Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 17.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

13 d. pažintis su Balio sala ir poilsis kurorte prie Indijos vandenyno – Kelionių studija
fade
15022
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-15022,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-header-style-on-scroll,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-large-title-text,mkdf-title-with-subtitle,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

13 d. pažintis su Balio sala ir poilsis kurorte prie Indijos vandenyno

asmeniui

Denpasaras – Ubudas – Bratano ežeras – Ulun Danu šventykla – Jatiluwih ryžių terasos – Taman Ayun šventykla – Tanah Lot – Tegalalango ryžių terasos – Goa Gajah – Tampaksiring (Gunung Kavi ir Tirta Empul) – Kintamanis – Besakih šventykla – Klungkungas (Kerta Gosa paviljonas) – Beždžionių miškas – Campuhan Ridge pėsčiųjų takas – kavos plantacija – Tegenungan krioklys – Indijos vandyno pakrantės kurortas – Denpasaras

Kodėl turėtumėte leistis į šią kelionę?

 • Išsamus, dinamiškas, gyvas ir kontrastingas kelionės maršrutas, sudėliojantis spalvingą Balio pažinimo mozaiką (gamta, istorija, kultūra, religija, politika).
 • Ilgametė organizatoriaus patirtis.
 • Patikimi ir patikrinti ilgamečiai Balio salos partneriai.
 • Kruopščiai atrinkti viešbučiai, skanus maistas, paslaugus ir dėmesingas vietos personalas.
 • Kvalifikuoti vietos gidai.
 • Labai išsami pažintinė programa.
 • Į kelialapio kainą įskaičiuoti bilietai į lankytinus objektus.
 • Subalansuotas ekskursinės programos ir poilsio režimas.
 • Net po 5 nakvynes Ubude – Balio salos kultūrinėje širdyje, menų sostinėje ir Indijos vandenyno pakrantės kurorte – labai patogi ir komfortiška kelionė.

Kelionės aukso fondas:

 • Ubudas – Balio salos kultūrinė širdis.
 • Mistiškoji Ulun Danu šventykla šalia vulkano krateryje išsidriekusio Bratano ežero (pasirinkus papildomą ekskursiją).
 • Šlovingos praeities liudininkė Taman Ayun – „sodų šventykla“, apjuosta tvenkiniu, pilnu žydinčių lelijų.
 • Balio vizitinė kortelė – fotogeniškoji Tanah Lot šventykla ant uolos, įsibridusios į Indijos vandenyną.
 • Įspūdingo smaragdinio žalumo Tegalalango ryžių terasos – UNESCO pasaulio paveldas.
 • Gunung Kavi – žaliame tropiniame lietaus miške pasislėpęs antkapinių paminklų kompleksas.
 • Tirta Empul – šventykla, garsėjanti šventuoju šaltiniu, kuriame piligrimai apvalo ne tik kūną, bet ir sielą.
 • Pribloškianti Baturo ugnikalnio panorama, atsiverianti iš Kintamanio kalnų kaimelio.
 • Didžiausia ir pagrindinė Balio šventykla – Besakih – Agung ugnikalnio papėdėje.
 • Kerta Gosa paviljonas – įmantriai dekoruoti XVII a. teismo rūmai.
 • Brangiausios pasaulyje kopi luwak kavos degustavimas kavos plantacijoje (pageidaujantiems).
 • Tegenungan krioklio, pasislėpusio džiunglių tankmėse lankymas.
 • Spalvingi ritualiniai Balio salos šokiai (ypač efektingas ir hipnotizuojantis Kecak ugnies šokis) (pageidaujantiems).
 • Romantiškas poilsis Indijos vandenyno pakrantės kurorte, tradiciniai indonezietiški masažai, SPA malonumai.
 • Aktyvaus poilsio mėgėjams: kopimai į ugnikalnius, raftingas kalnų upe, kruizas katamaranu, paviršinis ir giluminis nardymas.
 • Pasimatymas su nuožmiaisiais Komodo drakonais (vykstantiems į 3 dienų turą).

