos įlanką ir senąją Havaną. Habana Vieja – senamiestis (UNESCO įtrauktas į pasaulio paveldo sąrašą), dailininkų Meka su daugybe ispaniškos architektūros paminklų, ryškiomis Karibų salų spalvomis ir formomis. Seniausia Plaza de Armas („Ginklų“) aikštė ir jos architektūrinis ansamblis su rūmais, puikiu kolonijinės architektūros pavyzdžiu; Katedros aikštė, kurios centrą puošia didžiausia Kuboje barokinė katedra. Jos požemiuose ilgą laiką ilsėjosi Kristupo Kolumbo palaikai (vėliau buvo išvežti į Seviliją). Keliaujame viena iš senamiesčio gatvelių „Mercaderes“ iki „Ambos Mundos“ viešbučio, kurio vienas iš kambarių net 7 metus buvo tapęs E.Hemingvėjaus namais. Būtent čia E.Hemingvėjus pradėjo rašyti savo romaną „Kam skambina varpai“.

Vėliau lankome „Havana Club” romo daryklą – muziejų, kuriame klausysimės įdomaus pasakojimo apie kubietiško romo istoriją ir jo gamybos procesą, o taip pat ragausime romo. Ekskursijos po Havaną tęsinys: modernusis miesto centras su Prezidento rūmais, Revoliucijos aikšte, centriniu parku ir didinguoju Kapitolijumi, pastatytu pagal Vašingtono Kapitolijaus pavyzdį 1929 m., kuriame šiuo metu įsikūręs Havanos universitetas. Laisvas laikas, kurio metu siūlome apsilankyti viename iš Havanos barų “El Floridita”, “La Bodequita”, ragaujant kokteilius (už papildomą mokestį), kuriuos mėgo Ernestas Hemingvėjus: „Mojito“ (nacionalinis gėrimas iš romo, sodos vandens ir citrinos sulčių su mėtos lapeliu), „Daiquiri“ (kubietiškas gėrimas iš romo, žaliųjų citrinų sulčių ir cukraus sirupo). Vakarienė. Pageidaujantys (už papildomą mokestį) vakarą galės praleisti garsiausiame Kuboje „Tropicana” kabareto naktiniame klube po žvaigždėtu dangumi, kur stebėsime įspūdingą šokio ir muzikos šou. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Havana – Pinar Del Rio – Vinales – Havana.

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių kartu su vietos gidu ir kelionės vadovu iš Lietuvos keliaujame į Pinar del Rio, vieną gražiausių gamtos kampelių Kuboje. Tai žemės ūkio provincija, kurios beveik 70 proc. dirbamos žemės užima tabako plantacijos. Ši teritorija yra vadinama „Auksiniu tabako trikampiu”. Būtent čia užauginamas geriausias tabakas ir daromi garsiausi pasaulyje cigarai. Tabako augintojai sako: „Tu negali paprasčiausiai pasisodinti tabako. Tu turi su juo susituokti“. Laikas šiose vietovėse vis dar matuojamas cigaro užsitraukimais. Lankomės tabako plantacijoje ir fabrike, kuriame išgirsime ir pamatysime, kiek darbo įdeda vietiniai gyventojai, kol tabako lapas pavirsta cigaru. Kelionę tęsiame į nuostabaus gamtovaizdžio Vinales slėnį (1999 m. UNESCO paskelbtas kultūriniu žmonijos paveldu), kuriame įsikūręs nacionalinis parkas, bene gražiausia ir labiausiai lankoma salos vieta. Šioje vietoje esantis Siera de los Organos kalnynas yra vienas gražiausių Kuboje. Nuo Los Jasmines apžvalgos aikštelės atsiveria kerinti panorama į slėnį ir tabako plantacijas. Vėliau Vinales apžiūrime didžiulį 120 m ilgio piešinį ant vieno iš mogotų šono, vaizduojantį evoliucijos teoriją. Ekskursija laiveliu požemine El Indio upe į olas, kuriose išvysime stalaktitus, stalagmitus, o taip pat grotas, kuriose, dar iki atvykstant K.Kolumbui, gyveno vietiniai gyventojai indėnai. Vakare grįžimas į Havaną. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Havana – Santiago De Cuba.

