Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 17.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Pažintinė kelionė į Tailandą su poilsiu Puketo saloje, su kelionių vadovu iš Lietuvos – Kelionių studija
fade
645
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-645,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-header-style-on-scroll,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-large-title-text,mkdf-title-with-subtitle,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

Pažintinė kelionė į Tailandą su poilsiu Puketo saloje, su kelionių vadovu iš Lietuvos

asmeniui

Dinamiška ir kontrastinga programa, suteikianti panoraminį šalies pažinimą: Bankokas – Šiaurinis Tailandas: Chiang Rai – Chiang Mai – poilsis Puketo saloje.

Kelionės aukso fondas

 • > Pažintis su Tailando sostine – Bankoku.
 • > Tajų architektūros šedevras – Karalių rūmai.
 • > Senoji tajų imperijos sostinė Ajutaja (UNESCO kultūros paveldas).
 • > Šiauriausios Tailando provincijos sostinė – Chiang Rai.
 • > Auksinis trikampis – čia susikerta Tailando, Mianmaro ir Laoso sienos.
 • > Baltoji Wat Rong Khun šventykla – tradicinės Tailando architektūros ir siurrealistinių motyvų mišinys.
 • > Viešnagė ilgakaklių moterų genties kaimelyje.
 • > Chiang Mai provincija – įspūdinga budizmo architektūra ir užburiantys kraštovaizdžiai.
 • > Poilsis atogrąžų rojuje Puketo saloje.
 • > Atpalaiduojantis tailandietiškas masažas.

Kelionės programa

 1 diena

Skrydis iš Vilniaus/Rygos/Varšuvos į Tailando sostinę Bankoką (su tarpiniu persėdimu).

2 diena

Pusryčiai. Ekskursija po Bankoką – miestą, vadinamą Rytų Venecija, kur nuostabiai dera europietiškas komfortas ir Azijos prabanga. Tai niekada nemiegantis Azijos metropolis, vadinamasis „Angelų miestas“. Tai kontrastų miestas, kuriame susilieja vakarietiškas modernumas ir rytietiška mistika.

3 diena

Pusryčiai. Ekskursija po Bankoką – miestą, vadinamą Rytų Venecija, kur nuostabiai dera europietiškas komfortas ir Azijos prabanga. Tai niekada nemiegantis Azijos metropolis, vadinamasis „Angelų miestas“. Tai kontrastų miestas, kuriame susilieja vakarietiškas modernumas ir rytietiška mistikaEkskursijos metu lankysite Bankoko įžymybes: Karališkąją šventyklą bei įspūdingą tajų architektūros šedevrą – Karalių rūmus, pastatytus XVIII amžiuje karaliaus Ramos I, gražiausią ir svarbiausią Smaragdinio Budos šventyklą su didžiausiu pasaulyje smaragdo monolitu, Auksinio Budos, 46 metrų ilgio Gulinčio Budos šventyklas. Ekskursija miesto kanalais. Po pietų laisvas laikas, kurio metu siūlome aplankyti: viešbučio Bayoke apžvalgos aikštelę, nuo kurios atsiveria kvapą gniaužianti Bankoko panorama; Siam Paragon prekybos ir pramogų centrą, kuriame yra okeanariumas ir IMAX (4D) kino teatras;  nacionalinio Siam Niramit teatro pasirodymą. Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Bankokas – Ajutaja – Bankokas. Po pusryčių vyksite į senąją tajų imperijos sostinę Ajutają, garsėjančią įspūdingais kultūros paminklais ir 1993 metais UNESCO įtrauktą į pasaulinio kultūros paveldo sąrašus. Lankysite karališkają rezidenciją Bang Pa In. Tai nuostabūs rūmai, kuriuose persipinę skirtingi architektūriniai stiliai. Rezidencija apsupta gražaus parko ir vandens ežerėliųAjutajoje matysite fotogeniškąją Wat Yai Chaimongkhon šventyklą su puikiai išlikusiomis Budos statulomis, Wat Lokaya Sutharam su 42 m ilgio ir 8 m aukščio gulinčiu Buda, lankysite vieną reikšmingiausių Ajutajos šventyklų Wat Phra Sri San Pet. Grįžimas į Bankoką. Nakvynė viešbutyje.
5 diena

