Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 17.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Pažintinė kelionė į Latviją aplankant tarptautinį gėlių kilimų festivalį Ventspilyje 1d. – Kelionių studija
fade
28448
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-28448,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-header-style-on-scroll,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-large-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

Pažintinė kelionė į Latviją aplankant tarptautinį gėlių kilimų festivalį Ventspilyje 1d.

asmeniui

Kuldiga – Riežupės smėlio urvai – Eduolės pilis – Ventspilis

Kiekvienais metais rugpjūčio pirmą savaitę Ventspilyje vyksta miesto šventė. Miesto gyventojus ir svečius džiugina daugybė renginių skirtingiems skoniams – vyksta tarptautinis Baltijos gėlių kilimų festivalis ir šventinės eitynės.

Turite klausimų? Rašykite mums el. paštu info@kelioniustudija.lt arba skambinkite +370 60775699


Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Kelionė autobusu,
  • grupės vadovo paslaugos,
  • ekskursinė programa,
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą nėra įskaičiuota:

  • Draudimas
  • bilietai į mokamus objektus, papildomos paslaugos, vietinių gidų paslaugos. *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 12 EUR.

KELIONĖS PROGRAMA:

1. DIENA. 

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos.

Kelionė po Latvijos Kuržemę. Atvykimas į Kuldigą – miestą, išlaikiusį viduramžių dvasią bei architektūrą ir vadinamą „Latviškąja Venecija“. Mažyčiai tilteliai, vanduo ir apsamanoję namai primena Veneciją. Miestelio panorama nuo *Šv.Kotrynos bokšto, ilgiausias plytinis tiltas Europoje.

Kuržemės pasididžiavimas – Ventos krioklys – plačiausias Europoje (240m). Šis gamtos stebuklas apipintas legendomis ir istoriniais įvykiais. Pasakojama, kad „kunigaikščiai čia lašišas gaudydavo tiesiog ore“. Čia yra ir aukščiausias Latvijoje Alekšupelio krioklys (4,5m).

Kelionė į požemio karalystę – *Riežupės smėlio urvus, kurie vilioja nuotykių ištroškusius turistus. Čia galima paklaidžioti 2,5 km ilgio labirintais nusileidžiant iki 8m po žeme (skaidrus baltas smėlis, mėlynasis, raudonasis molis apšviestas žvakių ir … neįsivaizduojama tyla buvusiose kasyklose).

Po įspūdingo pasivaikščiojimo urvuose latviškais serpantinais vykstame į paslaptingąją Eduolės pilį, kurios užuomazgos siekia dar XIIIa. Legendų ir vaiduoklių per tokį ilgą amžių ji užsigyveno labai daug. Čia filmuota nemažai filmų, pavyzdžiui, „Emilio išdaigos”. Dabartiniai dvaro šeimininkai atkūrė XX amžiaus pradžios dvaro interjerą ir kviečia susipažinti su to meto dvaro savininkų gyvenimo istorijomis. Nuolatinėje ekspozicijoje apžiūrėsite: baltąją, raudonąją, žaliąją sales, biblioteką, apvalųjį kambarį bokšte, vaikų žaidimų kambarį.

Išvykimas į Ventspilį. Jau 16-ąjį kartą Venspilio mieste vyksTarptautinis gėlių kilimų festivalis. Gėlių kilimai kasmet kuriami pagal numatytą temą, arba devizą, tradiciškai pasiūlomą Ventspilio gyventojų. Šįmet festivalio dalyviai turės sukurti 6 kvadratinių metrų dydžio kvadrato formos gėlių kilimą. Tarptautinis Baltijos gėlių kilimų festivalis kasmet sulaukia daugybę dalyvių ir žiūrovų dėmesio. Gėlių kilimus kuria ne tik Latvijos floristai ir gėlių mėgėjai, bet ir dalyviai iš užsienio. Pernai festivalyje dalyvavo 50 komandų iš 8 šalių – Latvijos, Lietuvos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos, Rusijos, Italijos ir net iš Japonijos. Pergalės laurus pernai skynė tolimiausi festivalio svečiai – floristų komanda iš Japonijos su gėlių kilimu „Family Crest“ („Šeimos herbas“). Vakarą praleisme Ventos upės krantinėje grožėdamiesi nuostabiais gėlių kilimais.

Kelionė per Latviją. Naktį grįžtame į Lietuvą.

 

Papildoma informacija

Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Vykstant į šią kelionę galioja ir Europos sveikatos draudimo kortelė (daugiau informacijos apie išdavimą, sąlygas ir apribojimus www.vlk.lt). Taip pat rekomenduojame įsigyti neįvykusios kelionės draudimą (ne vėliau kaip 21d. iki kelionės pradžios, mokant galutinę kelionės kainą).

Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas. Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda.

Užsakydamas kelionę ir sumokėdamas avansą, turistas patvirtina, kad jam yra žinoma, kad avansas nėra grąžinamas tuo atveju, jei turistas atšaukia kelionę vienpusiu savo sprendimu. Taip pat sutinka, kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi vadovaujantis įmonės Privatumo politika.

Kelionės užsakymas

×