Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 18.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Poilsinės kelionės – Kelionių studija
fade
25083
page-template,page-template-full-width,page-template-full-width-php,page,page-id-25083,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
Kelionių studija / Poilsinės kelionės

Poilsinės kelionės

Mėgaukitės nerūpestingomis atostogomis gražiausiuose paplūdimiuose, ragaukite skaniausius patiekalus, nerkite į pramogas ar atsipalaiduokite ir džiaukitės ramybe!

Kelionės
Kryptis

Ieškote išskirtinių pasiūlymų? Nevarkite, tiesiog užsisakykite mūsų naujienlaiškį.

Poilsinės kelionės – galimybė visiškai atsipalaiduoti

Ar kada pasvajojate apie itin malonią kelionę kur nors kur šilta ir gera, kur atrodo, jog čia tikras rojus žemėje? Gilaus mėlio jūra, baltas smėlis, skanus maistas pilnas aptarnavimas ir svarbiausia – jokių rūpesčių bei galimybė pilnai atsipalaiduoti savaitę ar dvi.

Tačiau vien svajoti nėra ko, geriau imtis realių veiksmų ir leisti sau aplankyti kurią nors poilsinių šalių. Turkija, Grakija, Egiptas, Bulgarija – tai tik keletas kurortų žavinčių ne tik savo gamtos vaizdiniais, puikiu oru, tačiau išskirtine savo kultūra bei istorija.

Pamirškite nuobodžią kasdienybę, rūpesčius ir įsipareigojimus. Leiskite sau atsipūsti puikiose atostogose, tikru poilsiu, be jokių rūpesčių. Vieninteliai kuriuos reikės atsivežti į kelionę tai mėgstamiausias maudymosi kostiumėlis, kremas nuo saulės ir, žinoma, gera nuotaika.

Kelioniustudija.lt siūlamos poilsinės kelionės yra aukščiausios kokybės ir aptarnavimo lygio. Leiskite sau, savo draugams ir šeimai pasinerti į nepamirštamą atostogų ir poilsio rojų šalyje kur vasara yra amžina.

Šiuo metu mūsų kelionės organizuojamos šiomis kryptimis:

ŠalisMiestas/Vietovė
GraikijaKreta, Rodas, Pelaponesas, kt.
BulgarijaVarna
GruzijaSakartvelas
EgiptasŠarm Aš Šeichas, Hurgada
TurkijaAntalija
IspanijaMaljorka, Tenerifė, Granada, Malaga
PortugalijaMadeira
ItalijaSicilija
LatvijaJūrmala
EstijaTalinas

Pasiklydote ir nežinote ką rinktis? Susisiekite su mumis, mes pasiruošę jums patarti ir padėti surasti geriausią poilsinės kelionės variantą jums ir jūsų šeimai.

Mūsų kataloge nebus jokių problemų susirasti kelionės pagal jums tinkamiausią datą, kainą, kryptį ir viešbučio rūšį. Metas kurti savo įspūdžius renkantis iš tiesų tobulą poilsinę kelionę.

Kodėl rinktis poilsinę kelionę?

Manome, jog poilsinės kelionės – tai nuostabi proga visiškai atsipalaiduoti. Tai proga niekur neskubėti ir būti ramiam, žinant, jog viskuo yra pasirūpint ir pagalvota už jus.

Čia savaitei ar dviem galėsite visiškai pamiršti savo kasdienius reikalus, svarbius įsipareigojimus ir nuolatinę rutiną. Galėsite pasimėgauti nuostabiai įspūdžiais, pasigrožėti šalies į kurią keliaujate vaizdais, paragauti tikro vietinio maisto, tačiau svarbiausia, skirti laiko sau ir savo šeimai.

Nėra geresnės progos prisipildyti džiaugsmo, atgauti savo jėgas ir pasisemti daugiau įkvėpimo, kurio kartais kasdieniame gyvenime mums taip trūksta. Nesvarbu į kokią kryptį ir kuriuo metu laiku jūs leisitės, poilsinės kelionės bus jūsų laikinas rojaus kampelis.