Trokštate atsikvėpti toli nuo šiuolaikinės Vakarų civilizacijos? Norite pajusti laukinę atogrąžų jėgą? Pažinti Azijos religijas? Balio sala – tai atskira Indijos vandenyno planeta, kur laikas matuojamas kerinčio grožio saulėtekiais ir saulėlydžiais, peizažą valdo horizonte snaudžiantys ugnikalniai, o dvasinio gyvenimo tėkmė pasiduoda mitinių būtybių ir dievų galiai. Šis maršrutas vingiuoja per dievišką Balio salą – poilsio ir nuostabių paplūdimių rojų.

Įskaičiuota į kelionės kainą:

 • Pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą.
 • 5 nakvynės Ubude 4* (pagal šalies kategoriją) viešbutyje (už priemoką galima rinktis 5* viešbučius).
 • 5 nakvynės kurorte prie Indijos vandenyno 4* (pagal šalies kategoriją) viešbutyje (už priemoką galima rinktis 5* viešbučius).
 • Maitinimas pagal programą: 10 pusryčių.
 • Ekskursijos pagal programą ir įėjimo mokesčiai į programoje nurodytus objektus.
 • Vietinių angliškai kalbančių gidų paslaugos.
 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos pažintinio turo metu.

Neįskaičiuota į kelionės kainą:

 • Tarptautinių skrydžių bilietai: Vilnius – Europos miestas – Denpasaras – Europos miestas – Vilnius. Kaina nuo 750 EUR (kaina priklauso nuo aviakompanijos vykdomų akcijų, bilieto pirkimo dienos, sezoniškumo).
 • Kitas maitinimas ir ekskursijos, nenurodytos programoje.
 • (**) – pažymėta papildoma ekskursija Ubude (užsakoma Lietuvoje). Kaina nuo 60 Eur/asm.
 • Apsilankymas ritualiniame Balio ugnies šokio spektaklyje Kecak Ubude. (užsakoma Ubudo viešbutyje). Kaina apytiksliai nuo 15 EUR/asm (vykstant 2 ar daugiau asmenų).
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (privalomas), nelaimingų atsitikimų, bagažo ir neįvykusios kelionės draudimas (pagal pageidavimą).
 • Arbatpinigiai vietiniams gidams ir vairuotojams (privalomi Balyje). Rekomenduojama palikti arbatpinigių vairuotojams ~2 – 3 EUR/dienai, vietiniams gidams ~4 – 5 EUR/dienai, kambarinėms ~1 EUR/dienai, viešbučio nešikams ~1 EUR/už lagaminą.
 • Asmeninės išlaidos, gėrimai, papildomos išlaidos.
 • Gali būti taikomi išvykimo mokesčiai iš Balio salos – apie 30Eur/asm (jei mokestis bus taikomas, reikės mokėti vietoje).

Kelionės programa:

1 diena

Skrydis: Vilnius – Denpasaras

Skrydis iš Vilniaus per tarpinį Europos oro uostą į Denpasarą (gali būti keli persėdimai).

2 diena. 
Denpasaras – Ubudas.

Atvykimas į tarptautinį Denpasaro oro uostą. Sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus, vyksite į Ubudą, salos kultūrinę širdį, amatų, menų, tradicinių šokių ir muzikos sostinę. Būtent čia Julia Roberts filmavosi dramoje pagal E.Gilbert romaną „Valgyk. Melskis. Mylėk“. Jausmigą moterį gyvenimo prasmės ir vidinės harmonijos paieškos atvedė į Balį. Rašytoja jautriai aprašė turkio spalvos vandenyną ir paplūdimius bei ypatingą būseną, patiriamą tokioje dieviškoje aplinkoje. Tačiau Ubudas svarbus ne vien dėl kino, kuris visame pasaulyje išgarsino Balio grožį ir jo gydomąjį poveikį sielai. Juolab, kad jį dar žymiai anksčiau pamilo Vakarų bohema. Tarp XX amžiaus menininkų, radusių užuovėją Ubude, buvo ir aktorius Charlie Chaplinas. Ubude kūrėsi meno studijos ir dailės mokyklos, jogos centrai. Dalis keliautojų šiame egzotiškai elegantiškame ir spalvingame kurorte praleidžia ne vieną dieną, lankydami meno galerijas, dirbtuves, ieškodami originalių dirbinių, arba tiesiog mėgaujasi bohemiška atmosfera. Juk aksominių kalnų išvagotas, džiunglių puošiamas ir Indijos vandenyno bangų glostomas amžinai šiltas Balis – tobulas įkvėpimo šaltinis kūrybai ir sau artimo gyvenimo būdo paieškoms. Nakvynė viešbutyje. 

