Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 17.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Pažintinė kelionė į Portugaliją 9 d. – Kelionių studija
fade
2102
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-2102,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-header-style-on-scroll,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-large-title-text,mkdf-title-with-subtitle,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

Pažintinė kelionė į Portugaliją 9 d.

asmeniui

Jūsų laukia nepakartojami įspūdžiai ir pažintis su svajingaja Portugalija!
Išsamus maršrutas: Lisabona – Sintra – Cabo Da Roca – Kaskaisas – Estorilas – Lisabona – Obidos – Alkobasas – Nazare – Batalija – Portas – Braga – Guimares – Koimbra – Tomaras – Fatima – Evora – Lisabona.

 • Lisabona – magiškas miestas, kuriame susimaišę tūkstantmetės Europos, Afrikos, Pietų Amerikos kultūros, jų prabanga ir skurdas, nesibaigianti šventė ir tyli kasdienybė.
 • Porto – kontrastų miestas, saldus portveino kvapas…
 • Fado – svaiginanti ir durianti juodoji rožė…

Jeigu jus domina ši kelionė, rašykite mums el. paštu info@kelioniustudija.lt arba skambinkite +370 60775699


KELIONĖS PROGRAMA:

1. DIENA.
Skrydis Vilnius – Lisabona, su persėdimu viename iš Europos miestų. Pervežimas į viešbutį. Apgyvendinimas (po 14 val.) . Laisvas laikas (priklauso nuo skrydžio laiko). Nakvynė viešbutyje.