Pusryčiai. Pervežimas iš viešbučio į Bankoko oro uostą ir skrydis į Chiang Rai miestą, šiauriausios Tailando provincijos sostinę. Vyksite į karališkąją rezidenciją Doi Tung, garsėjančią savo sodais. Kelionę tęsite į šiauriausią Tailando tašką – Mae Sai pasienio miestelį, kuriame apstu vietinių prekeivių, siūlančių įsigyti porceliano dirbinių, brangakmenių, nefrito ir kitų prekių iš Mianmaro bei LaosoPo pietų vyksite į Auksinį trikampį, kuriame susikerta Tailando, Mianmaro ir Laoso sienos. Lankysite opiumo muziejų, vyksite link pakrantės, kurioje stovi didžiulė Budos statula ir gausu įvairiausių restoranų, pakilsite į Auksinio trikampio Sop Ruak apžvalgos aikštelę – tai unikali vieta, kurioje susitinka dvi upės: Mekongas ir Ruak, bei ribojasi trys šalys: Tailandas, Mianmaras ir Laosas. Grįšite į Chang Rai. Nakvynė viešbutyje.

6 diena

Pusryčiai. Vyksite į Baltąją Wat Rong Khun šventyklą. Šios šventyklos projektas – keistas tradicinės Tailando architektūros ir siurrealistinių motyvų mišinys. Labai nedaug trūko, kad Baltoji šventykla būtų pigaus kičo pavyzdys, tačiau menininkui Ajarn Chalermchai Kositpipatui pavyko to išvengti

Pagrindinis šventyklos pastatas nudažytas Budos tyrumą simbolizuojančia balta spalva ir padengtas mažomis veidrodžio šukelėmis, kuriose lūžta saulės spinduliai. Viduje pasitinka ne tradiciniai, Budos gyvenimą vaizduojantys raižiniai, bet scenos su šiuolaikinės populiariosios kultūros simboliais, šių dienų gėrio ir blogio pavyzdžiais. Lankysite ilgakaklių moterų genties kaimelį, kuriame gyvena garsiosios „moterys žirafos“. Jos nuo vaikystės ant kaklo nešioja žiedus ir šią kūno dalį ištempia net iki keliasdešimties centimetrų ilgio. Po pietų Jūsų laukia trumpas sustojimas prie karštųjų versmių ir pažintis su Chiang Dao urvų kompleksu, kurį sudaro keli dideli tarpusavyje besijungiantys urvai. Atvyksite į Chiang Mai – antrą pagal dydį Tailando ir didžiausią šalies šiaurinės dalies miestą, įkurtą XIIIa. ant derlingo Ping upės kranto, nuostabiame žalių kalnų fone, garsėjantį įspūdinga budizmo architektūra ir geriausiais rankdarbių meistrais visame Tailande. Šis miestas nuo seno vadinamas „Šiaurės rože“. Nakvynė viešbutyje.

7 diena

Po pusryčių vyksite į dramblių stovyklą, susipažinsite su jų elgsena, įpročiais, stebėsite šių itin protingų gyvūnų pasirodymą. Vėliau lankysite orchidėjų parką. Čia auga apie 25 000 rūšių orchidėjų, iš kurių 860 galite pamatyti tik Tailande, o 473 – Chiang Mai provincijoje. Po pietų Jūsų lauks pažintis su viena įspūdingiausių šventyklų – Wat Phra That Doi Suthep, kurią karalius Ku Na 1383 metais pastatė 1050 m aukštyje.Apie 300 laiptelių veda į šventyklą, nuo kurios giedrą dieną atsiveria visa Chiang Mai miesto ir slėnio panorama. Vėliau lankysite tradicines medžio, šilko, odos, tailandietiškų skėčių, sidabro dirbtuves. Nakvynė viešbutyje.