P.S. Ubude nakvosite net 5 naktis, todėl pamažu galėsite įsilieti į jo intelektualų šurmulį. Iš čia važinėsite į ekskursijas po salą – iš Ubudo lengvai pasiekiami net ir atokiausi Balio kampeliai.

3 diena.

Ubudas – Bratano ežeras – Ulun Danu šventykla – Jatiluwih ryžių terasos – Taman Ayun šventykla – Tanah Lot – Ubudas

Pusryčiai. Šiandien, lankydami šventyklas, daugiau sužinosite apie Balio religiją – adaptuotą hinduizmą. Pagrindiniai dievai yra trys – Brahma, Vyšnu ir Šyva, aukščiausias dievas – Sanghyang Vidi. Kartu baliečiai garbina daugybę gamtos dievybių ir dvasių. Jie tiki, kad dvasios yra visur – tai senosios animistinės religijos palikimas. Sužinosite, kad gerosios, nešančios žmonėms sėkmę, gyvena kalnuose, o blogosios – demonai – jūroje.

Iš Ubudo važiuosite prie 1200m aukštyje vulkano krateryje išsidriekusio Bratano ežero, apsupto mišku apaugusiomis kalvomis. Vietos gyventojai valstiečiai neša aukas Devi Danu – kraterio ežero dievybei, ir meldžiasi mistiškoje Ulun Danu šventykloje, kurios statiniai išsibarstę Bratano ežero pakrantėje ir netgi mažose ežero salelėse. Teigiama, jog ši fotogeniška šventykla yra viena labiausiai fotografuojamų Balyje. Pasigrožėję šia šventykla ant vandens važiuosite į ryžių terasas – Jatiluwih (UNESCO pasaulio paveldas). Būtent čia viešėjo Julia Roberts ir buvo filmuojamos kai kurios dramos „Valgyk, melskis, mylėk“ Elizabeth Gilbert biografinio romano motyvais scenos. Čia turėsite laiko pasivaikščioti tarp ryžių terasų ir visiškai pasinerti į Balio ramybę. Vėliau pasiūlysime papietauti netoliese esančiame restoranėlyje (už papildomą mokestį).

Toliau dienos maršrutas drieksis link mažo Mengvi kaimelio, 17a. buvusio galingos karalystės sostine. Čia iki šių dienų stovi šlovingos praeities liudininkė šventykla Taman Ayun. Didingoji „sodų šventykla“ antra pagal dydį ir reikšmingumą Balyje, iškilo apie 1634 metus – sodų terasos su kiemeliais buvo išdėstytos skirtinguose lygiuose, o visas kompleksas apjuostas tvenkiniu, pilnu žydinčių lelijų.

Vėliau vyksite prie garsiosios, fotogeniškosios 15a. Tanah Lot šventyklos – Balio vizitinės kortelės. Tarsi įbridusi į vandenyną šventykla stovi netoli kranto ant neaukštos stačios uolos, į kurią galima patekti tik atoslūgio metu. Tikima, kad šventyklą saugo nuodingosios jūros gyvatės, atbaidančios piktąsias dvasias ir nepageidaujamus įsibrovėlius. Potvynio metu uolą daužo bangų muša, o šventykla, apšviesta tekančios arba besileidžiančios saulės spindulių, atrodo ypač graži ir paslaptinga. Siurrealistinis uolėtos pakrantės peizažas atoslūgio metu, paslaptingi urvai, putotos bangų keteros ir saulės spindulių blyksniai, dingstantys už horizonto – argi galima praleisti tokį vaizdą? Vakarop grįšite į Ubudą. Nakvynė viešbutyje.

4 diena.

Ubudas – Tegalalango ryžių terasos – Goa Gajah – Tampaksiring (Gunung Kavi ir Tirta Empul) – Kintamanis – Besakih šventykla – Klungkungas (Kerta Gosa paviljonas) – Ubudas

Pusryčiai. Pirmiausia aplankysite įspūdingas smaragdinio žalumo Tegalalango ryžių terasas (UNESCO pasaulio paveldas). Ryžių augintojų darbas reikalauja tiesiog pragariškos kantrybės – kepinant saulei, valstiečiai iki kelių braidydami po purviną pliurzą sodina į ją po vieną daigelį… Be abejo, saloje ryžiai vertinami, todėl čia ypač garbinama ryžių deivė Devi Sri.