2. DIENA. 
Pusryčiai. Ekskursija po Portugalijos sostinę Lisaboną, išsidėsčiusią ant septynių kalvų prie Težo upės žiočių. Lankysite ant rytinės Lisabonos kalvos stūksančią *Šv.Jurgio pilį – buvusią maurų tvirtovę, o vėliau ir karališkosios šeimos rezidenciją. Nuo pilies terasos gėrėsitės nuostabiais vaizdais į Težo upę, Alfamos rajono stogus ir uostą. Siauromis, akmeninėmis gatvelėmis leisitės į viduramžių dvasia alsuojantį Alfanos rajoną. Lankysite *Šv.Antano bažnyčią, pastatytą jo gimimo vietoje; Alfamos jūreivių rajoną ir seniausią sostinės pastatą – didingąją Lisabonos katedrą. Laisvas laikas kavos puodeliui. Pažintį su Lisabona tęsite istoriniame miesto centre Baiša, atstatytame po žemės drebėjimo, įvykusio 1755m. Nepriklausomybės prospektas, Restauratorių aikštė su granito obelisku, pastatytu 1886m., Lisabonos širdis – Rossio aikštė su nuostabiais bronziniais fontanais, Nacionalinis Marijos II-osios teatras, Komercijos aikštė. Belemo rajonas – neatsiejama Portugalijos aukso amžiaus dalis. 1495m. žengęs į sostą Emanuelis I iš svaiginamo ekspansijos nešamo pelno statė didingus pastatus. Įspūdingiausi prašmatnios, emanuelinės architektūros pavyzdžiai – *Šv.Jeronimo vienuolynas ir *Belemo bokštas. Apžiūrėsite Belemo sargybos bokštą – švyturį ir gotikinį Šv. Jeronimo vienuolyną, kuriame ilsisi garsiojo jūrų keliautojo Vasko da Gamos palaikai, paminklą Jūrų užkariautojams. Laisvas laikas, kurio metu siūlome aplankyti Okeanariumą. Esant galimybei, pageidaujantiems, vakare siūlome *vakarienę nacionaliniame restorane su „Fado“ programa. Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA
Pusryčiai. Išvykimas į UNESCO saugomą Sintros miestelį, kuris šešis šimtmečius buvo mėgstamiausia Portugalijosmonarchų rezedencija ir populiariausia turtingų Lisabonos gyventojų vasaros poilsio vieta. Lordas Baironas, rašydamas savo draugui, laiške teigė, jog tai yra pati gražiausia vieta pasaulyje. Lankysite ant aukščiausių Sintros kalnų stūksantį vėlyvojo romantizmo perlą – *Penos rūmus arba „Uolos pilį“ – karališkosios šeimos rezidenciją. Baironas šią vietą laikė „Šlovinguoju Edenu“, o kiti dėl jos eklektiškumo paniekinamai ją vadino „Bepročių pasimatymo vieta“. Taip pat lankysite Sintros senamiesčio širdyje esančius *Karališkuosius rūmus – geriausiai išsilaikiusius viduramžių karalių rūmus Portugalijoje, kuriuose karališkoji šeima rezidavo nuo XVa.pr. iki XIXa.pab; Maurų pilį, statytą maurų IX-Xa., nuo kurios dantytų sienų atsiveria plati senamiesčio, gretimų Penos rūmų ir tolimos pakrantės panorama. Išvykimas į Cabo da Roca – labiausiai į vakarus nutolusį žemyninį Europos tašką. Nepakartojama Atlanto vandenyno panorama nuo Kyšulio krašto. Grįžimas į Lisaboną pro Kaskaiso ir Estorilo kurortus. Pakeliui sustosite prie Pragaro gerklės pasigrožėti, kaip jūra veržiasi į uolų plyšius ir urvus, sukeldama griausmingą garsą ir įnirtingai taškydama purslus. Vakare grįžimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA
Pusryčiai. Išvykimas į Obidos, žavų ir jaukų storų viduramžių tvirtovės sienų apsuptą miestelį. Jį, kaip vestuvinę dovaną, 1282m. gavo karaliaus Deniso nuotaka Izabelė Aragonietė. Trumpa pažintis su Obidos senąja dalimi: XVIII a. tvirtovės vartai, Šv.Mergelės bažnyčia. Išvykimas į Alkobasa miestelį, kuriame aplankysite vieną gražiausių viduramžių cistersų ordino *vienuolyną ir bažnyčią. Bažnyčioje palaidotas Portugalijos karalius Pedras ir jo slaptoji žmona Inesa de Castro. Tragišką karaliaus ir Inesos meilę ne kartą apdainavo portugalų poetai. Kelionė į Nazare – tipišką žvejų miestelį. Dar ir šiandien čia žmonės dėvi tradicinius pajūrio kaimelio drabužius. Esant galimybei, *tradicinio portugalų žuvies patiekalo „Caldeirada“ ragavimas. Išvykimas į Bataliją, kur apžiūrėsite įspūdingąjį *Šv.Mergelės Marijos Vitorijos vienuolyną (UNESCO kultūros paveldas) – portugalų gotikos perlą. Šis cistersų ordino vienuolynas dėl griežto asketizmo neretai dar vadinamas „tylos vienuolynu“. Išvykimas link Porto. Nakvynė viešbutyje.

5 DIENA 
Pusryčiai. Kelionė į antrą pagal dydį Portugalijos miestą Portą. Jei Lisabona yra šalies „langas į Europą“, tai Portas – „langas į Portugalijos kultūros ir tradicijų sielą“. Pažintis su istoriniu Porto centru (UNESCO kultūros paveldas): *Porto Katedra, labiau panaši į tvirtovę, kurios rūstūs mūrai primena aršių kovų laikus; gražioji Aliados gatvė ir Sao Bento geležinkelio stotis; Porto simbolis – 78m aukščio Clerigos bokštas. Ribeira – senojo Porto siaurų gatvelių labirintas ir Doro upės krantinė. *Pranciškonų bažnyčia, garsėjanti nuostabiu interjeru, dekoruota paauksuoto medžio raižiniais, įžymieji Biržos rūmai, paminklas Jūrų keliautojui Henrikui. Esant galimybei, lankysite prabangius neoklasikinius XIXa. *Bolsa rūmus. Juose kadaise buvo įsikūrusi Porto birža. Prabanga juntama ir rūmų viduje – ypač išpuoštas arabiškasis kambarys, primenantis Granados Alhambros rūmų stilių. Esant galimybei – *plaukimas laivu Doro upe. Nakvynė viešbutyje.

