Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 17.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Italija – Kelionių studija
fade
5421
destinations-template-default,single,single-destinations,postid-5421,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

Italija

Italija - tai šalis, trykštanti gyvenimo džiaugsmu,kurią neišvengiamai pamilsitę pavaikštinėję miestų ir miestelių gatvėmis, išsimaudę šiltoje jūroje ir, žinoma, pasimėgavę itališkos virtuvės šedevrais. Italija – tai šalis-muziejus, vienos kelionės tikrai nepakaks pamatyti visus meno kūrinius ir apibėgti lankytinas vietas. Kiekvienas šalies regionas, kiekvienas miestas ar itališkas kaimelis – tikras lobynas, saugantis įspūdingą įvairių epochų istoriją. Žavi Italijos gamta, ypač jos ugnikalniai, tiek dar besispjaudantys lava, tiek jau užgesę, nerūpestingos atostogos paplūdimyje ar smagus ir aktyvus laikas slidinėjimo kurortuose - ši nuostabi šalis turi ką pasiūlyti visiems ir kiekvienam!

Naudinga žinoti

Šalis
Italija
Viza
Nereikalinga
Kalba
Italų
Valiuta
Euras (Eur)

    Kelionės užsakymas

    Kelionės užsakymas

    ×