Vėliau stabtelėsite prie šventyklėlės Goa Gajah – „dramblių urvo“, skirto dievui Ganešui. Maždaug prieš tūkstantį metų iš akmens kalta šventovė išpuošta dramblius vaizduojančiomis skulptūromis. Joje rasta Budos statula, taip pat svarbios hinduistinės dievybės, tarp jų – drambliagalvis Ganešas. Šventykloje būta meditacijai skirtų nišų, o visiškai netoli čiurleno šventas šaltinis. Ideali vieta apmąstymams apie mums taip neįprastas ir naujas religijas.

Link kalnų ir šaltinių apsupto Tampaksiringo kaimelio veda smagus kelias, įrėmintas smaragdinių ryžių terasų. Trečioji stotelė – žaliame tropiniame lietaus miške pasislėpęs – Gunung Kavi kompleksas, kurį sudaro 10 antkapinių paminklų išskaptuotų uoloje ant kalnų upės kranto. Manoma, kad jie skirti XI a. karališkosios šeimos nariams. Legenda byloja, kad visus paminklus uoloje išskaptavo mitinis milžinas Kebo Iwa  savo nagais vos per vieną naktį. Kompleksą rado europiečiai palyginti neseniai – 1920 metais.

Aplankius Gunung Kavi, būtina užsuktį į Tirta Empul šventyklą. maždaug nuo X a. garsėjančią šventuoju šaltiniu. Piligrimai iš visų salos kampelių traukia čia pasimelsti, o šventajame šaltinyje apvalyti ne tik kūną, bet ir sielą.  Šaltinio vanduo pripildo raudonų plytų baseinus, kuriuose švarinimosi ritualą atlieka moterys, vyrai ir jų vaikai. Vieta fantastiška – čia labai gera, nuostabi aura, norisi pabūti ilgiau.

Po Tirta Empul judėsite dar šiauriau – link 1500m aukštyje įsikūrusio Kintamanio kaimelio, iš kurio atsiveria puikiausias vaizdas į Baturo ugnikalnį (1717m). Tai veikiantis ugnikalnis, nors iš tolo atrodo kaip visai nekalta kalva. Kaskart jis išsiveržia vis kitoje vietoje ir nusineša ne vieną gyvybę. Į Baturo ugnikalnį turistams yra organizuojami kopimai. Žygis nesudėtingas, tik išeinama labai anksti, kad kopėjai saulėtekį pasitiktų viršūnėje (P.S. kopimus į ugnikalnius pageidaujantieji gali užsisakyti poilsio dienų metu).

Didžiausias Balio kalnų ežeras (8 km ilgio ir 3 km pločio) yra ne mažiau garsus už savo bendravardį vulkaną. Baturo ežero pakrantėse prisiglaudė ne viena šventyklėlė, o aplinkiniai kaimeliai, skaičiuojantys jau trečią tūkstantmetį, yra seniausi Balio saloje. Pietauti (už papildomą mokestį) pasiūlysime restorane su ypač gražiu panoraminiu vaizdu į Baturo vulkaną bei ežerą. Papietavę, pasigėrėję Baturo vulkano ir ežero panorama, važiuosite į pagrindinę Balio šventyklą Besakih, kuri primena nedidelį miestelį. Čia daugiau kaip 22 įvairiausių dievų ir dvasių šventyklos, kuriems nusilenkti suvažiuoja visi Balio gyventojai. Šventyklos kompleksas prisiglaudęs ugnikalnio Agungo papėdėje. 3142m aukščio Agungo ugnikalnis yra aukščiausias ir švenčiausiu Balyje laikomas kalnas, dar vadinamas „motinos kalnu“ arba „pasaulio bamba“. Baliečiai tiki, jog dievai gyvena kalnuose, o demonai – vandenyne (todėl nesimaudo jame ir pataria to nedaryti kitiems).

