Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 17.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Pažintinė kelionė į Šri Lanką – paragaukite arbatos Ceilone! – Kelionių studija
fade
26440
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-26440,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-header-style-on-scroll,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-large-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

Pažintinė kelionė į Šri Lanką – paragaukite arbatos Ceilone!

1339 €

asmeniui

Maršrutas: Teotihuakanas • Meksiko miestas • Oachaka • Monte Albanas • Santa Mariá del Tule • Mitla • Puebla • Taxco • Akapulkas •Meksiko miestas

 • Įdomiausi egzotinio Ceilono paminklai
 • Vaizdingi arbatos plantacijos peizažai
 • Susitikimas su drambliais
 • Poilsis viešbutyje prie paplūdimio

Unikalios uolinės šventyklos, trys senovės Ceilono sostinės, maršrutas, besidriekiantis užburiančios salos vietomis, kuriose Tolimųjų Rytų tradicijos persipina su moderniuoju pasauliu. Turtingoje ir įvairialypėje programoje taip pat numatytas safaris po nacionalinį parką, apsilankymas dramblių prieglaudoje ir vaizdingi arbatos – Ceilono nacionalinio turto – plantacijų peizažai. Egzotiška sala keri vešlia augmenija, žaliuojančiomis tankiomis džiunglėmis, kriokliais ir nuostabiais paplūdimiais. Po savaitės, pilnos nuotykių ir nepamirštamų įspūdžių, verta pratęsti savo atostogas ir kelias dienas pailsėti vandenyno pakrantėje įsikūrusiame viešbutyje. Bendras maršruto po Šri Lanką ilgis: apie 900 km.

Garantuotas išvykimas 

2022.02.11 – 1339 EUR/asm.

Likusios tik 5 vietos !


Turite klausimų? Rašykite mums el. paštu info@kelioniustudija.lt arba skambinkite +370 60775699


Keliautojų dėmesiui! Kainų ir vietų skaičius yra ribotas. Nurodytos kainos  keičiasi po kiekvieno užsakymo.
Paskubėkite įsigyti kelionę už šią kainą kol ji nepakilo!

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • 11 nakvynės *** viešbučiuose: 3 Sigirija/Anuradhapura apylinkėse, 1 Kandžio apylinkėse, 1 Nuvara Elijos apylinkėse, 6 Panadura arba Waikkal apylinkėse
 • dviviečiai numeriai (galima 1 papildoma lova) su vonios kambariais
 • maitinimas: 11 pusryčių, 11 vakarienės
 • skrydis Vilnius > Colombo > Vilnius
 • kelionė autobusu
 •  kelionė motorikša Kandyje
 • gido paslaugos.

Į kelionės kainą nėra įskaičiuota:

 • Draudimas
 • Privalomi mokėjimai vietoje: įėjimo bilietai ir vietiniai gidai: apie 205 USD; arbatpinigiai: apie 5 USD/asm/d.
 • Vizos: Būtina. Dokumentų, reikalingų vizai gauti, sąrašas pateikiamas www.itaka.lt puslapyje, skyriuje „Turisto atmintinė“.
 • Pasiimdami su savimi JAV dolerius atminkite, kad keičiami tik nepažeisti, neaprašinėti banknotai, išleisti po 2001 m.
 • Kitos, nuo kelionių organizatoriaus nepriklausančios turisto išlaidos

KELIONĖS PROGRAMA:

1 DIENA.

Dalyvių susirinkimas oro uoste. Skrydis maršrutu: Lietuva– Kolombas.

2 DIENA. PINNAWALA – DAMBULA.

Skrydis į Šri Lanką. Pervažiavimas į PINNAWALA vietovę. Tai pirmasis pasaulyje dramblių ūkis ir prieglauda, atkreipęs pasaulio dėmesį į mažėjančio šių gražių gyvūnų populiacijos problemą. Vykimas DAMBULĄ. Apsilankymas uolų šventyklų komplekse, įtrauktame į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Tai vienos gražiausių šventyklų Šri Lankoje. 2000 m² plote galima išvysti 150 sieninės tapybos kūrinių, sukurtų XVIII a., ir vieną didžiausių pasaulyje Budos atvaizdų, iškaltą uoloje. Vykimas į viešbutį Sigiriya / Anuradhapura apylinkėse. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė ir nakvynė.

3 DIENA. ANURADHAPURA.

Pusryčiai. Vykimas į ANURADHAPURA – buvusią Ceilono sostinę, kuri geriausiais savo laikais turėjo daugiau kaip 2 mln. gyventojų. Miestas išgarsėjo ne tik dėl savo dydžio, bet visų pirma dėl nuostabios architektūros. Iki šių dienų lankytojai nepaliauja žavėtis Anuradhapuros šventyklomis. Apsilankymas: šventasis medis Sri Maha Bohdhi, kilęs iš skiepo medžio, po kuriuo meditavo Buda, kai pasiekė nušvitimą. Tai seniausias pasaulyje,paminėtas rašytiniuose šaltiniuose, medis, kuriam jau daugiau nei 2200 metų. Toliau programoje – įspūdingi II a. prieš mūsų erą egzistavusių Bronzinių rūmų griuvėsiai, monumentalioji Ruanvelio Didžioji stupa ir IV a. Budos statula, laikoma viena švenčiausių medituojančio Budos skulptūrų visame Ceilone. Paskutinis kelionės punktas yra Isurumuniya – uolinė šventykla, išlikusi nuo III amžiaus prieš mūsų erą, žinoma dėl garsiųjų uolinių raižinių. Grįžimas į viešbutį, vakarienė ir nakvynė.