Pusryčiai viešbutyje (arba pusryčių paketas). Po pusryčių pervežimas į Havanos oro uostą. Vietinis skrydis Havana Santiago de Cuba. Atvykimas į Santiago de Cubaantrą pagal dydį šalies miestą, buvusią salos sostinę. Miestas garsus savo istorija, svetingais žmonėmis ir tradiciniais ritmiškais šokiais. Iš vienos pusės skalaujama Karibų jūros iš kitos pusės apsupta Siera Maestra kalnų, Santiago de Cuba yra šalies revoliucijos lopšys, čia prasidėjo visi politiniai – išsilaisvinimo judėjimai Kubos istorijoje – kova prieš kolonijinį valdymą, vergovę, diktatūrą, amerikiečių įtaką. Santiago gyventojai yra visada pasiruošę ginti savo laisvę, savo „libertad“. Kartu su vietos gidu ir kelionės vadovu iš Lietuvos pradedame pažintį su miestu: Dolores aikštė – mėgstamiausia miestiečių ir miesto svečių susibūrimo vieta; Cespedes parkas; miesto Katedra; Cos de Velasquez – miesto įkūrėjo ir pirmojo gubernatoriaus namas, kolonijinės architektūros perlas. Miesto panorama nuo Casa Granda viešbučio terasos. Laisvas laikas, kurio metu siūlome pasivaikščioti romantiškomis „Heredia“ ir „Padre Pico“ gatvelėmis. Pagal pageidavimą, esant galimybei, vakare lankome Casa de la Trova muzikos namus. Tai muzikantų, menininkų ir intelektualų susitikimo vieta. Čia galima pasiklausyti garsiųjų son, bolero ritmų. Sušokti su vietiniais salsa ar rumba. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Santiago De Cuba.

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių kartu su vietos gidu ir kelionės vadovu iš Lietuvos tęsiame pažintį su Santiago de Cuba. Muziejų lankymas: Liepos 26 – osios dienos istorijos muziejus Monkados kareivinėse (1953 m. liepos 26 d. Fidelio Kastro vadovaujamos pajėgos Santiago pradėjo Kubos revoliuciją, šturmuodamos Monkados kareivines). Romo magnato Emilio Bakardi surinktos senovinio meno kolekcijos muziejus. Ekskursijos tęsinys: Las Americas prospektas, Antonio Maseo Revoliucijos aikštė. Apžiūrime Šv.Ifigenijos kapines, kuriose palaidotas Kubos nacionalinis didvyris Chose Marti. Keliaujame apžiūrėti unikalią El Morro tvirtovę (1997 m. įtraukta į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą), pastatytą ant stačios uolos siauroje Santiago de Cuba įlankoje. Tvirtovė turėjo saugoti miestą nuo piratų antpuolių. Čia įkurtas ir vienintelis pasaulyje Piratų istorijos muziejus (nedidelė ekspozicija). Laisvas laikas. Grupės pageidavimu, esant galimybei (už papildomą mokestį) šokių pamoka (salsa, samba ar rumba) viename iš Santiago šokių klubų. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Santiago De Cuba – Camaguey.

Pusryčiai. Po pusryčių kartu su vietos gidu ir kelionės vadovu iš Lietuvos tęsiame kelionę po Kubą. Išvykimas į Camaguey. Pakeliui trumpas sustojimas šalia Granma provincijos sostinės Bayamo miesto pastatytoje El CobreBazilikoje, kurioje saugoma stebuklinga Kubos globėjos Mergelės Marijos skulptūrėlė. Ši vieta sutraukia daugybę piligrimų ir vietinių gyventojų, meldžiančių stebuklo. 1830-aisiais metais statytoje bazilikoje yra daug suneštų įvairiausių aukų, tarp kurių ir Ernesto Hemingvėjaus Nobelio premijos laureato medalis. Kelionę tęsiame į Camaguey, vieną iš miestų, kuriame puikiai išsilaikę religinės paskirties pastatai saugo amžių istoriją. Pasivaikščiojimas siauromis senamiesčio gatvelėmis, suprojektuotomis taip, kad miesto gyventojai būtų galėję lengviau apsiginti nuo piratų. Pažintis su miestu: Mergelės Marijos bažnyčia, San Juan de Dioz aikštė, „Ignacio Agramante“ parkas. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

7 diena. Camaguey – Sancti Spiritus – Trinidadas.