Įdomu, kad galingi vulkanų išsiveržimai neatvėsino vietos gyventojų meilės ir pagarbos ugnikalniams. Anot baliečių, vulkanai saugo nuo ligų, todėl salos gyventojai miega galva į didįjį Agungą, o jų šventyklų altoriai žiūri vulkano pusėn. Agungas – iki šiol veikiantis vulkanas, iš jo kraterio dažnai kyla baltas dūmelis. Paskutinio išsiveržimo metu (1963m.) žuvo apie 2000 žmonių, 100 000 liko be pastogės, visoje saloje buvo nuniokoti pasėliai, žuvo derlius, prasidėjo badas. Besakih šventyklos lavos liežuviai nesuniokojo, todėl vietos žmonės priėmė tai, kaip po dievų rūstybės sekusią malonės apraišką. Agungas galbūt yra ta viršukalnė, į kurią daugiausia kopiama Indonezijoje. Kopimas nėra sudėtingas, bet labiau varginantis negu į Baturą. Didžiuliame Besakih šventyklos komplekse, kuris tęsiasi apie 3 km, visada šurmuliuoja didelė maldininkų ir turistų minia, todėl čia užtruksite netrumpai apžiūrinėdami atskiras šventyklas, jų puošybą ir stebėdami vietinius žmones.

Paskutinė šios dienos stotelė – Klungkungo miestas. Jame lankysite įmantriai dekoruotą Kerta Gosa paviljoną – XVIIa. teismo rūmus, garsius lubų piešiniais, kuriais atpasakojamas žymus hindų epas.  Grįžimas į Ubudą. Grįžę į Ubudą, galėsite pasilepinti tradiciniu masažu – Balio sala garsėja gausybe SPA paslaugų. Nakvynė viešbutyje.

5 diena.

Ubudas – Beždžionių miškas – Campuhan Ridge pėsčiųjų takas – kavos plantacija – Tegenungan krioklys – Ubudas

Pusryčiai. Pirma šios dienos stotelė – šventasis Beždžionių miškas. Patariame ypač akylai saugoti savo daiktus, kol vaikštinėsite po šį mišką, nes beždžionės čia ypatingai drąsios. Po apsilankymo pas beždžiones, Jūsų lauks pasivaikščiojimas  Campuhan Ridge pėsčiųjų taku – apie 3 km žygis pėsčiomis, pakeliui grožintis nepaprasta Ubudo gamta bei ryžių terasomis. Šio tako pavadinimas reiškia „kur dvi upės susitinka“. Kalnų upių išraižytas reljefas sukūrė pasakišką vietą iš abiejų pusių apsuptą Ubudo džiunglių žalumos.

Vėliau stabtelėsite nedidelėje Balio kavos plantacijoje, čia iš arti išvysite kavamedžių ir kakavmedžių sodus ir sužinosite, kaip pasaulį pakerėjusios pupelės iš Pietų Amerikos pasiekė net atokias Indonezijos salas. Beje, pasiteiraukite, kaip baliečiai gamina taip vertinamą kopi luwak kavą. Galite labai nustebti išgirdę, kad laukinių gyvūnų – palminių musangų apvirškintos pupelės išrenkamos iš jų išmatų! Ir čia turėsite puikią progą paragauti šios, taip vertinamos kavos (už papildomą mokestį). Be jos paragausite ir įvairių skonių arbatų, vietinės kakavos ir kavos. Tad pasirenkite gurmaniškiems atradimams. Po kavos/arbatos pertraukėlės vyksite prie Tegenungan krioklio, pasislėpusio džiunglių tankmėse. Tai tokia laukinė jėga, kuri žmogų gali emociškai grąžinti į tyrą Žemės būvį ir padėti atkurti sutrūkinėjusį šventą ryšį su laukine gamta. Jis mums primena apie visa ko visatoje slypinčią darną, kurios nevalia pažeisti. Džiaukimės, kad mūsų planetoje dar yra tokių, šiuolaikinės civilizacijos nepaliestų vietų. Turėsite galimybę pasimaudyti ir atsigaivinti po vaikščiojimo džiunglėse.

Grįšite atgal į Ubudą. Vakare turėsite galimybę pailsėti, pasimėgauti SPA ir masažo malonumais. Rekomenduojame  pamatyti  ritualinį ugnies šokį Kecak (už papildomą mokestį). Jį atliekantiems šokėjams akomponuoja vyrų choras, skirtingus ritmus kuriantis hipnotizuojančiais garsais „cak cak cak cak“. Pamažu įeidami į transo būseną, šokėjai užburia visus žiūrovus. Reginys unikalus ir nepakartojamas! Nakvynė viešbutyje.

6 diena.

