Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 18.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Kelionės iš Lenkijos - Kelionių studija
fade
3417
page-template,page-template-full-width,page-template-full-width-php,page,page-id-3417,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
Kelionių studija / Kelionės iš Lenkijos

Kelionės iš Lenkijos

Kelionės iš Lenkijos atveria dar daugiau galimybių Jūsų atostogų pasirinkimui – iš kaimyninės šalies galite aplankyti kraštus, į kuriuos nėra organizuotų kelionių iš Lietuvos ir pasirinkti iš dar daugiau pasiūlymų.

Ieškote išskirtinių pasiūlymų? Nevarkite, tiesiog užsisakykite mūsų naujienlaiškį.

Kaip pasiekti Varšuvą Lėktuvu?

LOT skrydžiai iš Vilniaus į Varšuvą kainuoja apie 120-150 EUR į abi puses (orientacinė kaina, konkrečias kainas ir specialius pasiūlymus reikia tikrinti lot.com), su įskaičiuotu didesniu bagažu (kadangi visi ITAKA skrydžiai yra su įskaičiuotu 15 arba 20 kilogramų bagažu, todėl tokį patį variantą ir skrydžiui iki Varšuvos reikia žiūrėti).

Wizz air vykdo skrydžius iš Vilniaus į Varšuvą ir atgal kas antrą dieną. Kainos gali svyruoti nuo 10 iki 50 EUR į vieną pusę, priklausomai nuo specialių kainų ir kitų sąlygų. Nurodyta orientacinė kaina yra be registruojamo 20kg bagažo (už jį prisideda apie 16 EUR į vieną pusę).  Skrydžiai vykdomi į Varšuvos Frederiko Šopeno oro uostą, iš kurio yra vykdomi visi ITAKA užsakomieji reisai.

Kaip nuvykti į Varšuvą autobusu?

Kaip patogiai ir nebrangiai nuvykti iki Varšuvos oro uosto? Rinkitės kelionę autobusu iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio ar Marijampolės ir pasiekite Varšuvos Šopeno oro uostą patogiu autobusu, kuriame veikia nemokamas bevielis internetas, rodomi nemokami filmai. Tvarkaraščius tikrinkite ir bilietus užsakykite tiesiogiai iš vežėjo http://www.luxexpress.eu/ ir http://www.eurolines.lt/ .

Kelionės užsakymas

×