4 DIENA.POLONNARUVA – MINERIJOS NACIONALINIS PARKAS.

Pusryčiai. Vykimas į kadaise Ceilono sostine buvusį POLONNARUVĄ, įkurtą viduramžių laikais. Visa archeologinio parko teritorija yra įtraukta į UNESCO paveldo sąrašą. Apsilankymas didinguose buvusios sostinės griuvėsiuose: karališkuosiuose rūmuose, auditorijoje, pirtyse, induistų šventyklose ir Atadage šventykloje, dar žinomoje kaip Budos danties šventykla. Vykimas į vieną didžiausių ir įdomiausių Šri Lankos nacionalinių parkų – MINNERIJĄ, kurios teritorijoje driekiasi didžiulės pelkės – namai įvairioms gyvūnų rūšims: laukiniams drambliams, egzotiniams paukščiams (daugiau nei 160 rūšių), ropliams ir įvairiaspalviams drugeliams. Popietinis safaris parke – nepamirštamas nuotykis laukinės gamtos apsuptyje. Grįžimas į viešbutį, vakarienė ir nakvynė.

5 DIENA. SIGIRIJA – MATALE – KANDIS.

Pusryčiai. Vykimas į vieną įdomiausių programos punktų – uolinės tvirtovės SIGIRIJOS griuvėsius. Stulbinančio grožio tvirtovė – dar vienas paminklas iš UNESCO paveldo sąrašo – stūkso ant didžiulės uolos ir, nepaisant laiko tėkmės, nepaliauja žavėti savo Veidrodžio siena, Vandens sodais ir senesnėmis nei 1500 metų freskomis. Trumpas kopimas į fortą. Vykimas į KANDĮ su sustojimu MATALĖJE: apsilankymas Prieskonių sode. Kandis yra paskutinė senovinio Ceilono sostinė, kultūros, meno ir amatų lobynas. Apsilankymas šventykloje, kurioje saugoma budistų relikvija – Budos dantis – ir pasivaikščiojimas po vietinį turgų. Vakare tradicinių šokių pasirodymas. Apgyvendinimas viešbutyje Kandžio apylinkėse, vakarienė, nakvynė.

6 DIENA. KANDYIS – NUVARA ELIJA.

Pusryčiai. Ekskursija po Kandį motorikšomis, vadinamaisiais „tuktukais“, kurie yra pagrindinė transporto priemonė Šri Lankoje. Kelionė Į NUVARĄ ELIJĄ, labiausiai lankomą Šri Lankos kalnų turistinę vietovę. Maršrutas veda tarp šimtų, terasomis išsidėsčiusių, arbatos, pagrindinio salos eksporto produkto, plantacijų. Pasivaikščiojimas po gražias apylinkes ir žavų britų kolonijinio stiliaus miestelį. Apsilankymas vienoje iš arbatos plantacijų. Apgyvendinimas viešbutyje Nuvara Elijos apylinkėse, vakarienė, nakvynė.

7 DIENA.PANADURA/WAIKKAL.

Pusryčiai. Išvykimas link KITULGALOS, kur buvo filmuojamas „Oskarą“ pelnęs filmas „Tiltas per Kvai upę“. Panoraminių vaizdų pilna kelionė autobusu per Kolombą. Pervežimas į PANADURA arba WAIKKAL apylinkes, apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė ir nakvynė.

8 DIENA. AKAPULKAS.

Poilsis AKAPULKE. Pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): kruizas po Coyuca lagūną su nematyta augmenija ir daugybe paukščių rūšių arba kruizas po Santa Lusijos įlanką. Grįžimas į viešbutį, vakarienė ir nakvynė.

8-12 DIENA. POILSIS.

Pusryčiai. Laisvalaikis poilsiui. Vakarienė, nakvynė.

13 DIENA.

Pusryčiai paketo pavidalu. Išsiregistravimas iš viešbučio, vykimas į oro uostą ir skrydis į Lietuvą. Grįžimas į Lietuvą.

Papildoma informacija

Kainos nurodytos vienam asmeniui dviviečiame kambaryje.

Užsakydamas kelionę ir sumokėdamas avansą, turistas patvirtina, kad jam yra žinoma, kad avansas nėra grąžinamas tuo atveju, jei turistas atšaukia kelionę vienpusiu savo sprendimu. Taip pat sutinka, kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi vadovaujantis įmonės Privatumo politika.

Kelionės užsakymas

×