Pusryčiai. Po pusryčių kartu su vietos gidu ir kelionės vadovu iš Lietuvos keliaujame į Sancti Spiritus miestą, vieną iš septynių Kubos miestų, kurį 1514 m. įkūrė ispanai šalia didžiausio salos ežero Zaza. Istorinis miesto centras su kolonijinio laikotarpio pastatais, seniausia Kubos bažnyčia, Serafino Sančeso parkas. Išvykimas link Trinidado. Keliaujame per cukraus gamyklų slėnį, kuriame, sakoma,  būtina apsilankyti norint suprasti kubiečio sielą. Šis pasaulio paveldo objektas (nuo 1988 m. įrašytas į UNESCO) – tai kolonijinės cukranendrių cukraus pramonės ir socialinių santykių istorijos muziejus po atviru dangumi. Cukraus gamyklų slėnis parodo ir iš Afrikos atgabentų vergų buvusias baisias gyvenimo sąlygas. Šio krašto simbolis – 45 metrų aukščio plantatoriaus Isnagos pastatytas bokštas, iš kurio buvo stebimi vergai, dirbantys cukranendrių plantacijose. Slėnio panorama nuo bokšto apžvalgos aikštelės. Atvykimas į Trinidadą – miestą, tarsi sustingusį laike ir žavintį ne tik savo aikštėmis, gerai išsilaikiusiais neoklasicistiniais ir barokiniais pastatais, gatvėmis, kurios vis dar alsuoja ne tik tradicijomis bei legendomis, bet ir jūros bei kalnų artumu. Tai geriausiai išlikęs kolonijinio stiliaus miestas pasaulyje. Pasivaikščiojimas po senamiesčio gatves ir aikštes, kur architektūra prabyla XVIII-XIXa. bei XXa. pradžioje – cukraus gamybos pakilimo metu – populiarių stilių kalba, prilygstančia kelionei į salos praeitį. Miesto simbolis – vaizdinga Didžioji (Mayor) aikštė su senaisiais cukraus pramonės magnato grafo Bruneto rūmais. Šv.Pranciškaus Asyžiečio bažnyčia. Užlipus į jos bokštą atsiveria nuostabi miesto panorama su pastelinių tonų namais ir tolumoje švytinčia Karibų jūra. Trovos muzikos namai, kuriuose pasiklausysime folklorinės kubiečių muzikos. Degustuosime unikalų Trinidado romo kokteilį, gaminamą iš romo ir medaus, „Canchanchara” to paties pavadinimo bare. Šio gaivinančio gėrimo praeityje šeimininkai duodavo vergams pasibaigus darbo dienai. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

(P.S. Esant galimybei, nakvynė Karibų jūros pakrantės kurorte).

8 diena. Trinidadas – Guanayara nacionalinis parkas – Cienfuegos.

Pusryčiai. Po pusryčių kartu su vietos gidu ir kelionės vadovu iš Lietuvos keliaujame link Topes de Collantes draustinio, kuriame lankysime nacionalinį Guanayara parką. Šis parkas įsikūręs nuostabaus grožio Eskambrajaus kalnuose, apaugusiuose tropiniais miškais, kuriuose gausu krištolo skaidrumo krioklių, paslaptingų urvų bei slėnių. Susėdę į karinį sunkvežimį, pradėsime šios dienos ekskursiją Topes de Collantes draustinyje ir vyksime iki Guanayara parko. Čia kelionę tęsime pėsčiomis vaikščiodami džiunglių takeliais. Susipažinsime su vietine augmenija – daugiau nei 40 rūšių orchidėjų, įvairių rūšių paparčiais, bananmedžiais, eukaliptais, magnolijomis bei augalais, turinčiais gydomųjų savybių. Taip pat grožėsimės čia augančiomis ryškiaspalvėmis laukinėmis gėlėmis. Jeigu mums pasiseks, susipažinsime ir su šiame parke gyvenančiu nacionaliniu Kubos paukščiu tecoroco, kuris, kaip ir Kubos vėliava, švyti raudona, mėlyna ir balta spalvomis. Toliau keliausime taku palei ežerą, kol pasieksime įspūdingą Salto El Rociokrioklį. Nepamirškite maudymosi kostiumėlių, nes tikėtina išsimaudyti bei atsigaivinti krištolo skaidrumo gėlo vandens baseinuose. Po nuostabių vaizdų parke išvyka į Cienfuegos. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

9 diena. Cienfuegos – Guama – Varaderas.