Laisva diena Ubude arba ekskursija** (už papildomą mokestį):

Pusryčiai. Diena skirta savarankiškai pažinčiai su charizmatiškuoju Ubudu ir jo apylinkėmis. Šiandien siūlysime lankyti meno galerijas, meno dirbinių parduotuvėles, susipažinti su vietos gyventojų amatais, patirti SPA ir masažo malonumus, vakare stebėti šokių pasirodymą. Puiki proga įsigyti lauktuvių ar tiesiog pasivaikščioti Ubudo gatvelėmis, kurios primena vieną didelę meno galeriją po atviru dangumi.

Nepageidaujantiems laiką leisti Ubude ir jo apylinkėse savarankiškai, pasiūlysime ekskursiją (už papildomą mokestį) tolesnei ir dar išsamesnei pažinčiai su Balio sala.

Dieną pradėsime nuo centre esančio Ubudo meno muziejaus Puri Lukisan, kurį 1956 m. įkūrė Ubudo karališkosios šeimos princas Cokorda Gede Agung Sukawati ir olandų menininkas Rudof Bonnet. Jie surinko didžiulę vietos menininkų darbų kolekciją, čia eksponuojami ir jaunųjų kūrėjų darbai, yra parodų salė.

Žymiai aukštesnio lygio tradicinės ir modernios tapybos darbų kolekcija yra eksponuojama Neka meno muziejuje(nutolusiame apie 3 km nuo Ubudo centro). Lankysimės ir jame. Po meniško pusdienio turėste galimybė susipažinti su Balio salos gastronomine puse. Lankysite baliečių namus, kur Jūsų lauks tradicinio maisto gaminimo pamokėlė ir pietūs. Išbandysite savo kulinarinius sugebėjimus ir pabendrausite su vietiniais – tai unikali patirtis. Vakarop grįšite į viešbutį, turėsite laisvą vakarą poilsiui ar lauktuvėm įsigyti – Ubudas geriausia vieta tam padaryti. Nakvynė viešbutyje.

7 diena.

Ubudas – Sanuras (Nusa Dua, Džimbaranas, Kuta) ar kitas Indijos vandenyno pakrantės kurortas

Pusryčiai. Laisvas laikas pagal Jūsų poreikius ir atsisveikinimas su Ubudu, kurį pamilsta visi ir nenori iš čia išvažiuoti. Vidurdienį išsiregistruosite iš viešbučio Ubude ir būsite nuvežti į Jūsų pasirinktą poilsio viešbutį Indijos vandenyno pakrantės kurorte. Poilsis. Nakvynė viešbutyje.

8 – 11 dienos.

Poilsis ir pramogos prie Indijos vandenyno.

Pusryčiai viešbutyje. Jūsų laukia net 4 dienos nepamirštamo poilsio pasirinktame viešbutyje. Šių dienų scenarijus priklauso tik nuo Jūsų. Poilsio metu galėsite mėgautis SPA centrų, masažo bei grožio salonų teikiamomis paslaugomis. Mėgausitės natūraliu Balio pakrančių grožiu ir grynu oru. Galėsite dar giliau pasinerti į Balio mistiką ir išmėginti jogos užsiėmimus. O jei vis dėlto pasyvus poilsis Jūsų nedomina, galėsite kopti į ugnikalnius arba aplankyti šalia esančias salas.  O jei norėsite ypatingo nuotykio, pasiūlysime Jums 3 dienų turą „Komodo drakonai“ (būtina užsisakyti iš anksto). Linkime subtilių pojūčių. Nakvynė viešbutyje.

12 – 13 dienos.

Skrydis: Denpasaras – Vilnius

Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Nuvežimas į Denpasaro oro uostą. Skrydis į Europą per tarpinį Europos oro uostą į Vilnių (gali būti keli persėdimai). Grįžimas į Lietuvą.

