Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 17.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Ypatinga pasiūlymas medikams – atgaukite jėgas „Vytautas Mineral SPA“ Birštone – Kelionių studija
fade
34795
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-34795,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-header-style-on-scroll,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-large-title-text,mkdf-title-with-subtitle,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

Ypatinga pasiūlymas medikams – atgaukite jėgas „Vytautas Mineral SPA“ Birštone

0 €

asmeniui

Praleiskite porą dienų SPA namuose „Vytautas Mineral SPA“, kur „Sofijos“ mineralinis vanduo lydi kiekviename žingsnyje, nurimsta protas ir kūnas. Panirkite į ramybės būseną ir atraskite vidinę harmoniją!

Vytautas Mineral SPA

„Vytautas Mineral SPA“ – vieninteliai Baltijos regione ypatingų mineralų SPA namai, kviečiantys sveikatą praturtinti išskirtiniais „Sofijos“ šaltinio mineralais kiekviename žingsnyje. Tai ne šiaip SPA kurortas – tai šiuolaikiški, kiekvieno poreikiams pritaikyti SPA namai, į kuriuos norisi ir verta grįžti. Leidžiantiems laiką su šeima, draugais ar po vieną, poilsiaujant ar dirbant, norint visiškai atitrūkti nuo kasdienybės – SPA namai siūlo aukščiausios klasės kambarius, estetiškas, stilingas erdves poilsiui ir darbui, ypatingos kokybės maistą bei mineralus iš išskirtinio „Sofijos“ mineralų šaltinio.

164 kambarių viešbutis, mineralų baseinai bei pirtys, du 150 žmonių talpinantys konferencijų centrai, du natūralaus maisto restoranai, lauko terasa, SPA, sporto bei reabilitacijos centras, šiuo metu želdinamas ir ruošiamas kvapų sodas bei paplūdimys – visa tai sukurta tam, kad visi svečiai poilsio metu pajustų balansą ir ilsėdamiesi prisotintų organizmo ląsteles „Sofijos“ mineralais.

„Sofijos“ šaltinis, esantis šalia „Vytautas Mineral SPA“, Birštono žemių gelmėse buvo atrastas dar 1960 metais, o jo vanduo jungia net 70 skirtingų elementų mineralus. Šis šaltinis savo gerosiomis savybėmis gali būti lyginamas su Negyvosios jūros vandeniu – tai pačios gamtos sukurtas sveikatos, jaunystės, gyvybingumo eliksyras.

 

Pasiūlymas medikams, dalyvaujantiems programoje „Atostogos medikams“.

Pasiūlymo kaina – 200 Eur (programoje dalyvaujantiems medikams – nemokamai).

 

Į kainą įskaičiuota:

 • 1 nakvynė standartiniame kambaryje darbo dienomis (VII-IV);
 • pusryčiai  (švediškas stalas);
 • Gydytojo/sveikatos priežiūros specialisto konsultacija;
 • 50-60 min. trukmės   masažas pasirinktinai (2 kartai)*;
  Galima  rinktis:
  Klasikinį atpalaiduojantį arba tonizuojantį viso kūno masažą;
  Švedišką viso kūno masažą;
  Profilaktinį terapinį viso kūno masažą;
  Viso kūno chiromasažą
 • neribotos trukmės apsilankymas baseinų ir pirčių erdvėje;
 • sveikatingumo mankšta salėje ir baseine;
 • nemokama vieta automobiliui;
 • skaityklos erdvė;
 • belaidis internetas;

*Būtina  išankstinė registracija

*Pasiūlymas galioja  darbo  dienomis (VII-IV);

*Priemoka  už savaitgalį (V-VI) – 59,00 Eur.

*Pasiūlymu  gali pasinaudoti  tiek  1 asmuo, tiek  2 asmenys.  Vykstant dviese bendrai priklausys 2 masažai:  kiekvienam asmeniui po  1 masažą.

Vietų skaičius – ribotas – nedelskite rezervuoti savo savaitgalį!

Norite pasitarti ar asmeninio pasiūlymo? siųskite užklausą, rašykite mums el. paštu info@kelioniustudija.lt arba skambinkite +370 60775699

Kelionės užsakymas

×