6 DIENA
Pusryčiai. Kelionė į Bragą – seniausią krikščionių archivyskupiją šalyje ir vieną seniausių pasaulyje. Lankysite įspūdingąją *Bon Jesus du Monte šventovę, stovinčią ant 564m aukščio kalvos. Į ją veda ypatingas piligrimų kelias – daugybė elegantiškų barokinių laiptelių, kurių bendras aukštis siekia net 116 metrų. Laiptų take įrengta 14 Kryžiaus kelio stočių – scenos iš Kristaus nukryžiavimo istorijos. Vidurinėje laiptų kelio dalyje įrengta penkių pojūčių atkarpa su fontanais ir biblinių, mitologinių bei simbolinių personažų statulomis. Laiptų viršuje nuo esplanados galima pasigrožėti puikiai atsiveriančiu vaizdu į Bragą. Pažintis su Bragos miesteliu: centrinė aikštė su fontanais ir arkadomis, jungianti senąją ir naująją miesto dalis bei Bragos katedrą su buvusiais Vyskupų rūmais. Laisvas laikas Rua do Souto pėsčiųjų gatvelėje, kurioje apstu elegantiškų parduotuvių ir kavinių. Išvykimas į Guimares miestą (UNESCO kultūros paveldas), vadinamą tautos lopšiu. Lankysite *Guimares pilį, kurios kontūrai puikuojasi Portugalijos herbe. Pilyje gimė pirmasis Portugalijos karalius Alfonsas Užkariautojas. Trumpa pažintis su senamiesčiu: senojo miesto centras – Oliveiros aikštė su Oliveira ir Šv.Pranciškaus bažnyčiomis, akmenimis grįsta Santa Marijos gatvė, apstatyta senamiesčio namais, kuriuos puošia įmantrios skulptūros. Išvykimas iš Guimares. Vakare grįžimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

7 DIENA
Pusryčiai. Kelionė į senąją Portugalijos sostinę – Koimbrą, įsikūrusią prie Mondego upės. Lankysite 1290m. įkurtą seniausią šalies *universitetą. Apžiūrėsite tvirtovę, primenančią XIIa. romaninio stiliaus katedrą, esant galimybei lankysite *Santa Cruz vienuolyną, pastatytą XIIa. Tęsite kelionę į Tomarą. Pažintis su vienu didžiausių Portugalijos Kristaus ordino vienuolynu (UNESCO kultūros paveldas), kurį XIIa. pradėjo statyti tamplieriai, gindami valstybės sienas nuo maurų. Kelionė į pasaulio piligrimų centrą Fatimą – Šv. Mergelės Marijos apsireiškimo vietą. Apžiūrėsite Šv.Mergelės Marijos baziliką, kurios aikštė talpina 300000 maldininkų. Išvykimas į Lisaboną. Nakvynė viešbutyje.

8 DIENA
Pusryčiai. Išvyka į Alantežo provincijos sostinę Evorą (UNESCO kultūros paveldas), vieną gražiausių išlikusių viduramžių miestelių Portugalijoje. Evoros architektūra traukia kiekvieno romantiko akį: didingos romėniškos šventyklos, dailūs balti nameliai, papuošti tradicinėmis „azulejo“ plytelėmis ir svajingais balkonais; renesanso palikimas – elegantiški fontanai, maurų kiemeliai, gotikinės durys ir bokšteliai… Ekskursija po miestą. Aplankysite XIIa. *katedrą, romėnų laikus menančios *Dianos šventyklos griuvėsius ir unikalią Kaulų koplyčią, kurią pranciškonų vienuolis pastatė iš 5000 mirusių žmonių kaulų, senąjį universitetą. Grįžimas į Lisaboną. Laisvas vakaras Lisabonoje. Nakvynė viešbutyje.

9 DIENA
Pusryčiai (gali būti pusryčių dėžutės, priklauso nuo skrydžio laiko). Laisvas laikas (priklausomai nuo skrydžio laiko). Pervežimas į oro uostą. Skrydis LisabonaVilnius su persėdimu viename iš Europos miestų.

