Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 17.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Kelionės autobusu – Kelionių studija
fade
3344
page-template,page-template-full-width,page-template-full-width-php,page,page-id-3344,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

Kelionės autobusu

Nemėgstantiems kelionių lėktuvu, varginančių procedūrų oro uostuose, bijantiems skrydžių ar tiems, kuriems patinka stebėti pravažiuojamus miestus bei kraštovaizdį – geriausiai tinka kelionės autobusu.

Kelionės
Kryptis

Ieškote išskirtinių pasiūlymų? Nevarkite, tiesiog užsisakykite mūsų naujienlaiškį.

Pažintinių kelionių autobusu maršrutai dabar driekiasi per visą Europą ir pasiekė Gibraltarą (net Maroką),Nordkapą, keliautojai apvažiavo Airiją, Korsiką, Sardiniją ir net Kapadokiją Turkijoje. Atsižvelgiant į keliautojų, gidų, kelionių ekspertų įžvalgas, nuolat optimizuojami maršrutai, kuriami nauji.

Ypač populiarūs pažintiniai maršrutai po Europą su poilsiu prie jūros ar ežero, aktyvus poilsis kalnuose, kelionės šeimoms į atrakcionų parkus, specializuotos kelionės kartą metuose, savaitgalio kelionės į Čekiją, Slovakiją, Lenkiją, Baltarusiją, Latviją, Estiją.

Kviečiame keliauti patogiais, atitinkančius aukštus aplinkosaugos reikalavimus autobusais su patogiomis sėdynėmis, vaizdo ir garso aparatūra, oro kondicionavimo, šildymo sistemomis, WC, karšto vandens ruošimo aparatais.

Kelionės užsakymas

×