8 diena

Po pusryčių vyksite į Chiang Mai oro uostą ir skrisite į Puketo salą. Sveiki atvykę į atogrąžų rojų! Puketo sala – tai smaragdinis vanduo ir balto smėlio paplūdimiai, vešli žaluma ir vaizdingos uolėtos pakrantės, romantiškai vėjyje besisupančios palmės ir egzotiškos kokoso giraitėsPuketo sala, savo forma primenanti perlą, driekiasi netoli žemyninės Tailando dalies, o nuo sostinės Bankoko yra nutolusi apie 900 km į pietus. Andamanų jūros skalaujama didžiausia Tailando sala taip pat yra ir bene labiausiai mėgiama poilsiautojų. Puketą supa daugybė nedidelių salelių, pasiekiamų mažais vietinių laiveliais. Salą su žemynine Andamanų jūros pakrante jungia Sarasino tiltas-pylimas. Jo dėka atostogaujantiems Pukete turistams patogu vykti į kaimyninę Krabi provinciją, kur įsikūręs įstabaus grožio Khao Sok nacionalinis parkas. Nakvynė viešbutyje.

9 – 10 diena

Puketo sala. Pusryčiai. Poilsis Puketo saloje, kurio metu galėsite išbandyti puikiai vertinamas SPA ir masažo centrų teikiamas paslaugas, mėgautis balto smėlio paplūdimiais bei krištolo skaidrumo vandeniu.
Ekskursijos ir pramogos (už papildomą mokestį) pasirinktinai.
11 diena
Puketo sala – Bankokas – Varšuva/Ryga/Vilnius (su tarpiniu persėdimu).

Po pusryčių vyksite į Puketo oro uostą ir skrisite į Bankoko oro uostą. Skrydis iš Bankoko.

Įskaičiuota į kelionės kainą

 • > 3 vietinių skrydžių bilietai: Bankokas – Chiang Rai, Chiang Mai – Puketo sala, Puketo sala – Bankokas.
 • > Kelionė patogiu mikroautobusu/autobusu (visi pervežimai pagal programą).
 • > 6 nakvynės 3* viešbučiuose (pagal šalies kategoriją) pažintinio turo metu.
 • > 3 nakvynės 3* viešbučiuose poilsio Puketo saloje metu (yra galimybė prasitęsti poilsį).
 • > Maitinimas: 9 pusryčiai, 4 pietūs.
 • > Ekskursinė – pramoginė programa pagal kelionės aprašymą.
 • > Įėjimo bilietai į mokamus objektus pagal programą.
 • > Vietinių gidų paslaugos.
 • > Profesionalaus kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.
 • > Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Neįskaičiuota į kelionės kainą

 • > Tarptautinių skrydžių bilietai nuo 500 EUR (priklauso nuo sezono, oro linijų bendrovės, bilieto išrašymo datos etc).
 • > Ekskursijos ir pramogos, neįtrauktos į programą.
 • > Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (privalomas), nelaimingų atsitikimų, bagažo ir neįvykusios kelionės draudimas (pagal pageidavimą).
 • > Asmeninės išlaidos, arbatpinigiai vietiniams gidams 3-5 USD asm. (dienai) ir vairuotojams 1-2 USD asm. (dienai), gėrimai, kitos nepaminėtos išlaidos
 • > P.S. už leidimą fotografuoti ir filmuoti tam tikruose objektuose mokama papildomai.
1

1 diena

Skrydis iš Vilniaus/Rygos/Varšuvos į Tailando sostinę Bankoką (su tarpiniu persėdimu).
2

2 diena

Pusryčiai. Ekskursija po Bankoką – miestą, vadinamą Rytų Venecija, kur nuostabiai dera europietiškas komfortas ir Azijos prabanga. Tai niekada nemiegantis Azijos metropolis, vadinamasis „Angelų miestas“. Tai kontrastų miestas, kuriame susilieja vakarietiškas modernumas ir rytietiška mistika.
3

