Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 19:00
Šeštadienis - Sekmadienisnedirbame

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 19.00 Š - S nedirbame

Itaka kelionių pasiulymai | Kelionių studija
fade
3883
page-template,page-template-full-width,page-template-full-width-php,page,page-id-3883,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

Itaka kelionių pasiulymai

Keliaukite su ITAKA – tvirtas pozicijas užimančiu kelionių organizatoriumi. Itaka kelionių pasiulymai kviečia į autorines apžvalginių kelionių programas bei naujas poilsinių kelionių kryptis.

Ieškote išskirtinių pasiūlymų? Nevarkite, tiesiog užsisakykite mūsų naujienlaiškį.

ITAKA savo klientams gali pasiūlyti poilsį ir aplankyti beveik 100 vietų visame pasaulyje. Itaka kelionių pasiulymai kviečia keliauti tiek į poilsines „viskas įstaičiuota“, tiek į pažintines keliones, kruizus.

Iš Lietuvos Itaka siūlo keliones į:

Albaniją, Marsa Alamo ir Tabos kurortus Egipte, aplankyti Graikijos salas – Kavalą, Kretą, Tasos, Zakintą, Izraelį, Maljorką Ispanijoje, Jordaniją, Tunisą, Madeiros salą Portugalijoje, šešis Turkijos kurortus: Alaniją, Antaliją, Beleką, Bodrumą, Kemerą, Sidę, Kanarų salas Fuertventūrą ir Tenerifę, Zanzibarą ir Sicilijos salą.

Kelionės užsakymas

×