Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 17.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Poilsinės kelionės – Kelionių studija
fade
25083
page-template,page-template-full-width,page-template-full-width-php,page,page-id-25083,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
Kelionių studija / Poilsinės kelionės

Poilsinės kelionės

Mėgaukitės nerūpestingomis atostogomis gražiausiuose paplūdimiuose, ragaukite skaniausius patiekalus, nerkite į pramogas ar atsipalaiduokite ir džiaukitės ramybe!

Kelionės
Kryptis

Ieškote išskirtinių pasiūlymų? Nevarkite, tiesiog užsisakykite mūsų naujienlaiškį.

Poilsinės kelionės – galimybė visiškai atsipalaiduoti

Ar kada pasvajojate apie itin malonią kelionę kur nors kur šilta ir gera, kur atrodo, jog čia tikras rojus žemėje? Gilaus mėlio jūra, baltas smėlis, skanus maistas pilnas aptarnavimas ir svarbiausia – jokių rūpesčių bei galimybė pilnai atsipalaiduoti savaitę ar dvi.

Tačiau vien svajoti nėra ko, geriau imtis realių veiksmų ir leisti sau aplankyti kurią nors poilsinių šalių. Turkija, Grakija, Egiptas, Bulgarija – tai tik keletas kurortų žavinčių ne tik savo gamtos vaizdiniais, puikiu oru, tačiau išskirtine savo kultūra bei istorija.

Pamirškite nuobodžią kasdienybę, rūpesčius ir įsipareigojimus. Leiskite sau atsipūsti puikiose atostogose, tikru poilsiu, be jokių rūpesčių. Vieninteliai kuriuos reikės atsivežti į kelionę tai mėgstamiausias maudymosi kostiumėlis, kremas nuo saulės ir, žinoma, gera nuotaika.

Kelioniustudija.lt siūlamos poilsinės kelionės yra aukščiausios kokybės ir aptarnavimo lygio. Leiskite sau, savo draugams ir šeimai pasinerti į nepamirštamą atostogų ir poilsio rojų šalyje kur vasara yra amžina.

Šiuo metu mūsų kelionės organizuojamos šiomis kryptimis:

ŠalisMiestas/Vietovė
GraikijaKreta, Rodas, Pelaponesas, kt.
BulgarijaVarna
GruzijaSakartvelas
EgiptasŠarm Aš Šeichas, Hurgada
TurkijaAntalija
IspanijaMaljorka, Tenerifė, Granada, Malaga
PortugalijaMadeira
ItalijaSicilija
LatvijaJūrmala
EstijaTalinas

Pasiklydote ir nežinote ką rinktis? Susisiekite su mumis, mes pasiruošę jums patarti ir padėti surasti geriausią poilsinės kelionės variantą jums ir jūsų šeimai.

Mūsų kataloge nebus jokių problemų susirasti kelionės pagal jums tinkamiausią datą, kainą, kryptį ir viešbučio rūšį. Metas kurti savo įspūdžius renkantis iš tiesų tobulą poilsinę kelionę.

Kodėl rinktis poilsinę kelionę?

Manome, jog poilsinės kelionės – tai nuostabi proga visiškai atsipalaiduoti. Tai proga niekur neskubėti ir būti ramiam, žinant, jog viskuo yra pasirūpint ir pagalvota už jus.

Čia savaitei ar dviem galėsite visiškai pamiršti savo kasdienius reikalus, svarbius įsipareigojimus ir nuolatinę rutiną. Galėsite pasimėgauti nuostabiai įspūdžiais, pasigrožėti šalies į kurią keliaujate vaizdais, paragauti tikro vietinio maisto, tačiau svarbiausia, skirti laiko sau ir savo šeimai.

Nėra geresnės progos prisipildyti džiaugsmo, atgauti savo jėgas ir pasisemti daugiau įkvėpimo, kurio kartais kasdieniame gyvenime mums taip trūksta. Nesvarbu į kokią kryptį ir kuriuo metu laiku jūs leisitės, poilsinės kelionės bus jūsų laikinas rojaus kampelis.

Kod