Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 19:00
Šeštadienis - Sekmadienisnedirbame

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 19.00 Š - S nedirbame

Naujieji metai Venecijoje - Kelionių studija
fade
651
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-651,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-header-style-on-scroll,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-large-title-text,mkdf-title-with-subtitle,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

Naujieji metai Venecijoje

306 €

asmeniui

Venecija: salelės, tiltai, kanalai, laike sustingę didingi rūmai ir tyliai lagūnos vandenis sklendžianti grakšti gondola. Tai ne renesanso tapytojo drobė ir ne atvirutė – tai gyvas miestas, kuriame kviečiame sutikti Naujuosius metus!

Kelionės data 2019.12.29 – 2020.01.02, kelionės kaina 306 Eur/asm.

Įskaičiuota į kelionės kainą

  • > Kelionė autobusu,
  • > 4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais,
  • > kelionės vadovo paslaugos,
  • > ekskursinė programa,
  • > kelionės dokumentų sutvarkymas.

Neįskaičiuota į kelionės kainą

  • > Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, plaukimas į Veneciją, plaukimas į Venecijos Lagūnos salas, įvažiavimo mokestis į Veneciją, ausinukų nuoma, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, papildomos paslaugos.
  • > Miestų mokesčiai – 5 EUR.
  • > Priemoka už vienvietį kambarį nuo 99 EUR.
  • > MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 70 EUR.

Jeigu jus domina kita kelionės data, siųskite mus užklausą, rašykite el. paštu info@kelioniustudija.lt arba skambinkite +370 60775699

Keliautojų dėmesiui! Kainų ir vietų skaičius yra ribotas. Nurodytos kainos  keičiasi po kiekvieno užsakymo. Paskubėkite įsigyti kelionę už šią kainą kol ji nepakilo!

Užsakydamas kelionę turistas sutinka, kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi vadovaujantis įmonės Privatumo politika.

1

1 diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją ir Čekiją su trumpais sustojimais poilsiui. Nakvynė viešbutyje.
2

2 diena

Pusryčiai. Išvykimas į *Vieną. Ekskursija po senamiestį pėsčiomis: Marijos Teresės aikštė, Hofburgas – didingas Habsburgų dinastijos rūmų kompleksas, liudijantis svarbiausius senosios ir XX a. Austrijos bei Europos įvykius, Maro kolona – paminklas 75 tūkstančiams maro aukų, gotikos šedevras – *Šv. Stepono katedra, tapusi svarbiausiu miesto simboliu, garsioji Vienos opera, paminklas genialiajam Mocartui – viena iš pagrindinių kompozitoriaus pagerbimo vietų, antikinę šventovę primenantis parlamentas ir miesto valdžios rezidencija – rotušė. Laisvo laiko metu siūloma tiesiog pasėdėti vienoje iš garsiųjų Vienos kavinių ir pasimėgauti puodeliu aromatingos kavos, kąsneliu tikro austriško štrudelio... Kelionė per Austriją ir Italiją Nakvynė viešbutyje.
3

3 diena

Pusryčiai. Kelionė laivu į Murano salą Venecijos lagūnoje. Kelionės metu pro akis praplauks lagūnos salų ir salelių vaizdai. Atplaukimas į *Murano salą – stiklo lopšį. Dar ir šiandien stiklo dirbtuvės - salos ekonomikos variklis. Stiklas – tai kažkas nepaprasto, trapaus ir kartu amžino. Murano saloje kasdien gimsta tūkstančiai „murrinų“ – amžinai žydinčių stiklinių gėlyčių. Stiklo gamybos istorija sekama Murano gatvėse – ant dažno namo sienų galima pamatyti ištapytas stiklapūčių darbo akimirkas, mažos parduotuvėlės ir prabangios galerijos siūlo vietinių meistrų kūrinius. Atvykimas į *Veneciją – unikalų savo padėtimi miestą pasaulyje. Venecija – Adrijos karalienė, vienas pasaulinės kultūros stebuklų, išsidėsčiusi ant kadaise pelkėtų lagūnos salų ir salelių. Vietoj gatvių - kanalai, vietoj automobilių - gondolos ir motorinės valtys, net autobusai – irgi valtys. Kažkas yra pasakęs, kad tai ne miestas, o marmuro, vandens ir oro pasaka, fantazija ant vandens. Apžvalginė ekskursija po Veneciją: šurmuliuojanti Šv. Morkaus aikštė, bažnytinės ir politinės valdžios simbolis – puošnioji bizantinė evangelisto *Šv.  Morkaus bazilika su garsiuoju Aukso altoriumi, *varpinė, buvusios valstybės valdovų iškilioji rezidencija – Dožų rūmai, Rialto tiltas ir nuo jo atsiveriantys nuostabūs Didžiojo kanalo vaizdai, Venecijos gatvelių ir kanalų labirintai, tiltai. Laisvas laikas, kurio metu siūlome paklaidžioti siauromis gatvelėmis, pajusti jaudinančią didingo ir spindinčio viduramžių miesto atmosferą, romantiškai *paplaukioti gondolomis Venecijos kanalais.Pasiimkime kaukę ir vykime į Šv. Morkaus aikštę Venecijoje. Šią magišką naktį visa Venecija nusidažys įvairiomis spalvomis, pasipuoš šventinėmis kaukėmis. Išmušus dvylikai, palinkėkite vieni kitiems laimės, meilės, džiaugsmo ir naujų vilčių!
4

4 diena

Vėlyvi pusryčiai. Kelionė į viduramžių ir renesanso laikų atmosfera alsuojantį –Trevizą. Ekskursija po miestą: Sinjorijos aikštė ir ją supantys didikų rūmai, gotikinė Š.Mykolo bažnyčia, Duomo aikštė, kurioje puikuojasi didinga katedra. Esant galimybei putojančio Prosecco vyno degustacija*. Išvykimas iš Trevizo. Kelionė per Italiją, Austriją, Čekiją.  Nakvynė viešbutyje.
5

5 diena

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

Kelionės užsakymas

×