3 diena

Pusryčiai. Ekskursija po Bankoką – miestą, vadinamą Rytų Venecija, kur nuostabiai dera europietiškas komfortas ir Azijos prabanga. Tai niekada nemiegantis Azijos metropolis, vadinamasis „Angelų miestas“. Tai kontrastų miestas, kuriame susilieja vakarietiškas modernumas ir rytietiška mistikaEkskursijos metu lankysite Bankoko įžymybes: Karališkąją šventyklą bei įspūdingą tajų architektūros šedevrą – Karalių rūmus, pastatytus XVIII amžiuje karaliaus Ramos I, gražiausią ir svarbiausią Smaragdinio Budos šventyklą su didžiausiu pasaulyje smaragdo monolitu, Auksinio Budos, 46 metrų ilgio Gulinčio Budos šventyklas. Ekskursija miesto kanalais. Po pietų laisvas laikas, kurio metu siūlome aplankyti: viešbučio Bayoke apžvalgos aikštelę, nuo kurios atsiveria kvapą gniaužianti Bankoko panorama; Siam Paragon prekybos ir pramogų centrą, kuriame yra okeanariumas ir IMAX (4D) kino teatras;  nacionalinio Siam Niramit teatro pasirodymą. Nakvynė viešbutyje. 
4

4 diena

Bankokas – Ajutaja – Bankokas. Po pusryčių vyksite į senąją tajų imperijos sostinę Ajutają, garsėjančią įspūdingais kultūros paminklais ir 1993 metais UNESCO įtrauktą į pasaulinio kultūros paveldo sąrašus. Lankysite karališkają rezidenciją Bang Pa In. Tai nuostabūs rūmai, kuriuose persipinę skirtingi architektūriniai stiliai. Rezidencija apsupta gražaus parko ir vandens ežerėliųAjutajoje matysite fotogeniškąją Wat Yai Chaimongkhon šventyklą su puikiai išlikusiomis Budos statulomis, Wat Lokaya Sutharam su 42 m ilgio ir 8 m aukščio gulinčiu Buda, lankysite vieną reikšmingiausių Ajutajos šventyklų Wat Phra Sri San Pet. Grįžimas į Bankoką. Nakvynė viešbutyje.
5

5 diena

Pusryčiai. Pervežimas iš viešbučio į Bankoko oro uostą ir skrydis į Chiang Rai miestą, šiauriausios Tailando provincijos sostinę. Vyksite į karališkąją rezidenciją Doi Tung, garsėjančią savo sodais. Kelionę tęsite į šiauriausią Tailando tašką – Mae Sai pasienio miestelį, kuriame apstu vietinių prekeivių, siūlančių įsigyti porceliano dirbinių, brangakmenių, nefrito ir kitų prekių iš Mianmaro bei LaosoPo pietų vyksite į Auksinį trikampį, kuriame susikerta Tailando, Mianmaro ir Laoso sienos. Lankysite opiumo muziejų, vyksite link pakrantės, kurioje stovi didžiulė Budos statula ir gausu įvairiausių restoranų, pakilsite į Auksinio trikampio Sop Ruak apžvalgos aikštelę – tai unikali vieta, kurioje susitinka dvi upės: Mekongas ir Ruak, bei ribojasi trys šalys: Tailandas, Mianmaras ir Laosas. Grįšite į Chang Rai. Nakvynė viešbutyje. 
6