Ekskursijos ir pramogos (už papildomą mokestį) pasirinktinai:

 1. 3 dienų turas „Komodo drakonai“ (būtina užsisakyti iš anksto Lietuvoje). Kaina nuo 535 EUR/asm. (vykstant 10 asmenų, jeigu vyksta mažesnis keliautojų skaičius, kaina didėja) + skrydžio bilietas Denpasaras (Balio sala) – Labuan Badžas (Flores sala) – Denpasaras (Balio sala) nuo 150 EUR/asm. Jeigu pasitvirtintų planai nuo 2020 metų pradžios uždaryti turistams Rinkos ir Komodo salas, pasiūlysime alternatyvą.
 2. 3 dienų turas į Nusa Tengara salyną. Ekskursijos ir poilsis „karčiojo pipiro“ – Lomboko , Gili Air, Gili Meno ir Gili Travangan salose – paviršinio ir giluminio nardymo Edene (būtina užsisakyti iš anksto Lietuvoje). Kaina nuo 465 EUR/asm. – įskaičiuoti keltų bilietai (vykstant 6 asmenims, jeigu vyksta mažesnis keliautojų skaičius, kaina didėja) + skrydžio bilietas Lombokas – Denpasaras (Balio sala) nuo 150 EUR/asm.
 3. Išvyka į piečiausią Balio salos tašką apžiūrėti Uluvatu šventyklos pačioje uolos viršūnėje, ritualinis saulėlydžio ugnies šokis ir vakarienė Džimbarano jūros gėrybių restorane (užsakoma poilsio viešbutyje). Kaina apytiksliai nuo 45-50 USD/asm. (vykstant 2 ar daugiau asmenų).
 4. Kruizas katamaranu į Lembongano salelę. Ekskursija pas jūros dumblių augintojus. Paviršinis ir giluminis nardymas (užsakoma poilsio viešbutyje). Kaina apytiksliai nuo 100 USD/asm. – už giluminį nardymą mokama atskirai (vykstant 2 ar daugiau asmenų).
 5. Kopimas į Baturo ugnikalnį (užsakoma poilsio viešbutyje). Kaina apytiksliai nuo 65 USD/asm. (vykstant 2 ar daugiau asmenų).
 6. Kopimas į Agungo ugnikalnį (užsakoma poilsio viešbutyje). Kaina apytiksliai nuo 85 USD/asm. (vykstant 2 ar daugiau asmenų).
 7. Raftingas Ayung upe (užsakoma poilsio viešbutyje). Kaina apytiksliai nuo 50 USD/asm. (vykstant 2 ar daugiau asmenų).
 8. Apsilankymas tradicinių Balio šokių spektaklyje (užsakoma poilsio viešbutyje). Kaina apytiksliai nuo 15 USD/asm. (vykstant 2 ar daugiau asmenų).

Papildoma informacija

 • Kelionės organizatorius pasilieka teisę optimizuoti maršrutą likus mėnesiui iki kelionės pradžios.
 • Viešbučių kategorijos žvaigždutėmis nurodytos remiantis tos šalies viešbučių kategorijomis.
 • Pasikeitus skrydžių, traukinių, keltų tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir/arba kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės programa, data ir kaina gali keistis. Aviabilietai negrąžinami ir nekeičiami, pinigai už juos negrąžinami.
 • Siūlomų ekskursijų, pramogų, objektų lankymo tvarka, skaičius ir kainos gali keistis.
 • Nurodyta tarpinių pervežimų trukmė gali keistis dėl kelių būklės, eismo ar oro sąlygų.
 • Siekdamas užtikrinti keliautojų saugumą, kelionės organizatorius pasilieka teisę keisti kelionės programą, ekskursijų eilės tvarką, viešbučius, skrydžius ir pervežimus dėl aplinkybių arba įvykių kelionės šalyje (gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės, etc.), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios. Kelionės organizatorius neatsako už papildomas išlaidas, atsiradusias dėl šių aplinkybių (pvz. nauji lėktuvo bilietai, papildomos nakvynės, pervežimai, skiepai ir pan.).
 • Minimalus keliautojų skaičius grupėje – 15 turistų. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus ir, turistams sutikus, grupė gali vykti be kelionės vadovo; kelionės kaina perskaičiuojama.
 • Nepamirškite pasirūpinti savo sveikata: pasikonsultuokite su šeimos gydytoju, kelionėje turėkite individualią vaistinėlę. Rekomenduotinų skiepų sąrašas svetainėje http://www.ulac.lt/keliautojams
 • LR piliečio pasas turi galioti ne mažiau kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos. SVARBU! Atkreipiame dėmesį, kad, remiantis nauja ES direktyva, joks asmens dokumentas negalioja ilgiau kaip 10 metų po jo išdavimo datos.

Kelionės užsakymas

×