Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 18.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Nepamirštamas savaitgalis Romoje - Kelionių studija
fade
643
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-643,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-header-style-on-scroll,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-large-title-text,mkdf-title-with-subtitle,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

Nepamirštamas savaitgalis Romoje

0 €

asmeniui

Italijos sostinė Roma, vadinama amžinuoju miestu – nepaprastas miestas – muziejus. Didžiausią įspūdį palieka senovės Romos laikų statiniai: Koliziejus, Panteonas, Forumas, katakombos ir kt.
Pajuskite Romą, kurioje kiekvienas žingsnis pasakoja ilgaamžę istoriją – juk lankotės viename iš dabartinės kultūros ir civilizacijos lopšių! Unikalus šis miestas dar ir tuo, kad pačioje savo širdyje glaudžią nykštukinę popiežiaus valstybę – Vatikaną. Aplankykite jo meno lobyną – Vatikano muziejų. Leiskite laiką nepaprasto grožio aikštėse su užburiančiais fontanais, pasimėgaukite tik Romoje gaminama kava su ledais „espressino“. Karamele aptepta mažytė stiklinėlė, truputis stiprios juodos kavos ir ledų “kepurė” amžiams pavergs Jūsų širdį…

Siųskite užklausą, rašykite mums el. paštu info@kelioniustudija.lt arba skambinkite +370 60775699

Įskaičiuota į kelionės kainą

 • > Skrydis Vilnius – Roma – Vilnius,
 • > 1 × nemokamas rankinio bagažo vienetas (40 x 30 x 20 cm) (pagal aviakompanijos taisykles),
 • > 3 nakvynės turistinės klasės viešbutyje su pusryčiais,
 • > kelionės vadovo, vykstančio iš Lietuvos,
 • > paslaugos,
 • > ekskursinė programa,
 • > kelionės dokumentų sutvarkymas.

Svarbu:

Keičiantis lėktuvo bilietų kainoms, kelionės kaina gali keistis.

Lėktuvų bilietai nekeičiami ir negrąžinami. Pinigai už juos negrąžinami. Pavardės keitimas už papildomą mokestį.

** Gali būti keičiamas programos eiliškumas dėl skrydžių grafiko ir laiko.

Pirmenybinis įlaipinimas ir registruojamas orlaivio bagažas už papildomą mokestį, užsakomas iš anksto agentūroje sutarties sudarymo metu. Vairuotojų darbo režimą reglamentuoja ES įstatymai.

Neįskaičiuota į kelionės kainą

 • > Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, pirmenybinis įlaipinimas (rankinis bagažas ir rankinė į orlaivio saloną), papildomo registruoto bagažo mokestis (teirautis agentūroje), vietinio transporto bilietai iš/ į oro uostą (grupės pageidavimu už papildomą mokestį užsakome pervežimus), bilietai į mokamus objektus, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės išlaidos, papildomos paslaugos, miesto transporto bilietai Romoje (vienas bilietas ~1,50 EUR), vietinių gidų paslaugos Romoje, Neapolyje, Pompėjoje (ne lietuvių kalba), miesto mokesčiai (~4 EUR/dienai/asm., mokami viešbutyje).
 • > ** Vatikano muziejaus bilietus būtina užsisakyti iš anksto prieš išvykstant į kelionę s. ~ 22 EUR; v., asmenys iki 18 metų ~ 13 EUR (įskaitant išankstinį užsakymo mokestį). Mokama agentūroje Lietuvoje.
 • > ** dienos išvyka į Neapolį – Pompėją užsakoma ir apmokama agentūroje prieš išvykstant į kelionę. Traukinio bilieto kaina ~ 90 EUR. Tikslinama prieš kelionę. Mokama agentūroje Lietuvoje. Lankomi mokami objektai ir vietinio vadovo paslaugos neįskaičiuoti į ekskursijos kainą.
 • > Priemoka už vienvietį kambarį 120 Eur.
 • > *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 100 EUR.

Write a Review

Kelionės užsakymas

×