Įskaičiuota į kelionės kainą

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Lisabona – Vilnius (skrydis su persėdimu viename iš Europos miestų),
 • rankinis orlaivio bagažas (pagal aviakompanijos taisykles),
 • kelionė autobusu,
 • 8 nakvynės viešbučiuose dviviečiuose/dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose su pusryčiais,
 • kelionės vadovo, vykstančio iš Lietuvos, paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Neįskaičiuota į kelionės kainą

 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, pirmenybinis įlaipinimas (rankinis bagažas ir rankinė į orlaivio saloną), kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, miestų turistiniai mokesčiai, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, papildomos paslaugos, bilietai į mokamus objektus.
 • Priemoka už vienvietį kambarį nuo ~ 250 Eur.
 •  *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~90 – 110 Eur.
1

1 diena

Skrydis Vilnius – Lisabona, su persėdimu viename iš Europos miestų. Sutikimas oro uoste (8.00-23.00). Pervežimas į viešbutį. Apgyvendinimas (po 14 val.). Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Lisabonoje. Nakvynė viešbutyje Lisabonoje
2

2 diena

Pusryčiai. Išvykimas į nedidelį, bet nuostabų miestelį Sintrą, kurio gamta įkvėpdavo romantiškąją XIXa. menininkų kartą. Karalių rūmų (Quinta de Regaleira) lankymas, pasivaikščiojimas po senamiestį. Palacio de Pena rūmai, buvusi karalių rezidencija (UNESCO kultūros paveldas). Rūmai išsiskiria įvairiaspalviais fasadais bei vidaus dekoracijomis, išlikusiomis nuo karalienės Amelijos laikų. Pietūs nacionaliniame restorane. Išvyka prie vakariausio Europos taško Cabo da Roca (Uolos kyšulys). Nepakartojama Atlanto vandenyno panorama nuo kyšulio krašto. Grįžimas į Lisaboną pro Kaskais ir Estoril kurortus. Šiuos kurortus pamėgę aristokratai iš viso pasaulio. Garsėjantys prabangiomis vilomis, eukaliptų giraitėmis, geriausiais centrinės Portugalijos paplūdimiais, nuostabiais viešbučiais, prabangiais restoranais, aukščiausio lygio golfo laukais, Formulės 1 trasa. Nakvynė viešbutyje Lisabonoje.
3

3 diena

Pusryčiai. Kelionė į Portą. Pietūs nacionaliniame restorane. Pažintis su šiaurės Portugalijos sostine Portu. Tai antras pagal dydį šalies miestas. Porto regionas visame pasaulyje garsėja savo vynais, dėl šios priežasties Porto dažnai vadinamas ir portveino tėvyne. Pažintis su miestu: Pranciškonų bažnyčia, garsėjanti nuostabiu interjeru, dekoruota paauksuoto medžio raižiniais, įžymieji Biržos rūmai, paminklas Jūrų keliautojui Henrikui. Pasiplaukiojimas Douro upe. Ekskursija į vyno rūsius, kur turėsime galimybę degustuoti garsiausią Portugalijos vyną – portveiną (už papildomą mokestį 10 Eur). Nakvynė viešbutyje Porto.
4

4 diena

Pusryčiai. Kelionė į Bragą. Pietūs nacionaliniame restorane. Braga – tai vienas iš Portugalijos religinių, kultūrinių ir pramoninių centrų. Apsilankymas vienoje iš svarbiausių Portugalijos šventovių - Bon Žezut – du Monte bažnyčioje, stovinčioje ant 564m  aukščio kalvos. Išvykimas į Gimaraes. Šį miestą portugalai vadina „nacijos gimtine“, čia gimė pirmasis Portugalijos karalius Alfonsas Enrikes I, kurio karūnavimą mena išlikusi tvirtovė su San Migelio varpine. Trumpa pažintis su senamiesčiu: Oliveiros ir Šv.Pranciškaus bažnyčios. Vakarienė nacionaliniame restorane su „Fado“ programa (trukmė ~ 3 val. 20.00-23.00). Nakvynė viešbutyje Porto.
5