6 diena

Pusryčiai. Vyksite į Baltąją Wat Rong Khun šventyklą. Šios šventyklos projektas – keistas tradicinės Tailando architektūros ir siurrealistinių motyvų mišinys. Labai nedaug trūko, kad Baltoji šventykla būtų pigaus kičo pavyzdys, tačiau menininkui Ajarn Chalermchai Kositpipatui pavyko to išvengtiPagrindinis šventyklos pastatas nudažytas Budos tyrumą simbolizuojančia balta spalva ir padengtas mažomis veidrodžio šukelėmis, kuriose lūžta saulės spinduliai. Viduje pasitinka ne tradiciniai, Budos gyvenimą vaizduojantys raižiniai, bet scenos su šiuolaikinės populiariosios kultūros simboliais, šių dienų gėrio ir blogio pavyzdžiais. Lankysite ilgakaklių moterų genties kaimelį, kuriame gyvena garsiosios „moterys žirafos“. Jos nuo vaikystės ant kaklo nešioja žiedus ir šią kūno dalį ištempia net iki keliasdešimties centimetrų ilgio. Po pietų Jūsų laukia trumpas sustojimas prie karštųjų versmių ir pažintis su Chiang Dao urvų kompleksu, kurį sudaro keli dideli tarpusavyje besijungiantys urvai. Atvyksite į Chiang Mai – antrą pagal dydį Tailando ir didžiausią šalies šiaurinės dalies miestą, įkurtą XIIIa. ant derlingo Ping upės kranto, nuostabiame žalių kalnų fone, garsėjantį įspūdinga budizmo architektūra ir geriausiais rankdarbių meistrais visame Tailande. Šis miestas nuo seno vadinamas „Šiaurės rože“. Nakvynė viešbutyje.
7

7 diena

Po pusryčių vyksite į dramblių stovyklą, susipažinsite su jų elgsena, įpročiais, stebėsite šių itin protingų gyvūnų pasirodymą. Vėliau lankysite orchidėjų parką. Čia auga apie 25 000 rūšių orchidėjų, iš kurių 860 galite pamatyti tik Tailande, o 473 – Chiang Mai provincijoje. Po pietų Jūsų lauks pažintis su viena įspūdingiausių šventyklų – Wat Phra That Doi Suthep, kurią karalius Ku Na 1383 metais pastatė 1050 m aukštyje.Apie 300 laiptelių veda į šventyklą, nuo kurios giedrą dieną atsiveria visa Chiang Mai miesto ir slėnio panorama. Vėliau lankysite tradicines medžio, šilko, odos, tailandietiškų skėčių, sidabro dirbtuves. Nakvynė viešbutyje. 
8

8 diena

Po pusryčių vyksite į Chiang Mai oro uostą ir skrisite į Puketo salą. Sveiki atvykę į atogrąžų rojų! Puketo sala – tai smaragdinis vanduo ir balto smėlio paplūdimiai, vešli žaluma ir vaizdingos uolėtos pakrantės, romantiškai vėjyje besisupančios palmės ir egzotiškos kokoso giraitėsPuketo sala, savo forma primenanti perlą, driekiasi netoli žemyninės Tailando dalies, o nuo sostinės Bankoko yra nutolusi apie 900 km į pietus. Andamanų jūros skalaujama didžiausia Tailando sala taip pat yra ir bene labiausiai mėgiama poilsiautojų. Puketą supa daugybė nedidelių salelių, pasiekiamų mažais vietinių laiveliais. Salą su žemynine Andamanų jūros pakrante jungia Sarasino tiltas-pylimas. Jo dėka atostogaujantiems Pukete turistams patogu vykti į kaimyninę Krabi provinciją, kur įsikūręs įstabaus grožio Khao Sok nacionalinis parkas. Nakvynė viešbutyje.
9

9-10 dienos

Puketo sala. Pusryčiai. Poilsis Puketo saloje, kurio metu galėsite išbandyti puikiai vertinamas SPA ir masažo centrų teikiamas paslaugas, mėgautis balto smėlio paplūdimiais bei krištolo skaidrumo vandeniu.
Ekskursijos ir pramogos (už papildomą mokestį) pasirinktinai.
10

11 diena

Puketo sala – Bankokas – Varšuva/Ryga/Vilnius (su tarpiniu persėdimu).
Po pusryčių vyksite į Puketo oro uostą ir skrisite į Bankoko oro uostą. Skrydis iš Bankoko.

Write a Review

Kelionės užsakymas

×