Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 17.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Kelionės į Albaniją – Kelionių studija
fade
39567
page-template,page-template-full-width,page-template-full-width-php,page,page-id-39567,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
Kelionių studija / Kelionės į Albaniją

Kelionės į Albanija

Geriausi kelionių į Albaniją pasiūlymai saulėtoms atostogoms nuostabioje Balkanų šalyje!

Vienas iš balkanų šalių perlų, Albanija, vis dažniau patenka į patyrusių keliautojų akiratį. Nuostabus oras ir smėlėti Adrijos jūros skalaujami paplūdimiai, netikėtas vietinių gyventojų svetingumas ir turistams iš viso pasaulio draugiškos kainos – visa tai pasitinka vos atvykus. Savita bei žavinti valstybė tikrai turės ko pasiūlyti net ir išrankiausiems kelionių entuziastams.

Adrijos jūros pakrantėje esantis Duresis – tai vienas svarbiausių Albanijos turizmo centrų ir antras pagal dydį Albanijos miestas. Jo ilgą, viduramžius siekiančią istoriją mena daug senovės paminklų, taip pat iš Romos imperijos laikų. Čia verta pamatyti senovinės miesto gynybinės sienos, romėnų forumo ir amfiteatro liekanas, taip pat II a. romėnų termų griuvėsius. Verta apsilankyti ir Archeologijos muziejuje, kuriame eksponuojama moderni ekspozicija, skirta Antikos istorijai.

Kada geriausia keliauti į Albaniją? 

Balandžio – birželio ir rugsėjo – spalio mėnesiai yra geriausias metas aplankyti Albaniją – taip bus galima išvengti alinančio vasaros karščio ir šalčio bangų, aplankančių šalį žiemą. Šis metas bus idealus tiek pasivaikščiojimams, tiek ir lankytinų objektų lankymui. Šiais mėnesiais kritulių iškrenta palyginti mažai, o dieną termometro stulpelis pakyla aukščiau +20 laipsnių šilumos.

TOP 10 lankytinų vietų Albanijoje:

 • Škoderio (Skadaro) ežeras. Albanijos teritorijoje yra vos trečdalis viso ežero – didžioji jo dalis patenka į Juodkalnijos teritoriją. Šis ežeras yra išskirtinis tuo, jog jis stūkso tektoniniame duburyje, o metų eigoje jo plotas gerokai išauga.
 • Rozafos tvirtovė. Netoliese Škoderio miesto, 130 metrų aukštyje stūkso galinga tvirtovė, menanti 14-ąjį amžių ir bylojanti apie didžiulius susirėmimus bei neramumus, kuriuos Albanijai teko iškęsti.
 • Tirana. Albanijos sostinėje Tiranoje gyvena apie 500 tūkstančių žmonių. Pats miestas nuo seno yra tapes šalies kultūriniu ir istoriniu centru, tad lankantis Albanijoje būtina aplankyti ir sostinę!
 • Skanderbergo aikštė. Tai centrinė Tiranos aikštė, kurioje galima pasigrožėti nuostabiais istoriniais pastatais bei pajusti miesto didybę.
 • Gjipe kanjonas. Šis nuostabaus grožio gamtos paminklas tikrai vertas apsilankymo. Pačioje kanjono pradžioje keliautojus pasitinka akmeningi takeliai, tačiau toliau jis tampa sunkiai įveikiamas. Bet pabandyti tikrai verta!
 • Kruja. 22 tūkstančius gyventojų turintis Krujos miestas buvo apgyvendintas dar akmens amžiuje. Čia iki šiol išlikusi viduramžių pilis bei daug kitų paminklų, padėsiančių pažinti Albanijos istoriją.
 • Škoderis. Tai vienas iš seniausiai apgyvendintų Albanijos miestų, itin svarbi kultūrinė ir istorinė vietovė. Negana to, Škoderis įsikūręs kalnų papėdėje, tad vaizdai išties neįtikėtini.
 • Logaros nacionalinis parkas. Tai yra tiesiog rojus pėsčiųjų žygių entuziastams. Nuostabaus grožio miškai bei kalnuotas peizažas ir bus tai, ko tik galima norėti.
 • Butrinto nacionalinis parkas. Šis parkas užima beveik 10 tūkstančių hektarų ir yra namai tūkstančiams gyvūnų ir paukščių rūšių. Nuostabaus grožio gamta supa itin svarbius istorinius paminklus, išlikusius iki šių dienų.
 • Butrintas. Menantis senovės Graikijos laikus, Butrinto miestas yra ištisas istorinis paminklas, įtrauktas į Unesco saugomų vietovių sąrašą. Čia gausu nuo seniausių laikų stūksančių statinių griuvėsių, kurių nepamatysite niekur kitur.

Abanijoje poilsiautojai randa viską, ko geidžia širdis – švarius paplūdimius, nepaliestą gamtą, daug įdomių istorinių vietų ir patrauklių kampelių. Jūsų dėmesiui patraukliausi Albanijos paplūdimiai Adrijos jūros pakrantėje:

 • Populiarusis Diureso palūdimys plačia smėlio juosta driekiasi 6 km, patogus ir atitinkantis kiekvieno poilsiautojo poreikius.
 • Ilgi Golem ir Mali i Robit paplūdimiai. Balto smėlio kopos, apsuptos pušynų, kuriuose aptinkama vėžlių.
 • Kavaja apygardoje rasite kokybiškus ir itin vertus dėmesio Karpen ir Spileja paplūdimius, garsėjančius jodo prisotintu smėliu, švarutėliu vandeniu ir tankiais pušynais.
 • Lagjia kyšulys tarytum apkabina Diureso įlanką pietinėje pusėje, ir ši teritorija yra labai pamėgta nardytojų. Netoliese slepiasi reto grožio Bardhori (akmenuotas ir uolėtas) ir Gjeneralit (tarytum amfiteatras, apsuptas tankios augalijos) paplūdimiai, – nuošalūs ir tinka visiems, tokštantiems išvengti šurmulio.

Albanijos gamta turi kuo nustebinti kiekvieną atvykusį svečią, Jūsų dėmesiui Albanijos gamtos turtai Adrijos jūros pakrantėje, kuriuos būtinai turite pamatyti:

 • Komani ežeras – vienas įspūdingiausių Albanijos gamtos stebuklų ir vienas gražiausių ežerų Europoje. Gamtos ir nuotykių aistruoliams, poilsiaujantiems Diureso kurorte, labai rekomenduojama leistis į organizuotą išvyką laivu šiuo ežeru kalnų apsupty.
 • Karavasta – didžiausia Albanijos lagūna (užimanti 4,330 ha plotą) dėl savo gamtinės įvairovės puikuojasi Albanijos Nacionalinių parkų sąraše (Divjaka-Karavasta nac.park.). Čia namus rado ir nuolat peri Dalmatijos pelikanai (5% pasaulio populiacijos). Karavastos marių ekosistemoje klesti daugybė gyvūnų rūšių, o Divjakos parkas išsiskiria savo grožiu ir gaiva, kur vyrauja įvairių rūšių pušys ir gausu vaistažolių. Čia susipina pajūrio pramogos ir ekoturizmas.
 • Pakrantės augalijos ir paukščių rezervatai bei upių estuarijos su unikaliais kopų spygliuočių miškais: Kune – Vain – Tale, Rrushkull, Patok – Fushe Kuqe rezervatai.

Ieškote išskirtinių pasiūlymų? Nevarkite, tiesiog užsisakykite mūsų naujienlaiškį.

Kelionės užsakymas

×