5 diena

Pusryčiai. Išvykimas į senąją Portugalijos sostinę – Koimbrą: XIIa. romaninio stiliaus Katedra, universitetas, kuris buvo įkurtas XIII amžiuje, iki šiol išlaikė savo akademines tradicijas. Pietūs nacionaliniame restorane. Kelionė į pasaulio piligrimų centrą Fatimą – Šv. Mergelės Marijos apsireiškimo vietą.  Apžiūrime Šv.Mergelės Marijos baziliką, kurios aikštė talpina 300000 maldininkų. “Monetų urvas“- keliautojus pavergia stalaktitų ir stalagmitų simfonija, viduje tyvuliuojančiu smaragdo spalvos ežerėliu (už papildomą mokestį 7 Eur). Nakvynė viešbutyje Lisabonoje.
6

6 diena

Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Lisaboną: Nepriklausomybės prospektas, įrėmintas kaštonų alėjomis, Restauratorių aikštė su granito obelisku, pastatytu 1886m., paminint išsivadavimą iš Ispanijos ekspansijos, Rossio aikštė su nuostabiais bronziniais fontanais, Nacionalinis teatras, Komercijos aikštė.  Belemo sargybos bokštas – švyturys, gotikinis Šv. Jeronimo vienuolynas, kuriame ilsisi garsiojo jūrų keliautojo Vasko da Gamos palaikai, paminklas Jūrų užkariautojams. Pageidaujantiems siūloma ekskursija su pietumis: Mafra - Žoze Franko – Eriseira (už papildomą mokestį 60 Eur). Nakvynė viešbutyje Lisabonoje.
7

7 diena

Pusryčiai. Išvykimas į Vila Vikosa - didingosios Portugalijos karalių rezidencijos lankymas. Kelionę tęsiate į Alantežo provincijos sostinę Evorą, vieną seniausių Pirėnų pusiasalio miestų. Evora laikoma gražiausiu Portugalijos miestu – tikru viduramžių muziejumi po atviru dangumi. Šio miestelio senamiestis yra įtrauktas į UNESCO paminklų sąrašą. Ekskursija po miestą: Romėnų šventyklos griuvėsiai, Katedra, Kaulų koplyčia, senasis universitetas ir daugybė kitų pastatų - puikių turtingos praeities paminklų. Pietūs nacionaliniame restorane. Grįžimas į Lisaboną. Pravažiuojate Balandžio 25-osios tiltu, kuris yra tarp 20-ties ilgiausių kabančių tiltų pasaulyje. Jis primena garsųjį San Francisko „Aukso vartų“ tiltą. Nakvynė viešbutyje Lisabonoje.
8

8 diena

Pusryčiai. Išvykimas į Obidos, žavų Portugalijos miestelį apsuptą viduramžių tvirtovės sienomis. Trumpa pažintis su miestu: XVIII a. tvirtovės vartai, Šv.Mergelės bažnyčia. Vykstame į Bataliją, kur apžiūrime įspūdingąjį Šv.Mergelės Marijos Vitorijos vienuolyną – portugalų gotikos perlą. Išvykimas į Alkobasa miestelį, kuriame aplankome vieną gražiausių viduramžių cistersų ordino vienuolyną ir bažnyčią. Bažnyčioje palaidotas Portugalijos karalius Pedras ir jo slaptoji žmona Inesa de Castro. Tragišką karaliaus ir Inesos meilę ne kartą apdainavo portugalų poetai. Kelionė į Tomar. Pažintis su Tamplierių ir Kristaus ordino vienuolynu. Tai vienas iš svarbiausių Portugalijos paminklų, atspindintis daugiau nei 500 metų trukmės Portugalijos meno istorijos laikotarpį. Nakvynė viešbutyje Portugalijos rivjeroje (netoli Lisabonos).
9

9 diena

Pusryčiai. Poilsis prie jūros Portugalijos rivjeroje. Nakvynė viešbutyje Portugalijos rivjeroje (netoli Lisabonos).
10

10 diena

Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą (paėmimai iš viešbučio Rivjeroje 8.00, 11.00, 19.30 valandomis. Pageidaujantiems kitu laiku, užsakomas individualus pervežimas už papildomą mokestį). Skrydis Lisabona – Vilnius su persėdimu viename iš Europos miestų.

Write a Review

Kelionės užsakymas

×