Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 17.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Egipto kurortai: kaip išsirinkti ir nenusivilti – Kelionių studija
fade
5558
post-template-default,single,single-post,postid-5558,single-format-standard,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
Kelionių studija / Atostogos Egipte  / Egipto kurortai: kaip išsirinkti ir nenusivilti
egipto-kurortai

Egipto kurortai: kaip išsirinkti ir nenusivilti

Viena populiariausių atostogų krypčių žiemą – Egiptas, siūlantis prabangų poilsį išpuoselėtuose viešbučiuose, pažintį su faraonus menančia šalimi, paliekantis nepakartojamus įspūdžius povandeninio pasaulio tyrinėtojams. Kad atostogos būtų tokios, kokių tikitės, planuojant kelionę verta pasikonsultuoti su kiekvieno kurorto subtilybes žinančiu specialistu bei pasidomėti kuris kurortas geriausiai atitiks jūsų lūkesčius.

Pateikiame trumpą Egipto kurortų apžvalgą

Populiariausi Egipto kurortai – įspūdingoje Raudonosios jūros pakrantėje įsikūrusi Hurgada ir specialiai turizmui sukurtas modernus, koralinių rifų apsuptas Šarm El Šeichas. Abiejuose kurortuose atvykusieji gaus ne tik puikų poilsį ir paslaugas viešbučiuose, tačiau galės išbandyti ir smagias vandens pramogas ar vykti į pažintines ekskursijas.

Kadaise mažu žvejų ir britų naftos žvalgytojų kaimeliu buvusi Hurgada išaugo į ištisą kurortų regioną, vis dar alsuojantį autentiška dvasia ir autentišku vietos gyvenimu. Pats Hurgados kurortas itin populiarus tarp jaunimo ir šeimų, nes jame ypač gausus viešbučių pasirinkimas: nuo ekonominės klasės miesto, iki VIP paslaugas siūlančių prabangių viešbučių.

Hurgadoje puikias atostogas ras visi: ir šeimos, kurios didžiąją dalį atostogų planuoja praleisti viešbutyje naudojantis čia sukurta infrastuktūra, paslaugomis ir pramogomis, ir keliautojai, kurie nori įsilieti į vietinį šurmulį. Pasivaikščiojimai Sakaloje bei El Dahare leis įkvėpti šurmuliuojančio senojo miesto ir rytietiško turgaus aromatų, o New Marina, Naujojoje Hurgadoje, jūsų lauks visą naktį šėlstančios diskotekos.

Šarm El Šeichas – vienas iš moderniausių ir dinamiškiausių, sparčiai besivystančių kurortų Sinajaus pusiasalyje, įsiterpusiame tarp Afrikos ir Azijos žemynų. Itin gausus viešbučių pasirinkimas, daugybė restoranų, tviskančių prekybos centrų – kurorte yra viskas, ko gali pageidauti net patys reikliausi turistai.

Paviršinio nardymo mėgėjams šis kurortas tiesiog idealus, nes įspūdingi koraliniai rifai driekiasi beveik palei visą kurorto pakrantę, tad pasimėgauti povandeniniais vaizdais galima net neišvykus iš viešbučio teritorijos. Norintiems daugiau įspūdžių verta nuvykti į šalia plytintį nacionalinį povandeninį „Ras Mohamed“ parką.

Prašmatnių kurortų netrūksta ir Šarm El Šeicho regione. Trijose besiribojančiose įlankose – Ras Nosranis, Šarks Bėjus, Nabk Bėjus, arčiausiai prie jūros įsikūrę 4-5 žvaigždučių viešbučiai. Tai puikūs kurortai šeimoms ir poroms, o ieškantys nuotykių patogų poilsį viešbutyje gali derinti su aktyvia veikla, nardymu.

Ieškantiems kitokio Egipto, viešbutį geriausia rinktis moderniame elitiniame El Gouna kurorte – Raudonosios jūros Venecijoje. Šiame unikaliame Egipto kurorte, įkurtame dirbtiniame saline, viešbučiai išsiskiria savitu stiliumi ir architektūra — neaukšti elegantiški vasarnamio tipo pastatai, sujungti tilteliais. Iki jūros galima keliauti nedideliais laiveliais, laviruojančiais kanalais tarp gėlėse skendinčių salų. Tikras rojus ramiam, romantiškam poilsiui, povestuvinei kelionei ar asmeninei šventei!

