Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 19:00
Šeštadienis - Sekmadienisnedirbame

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 19.00 Š - S nedirbame

Kelionės autobusu | Kelionių studija
fade
3344
page-template,page-template-full-width,page-template-full-width-php,page,page-id-3344,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

Kelionės autobusu

Nemėgstantiems kelionių lėktuvu, varginančių procedūrų oro uostuose, bijantiems skrydžių ar tiems, kuriems patinka stebėti pravažiuojamus miestus bei kraštovaizdį – geriausiai tinka kelionės autobusu.

Ieškote išskirtinių pasiūlymų? Nevarkite, tiesiog užsisakykite mūsų naujienlaiškį.

Siūlome keliones autobusu su organizatoriumi GRŪDA

120 pažintinių – poilsio GRŪDOS kelionių autobusu maršrutų dabar driekiasi per visą Europą ir pasiekė Gibraltarą (net Maroką),Nordkapą, keliautojai apvažiavo Airiją, Korsiką, Sardiniją ir net Kapadokiją Turkijoje. Atsižvelgdamas į keliautojų, gidų, kelionių ekspertų įžvalgas, organizatorius nuolat optimizuoja maršrutus, kuria naujus.

Ypač populiarūs pažintiniai maršrutai po Europą su poilsiu prie jūros ar ežero, aktyvus poilsis kalnuose, kelionės šeimoms į atrakcionų parkus, specializuotos kelionės kartą metuose, savaitgalio kelionės į Čekiją, Slovakiją, Lenkiją, Baltarusiją, Latviją, Estiją.

Kviečiame keliauti patogiais, atitinkančius aukštus aplinkosaugos reikalavimus autobusais su patogiomis sėdynėmis, vaizdo ir garso aparatūra, oro kondicionavimo, šildymo sistemomis, WC, karšto vandens ruošimo aparatais.

Kelionės užsakymas

×