Kodėl verta rinktis mūsų poilsinių kelionių agentūrą?

Kelionių agentūra kelioniustudija.lt kiekvieną dieną intensyviai dirba ieškodama naujausių ir geriausių poilsinių kelionių pasiūlymų, padėsiančių nerūpestingai ir jaukiai praleisti savo atostogas.

Žinome, jog kiekvienas žmogus yra skirtingas ir savaip įsivaizduoja savo tobulą kelionę. Organizuodami savo kelialapius atsižvelgiame į kiekvieno žmogaus norus ir poreikius. Kartu, pasinaudodami savo patirtimi, žiniomis ir kontaktais surandame geriausius pasiūlymus pagal tuos klientų pageidaujamus kriterijus.

Mūsų kataloge yra kelionės į trijų, keturių ir penkių žvaigždučių viešbučius, skirtingų valstybių kurortus ir gausią ypatybių įvairovę. Be to, nuolat organizuojame įvairias akcijas ir taikome itin dideles nuolaidas savo pasiūlymams, todėl iš savo pusės garantuojame, jog tinkamą kelionę ras kiekvienas pagal savo kišenę.

Na, o jeigu niekaip neapsisprendžiate dėl to kokį kelialapį vis dėl to pasirinkti, kaip ir jau minėjome prieš tai, laisvai galite susisiekti su mumis bet kokiame kelionės rinkimosi etape ir gauti mūsų patarimą.

Mūsų komanda yra visuomet pasiruošusi pasidalyti savo poilsinių kelionių patirtimi ir padėti surasti tą kuris labiausiai atitinka visus jūsų turimus lūkesčius.

Kada važiuoti į poilsinę kelionę?

Didžiausias poilsinių kelionių šiltuose kraštuose privalumas yra tai, jog į jas galima keliauti praktiškas visus metus.

Kam rizikuoti praleisti savo atostogas namuose, kai už lango pliaupia lietus, jei galima rinktis vieną iš šalių kurioje bet kada galima pagulėti paplūdimyje, pasimėgauti saulėtais orais ir įšokti pasimaudyti į jūrą ar baseiną?

Kai kuriose kelionių kryptyse kaip Egiptas ar Turkija, galima keliauti net žiemą, kadangi šaltis šias aplenkia visus metus.
Rinkitės tą šalį kuri jums yra “arčiausiai širdies”, o kelialapis į ją – labiausiai atitinka norimus lūkesčius.

Kokią poilsinės kelionės kryptį pasirinkti?

Kelioniustudija.lt katalogo poilsinės kelionės į šalis – tai tikri rojaus kampeliai. Nesvarbu ar pasirinksite saulėtą Madeiros salą Portugalijoje, laiko patikrintus Maljorkos ir Tenerifės regionus Ispanijoje, savo istorija ir mistiškumu žavinčią Turkiją bei Graikiją ar žavingąją Italiją, pozityvūs prisiminai ir patirtys čia bus tikrai garantuotos.

Nedvejokite ir neatidėliokite savo sprendimo dėl pageidaujamos poilsinės kelionės. Jei norite išties gerai praleisti laiką ir turėti kelionę kurioje pilnai atsipalaiduosite, rinkitės mūsų kelionių studiją kuri pasirūpins viskuo, nuo jūsų skrydžio bilietų iki atvykimo į viešbutį.

Rinkitės poilsinę kelionę ir visi jūsų rūpesčiai pasimirš, kad ir laikinai. O kas niekada nepasimirš tai puikūs įspūdžiai, prisiminimai ir patirtys savo draugų ir šeimos apsuptyje. Linkime susirasti tai kas jums labiausiai tinka ir patirtį pilną atostogų malonumą.

Kelionės užsakymas

×