Įspūdingoje neapgyvendintoje pakrantės teritorijoje įsikūręs Makadi Bėjaus kurortas garsėjantis nuostabiais smėlio paplūdimiais, švaria jūra ir koraliniais rifais. Makadi Bėjus laikomas viena geriausių kurortinių zonų, poilsiui siūlančia tik 4 ir 5 žvaigždutėmis įvertintus viešbučius. Atostogos čia itin tinkamos pavargusiems nuo miesto šurmulio ir ieškantiems aukščiausios kokybės paslaugų. Aukštos kokybės poilsis čia garantuojamas tiek šeimoms, tiek planuojantiems romantiškas atostogas.

Atokioje įlankoje tarp Safagos ir Hurgados įsiterpęs dar vienas ramus kurortas – prabanga alsuojantis ir ramybę garantuojantis Soma Bėjaus kurortas. Aplink jį nėra jokių gyvenviečių, šalia – jūra su nuostabiais koraliniais rifais ir niekada nesibaigiančiu maudynių sezonu, 18 duobučių golfo laukai ir kokybiškas aptarnavimas ant jūros kranto įsikūrusiuose, žalumoje paskendusiuose 4-5 žvaigždučių viešbučiuose.

Kuklesnių viešbučių verta ieškoti Hadabos kurorte, garsėjančiame Ras Om El Seido įlanka. Hadaba laikoma viena idealiausių vietų Egipte, norintiems pabėgti nuo civilizacijos. Vietiniai viešbučiai turistus pasitinka jaukia aplinka, namus primenančia atmosfera, o jūra – auksiniais paplūdimiais („Dahab“ reiškia „auksinis“) ir aktyviomis pramogomis. Tai nardytojų, banglentininkų ir kitų „vėjo gaudytojų“ meka. Net 20 nardymo centrų yra pasirengę supažindinti jus su povandeniu Dahabos pasauliu, o „Melynoji skylė“ ir „Kanjonas“– tai vienos geidžiamiausių vietų patyrusių nardytojų svajonių sąrašuose.

Šėlsmas, triukšmas ir karštos egiptietiškos naktys garantuojamos pasirinkusiems populiariausią Naama Bėjaus kurortą. Čia rasite vietas, kuriose galėsite praleisti įsimintinas naktis. Būnant šioje vietovėje būtina apsilankyti populiariose beduiniško stiliaus kavinėse, kuriose mėgaujamasi tikro kaljano dūmu ir egiptietiška arbata.

Naujas, sparčiai besivystantis ir perspektyvus kurortas Egipte – Marsa Alamas, pasižymintis itin švaria ir skaidria jūra, žmogaus veiklos pėdsakų napalytėtais koraliniais rifais ir itin turtinga povandenine flora bei fauna. Kiekvienam nardymo entuziastui rekomenduojame aplankyti Elfinstouno rifą su pasakiško grožio olomis. Šis kurortas sutvertas mėgautis jūros teikiamais privalumais – visi kurorto viešbučiai pastatyti ant jūros kranto.

Poilsiaujant Tabos kurorte, įsikūrusiame Sinajaus pusiasalio Akabos įlankoje, ranka pasiekiamas Izraelis, horizonte boluoja Jordanijos ir Saudo Arabijos krantai, įspūdingais kraštovaizdžiais stebinantis Sinajaus kalnų didybė. Išskirtinė ramybė kurorte ir galimybės lengvai aplankyti Jeruzalę bei Jordanijos Petrą – pagrindiniai argumentai rinktis Tabos kurortą, savo ruožtu besididžiuojantį labai arti kranto esančiais koraliniais rifais bei galimybe stebėti delfinus, tropines žuvis, vėžlių kolonijas.

Geriausi kelionių į Egiptą pasiūlymai

Kelionės užsakymas

×