Pusryčiai. Po pusryčių kartu su vietos gidu ir kelionės vadovu iš Lietuvos ekskursija po Cienfuegos, vadinamą „Pietų perlu”, Kubos mažiausios provincijos sostinę, vienintelį miestą saloje, įkurtą prancūzų. Jis įsikūręs gražioje įlankoje, Hagua tvirtove apsaugotoje nuo priešų. Dėl prancūziškos kilmės Cienfuegos nepanašus į kitus Kubos miestus: jis išsiskiria idealia plano simetrija, neoklasikiniu pastatų stiliumi ir ilgu pėsčiųjų bulvaru. Pasivaikščiosime po Marti parką su vienintele Kuboje Triumfo arka, pastatyta šalies Nepriklausomybės garbei, apžiūrėsime: „Tomás Terry“teatrą, Kultūros vertybių namus ir Nekalto Prasidėjimo Mergelės katedrą. Ilgiausia Kuboje Prado promenada pasieksime maurų stiliaus Valle rūmus, nuo kurių terasos atsiveria nepakartojamas vaizdas į Cienfuegos įlanką. Vėliau vykstame į Matanzos provincijoje esantį Zapatos pusiasalį – idilišką gamtos kampelį su daugybe kanalų, pelkių ir kitų vandens telkinių, apaugusį tankiais tropiniais miškais. Atvykimas į Cienaga de Zapata parką – didžiausią pelkyną Kuboje, kurį 2001 m. UNESCO paskelbė biosferos rezervatu. Apžiūrėsime didžiausią krokodilų fermą, kurioje pagal 1962 m. specialiai sukurtą programą veisiamos ir auginamos dvi prie išnykimo ribos esančios krokodilų rūšys. Laivu plauksime į indėnų kaimą, įsikūrusį 12-oje Guama ežero salelių. Kaimelis puikiai iliustruoja ikikolumbinio laikotarpio Antilų salų indėnų bendruomenės gyvenimą. Išvykimas į Varadero kurortą. Vakarienė (viskas įskaičiuota). Nakvynė viešbutyje Varadero kurorte.

Įskaičiuota į kelionės kainą

 • > Vietinio skrydžio Havana – Santiago de Cuba bilietai.
 • > Pervežimai autobusu su vėdinimo sistema pagal programą.
 • > 8 nakvynės 2* – 3* – 4* (pagal šalies kategoriją) viešbučiuose su pusryčiais ir vakariene.
 • > 3 nakvynės 4* (pagal šalies kategoriją) viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ maitinimo sistema.
 • > 2-9 kelionės dienomis vietinio angliškai arba rusiškai kalbančio gido paslaugos.
 • > Eksursinė programa ir įėjimo bilietai į programoje nurodytus objektus.
 • > Profesionalaus kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.
 • > Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Neįskaičiuota į kelionės kainą

 • > Tarptautinių skrydžių bilietai su oro uosto mokesčiais nuo ~ 690 – 1199 EUR. (priklausomai nuo sezono, oro linijų bendrovės, bilieto išrašymo datos t.t.).
 • > Kubos viza (turisto kortelė) ~ 45 EUR./asm.
 • > Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (privalomas), nelaimingų atsitikimų, bagažo ir neįvykusios kelionės draudimas (pagal pageidavimą).
 •  > „Tropicana Show“ ~ 80 – 100 EUR./asm.
 • > Arbatpinigiai vietiniams gidams ir vairuotojams ~ 3 – 5 EUR/dienai/asm., asmeninės išlaidos, gėrimai, papildomos paslaugos.
 • Kelionės kaina asmeniui 2-čiame kambaryje: nuo 2299 EUR. 
  Priemoka už vienvietį kambarį: nuo 235 EUR.
  Poilsį Varadero kurorte galima pratęsti (būtina užsisakyti Lietuvoje).

Write a Review

Kelionės užsakymas

×