Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 17.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Korfu – mažytė gražutė dievų sala – Kelionių studija
fade
33888
post-template-default,single,single-post,postid-33888,single-format-standard,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
Kelionių studija / Atostogos Graikijoje  / Korfu – mažytė gražutė dievų sala

Korfu – mažytė gražutė dievų sala

GERIAUSIOS KELIONĖS Į KORFU

Korfu – antra pagal dydį sala Jonijos jūroje, įsikūrusi netoli Graikijos ir Albanijos krantų.

Salos ilgis siekia 64 km, o plotis šiaurėje, plačiausioje dalyje, – 32 km. Plotas – 592,9 km² , pakrantės linija – 217 km.

Norint savarankiškai apkeliauti visą salą, aplankyti mažus kaimelius bei paplūdimius, geriausia rinktis automobilių nuomos paslaugas, kaina dienai prasideda nuo maždaug 20 eur.

Taip pat kursuoja viešasis transportas: miesto ir tarpmiestiniai autobusai. Tik tvarkaraščiai, kurie yra iškabinti stotelėse – tikrai ne visada yra tikslūs.

Dievų sala

Pasak legendos, Kerkyra – buvusi deivė, kurią pamilęs pats jūrų dievas Poseidonas. Būdamas ūmaus būdo, jis pagrobęs ir nugabenęs Kerkyrą būtent į šią Jonijos jūros salą. Nimfos vardu pavadinta sala šiandien garsi savo puikiais paplūdimiais, alyvmedžių giraitėmis, jaukiais kurortiniais miesteliais ir kontrastingu kraštovaizdžiu.

Nuostabūs paplūdimiai, mažytės įlankėlės, vaizdingos uolėtos pakrantės, švelnus klimatas, lėtas gyvenimo tempas ir draugiški žmonės, geras maistas, puiki infrastruktūra bei daug veiklos galimybių sudaro puikias sąlygas atostogoms tiek su šeima, tiek su draugais, tiek mėgstantiems keliauti po vieną.

Spalvinga istorija

Korfu istorija yra ne mažiau spalvinga nei salos gamta. Pėdsakus čia paliko Romos imperija, Bizantija, taip pat jaučiamas salą valdžiusių venecijiečių, britų ir prancūzų indėlis. Salos sostinės Korfu senamiestis šiek tiek primena Veneciją. Mieste taip pat gausu įvairių muziejų, bažnyčių, čia įsikūręs ir Jonijos universitetas. Siaurų vingiuotų gatvelių išraižytas senamiestis įtrauktas į UNESCO saugomų teritorijų sąrašą.

Šiaurės rytų dalis.

Šioje salos dalyje rasite šiuolaikiškus kurortus su puikiais paplūdimiais. Acharavi kurorto infrastruktūra puikiai atitinka turistų poreikius. Čia yra daugybė viešbučių, restoranų ir barų. Dauguma jų įsikūrę pagrindinėje gatvėje, o iki jūros iš centro nukeliauti pėsčiomis užtenka vos 10 minučių. Acharavis laikomas vienu geriausių kurortų saloje šeimoms ir poroms. Daug vandens atrakcijų, seklus jūros krantas puikiai tinka pramogoms su vaikais.

Šeimų poilsiui taip pat puikiai tiktų Nisakis – ramus žvejų miestelis su jaukiomis įlankėlėmis. Prabangos mėgėjai gali rinktis ramų poilsį Kontokalio miestelyje ar įlankoje esančią Guviją, kuri sužavės venecijietiška architektūra, prabangiomis vilomis ir įspūdingomis jachtomis.

Jaunimui patiks Ipsos kurortas – gausu parduotuvių,  kavinių ir restoranų. Ilgas smėlėtas paplūdimys, puikiai išvystyta vandens sporto infrastruktūra, taip pat yra nardymo centras. Šalia Dasijos kurortas, kuris labiau tinka ramesniam poilsiui.

Šiaurės vakarų ir vakarų dalis.

Vakarinė Korfu salos pakrantė pakerės dramatiškais kalnų vaizdais, nuostabiais saulėlydžiais bei kiparisų ir alyvmedžių giraitėmis.

Paleokastrica yra viena žymiausių Korfu salos vietų, nuo salos sostinės nutolusi 25 km į šiaurės vakarus.

Paleokastrica paplūdimys nedidelis, tačiau laikomas vienu geriausių Graikijos salose. Vanduo čia neįtikėtinai skaidrus, o ir povandeninis pasaulis nepaprastai įdomus. Sidari iš visų šiaurės salos kurortų labiausiai išsiskiria klubų ir barų gausa, puikiu naktiniu gyvenimu. Kurorto įžymybė – įspūdingas kanalas, vadinamas Meilės kanalu (Canal d’Amour). Sakoma, kad perplaukęs jį žmogus tikrai suras antrąją pusę.

Čia būtina aplankyti vieną reikšmingiausių Bizantijos tvirtovių Angelokastro pilį, nuo XIII a. stūksančią uolos viršukalnėje – 609 m aukštyje. Taip pat įžymiuosius Achileono rūmus, pastatytus  Austrijos imperatorei Elisabeth, kitaip dar žinomai kaip Sissi.

Pietinė dalis.

Pietinė Korfu dalis daug lygesnė nei šiaurinė, o seklesnė jūra ir puikūs paplūdimiai užtikrina puikų poilsį.

Patys populiariausi kurortai:  Benitsė – sužavėsianti kalnais ir gražiais smėlio ir žvirgždo paplūdimiais. Mesongis – puikiai tiks poroms ir šeimoms, nemėgstančioms itin triukšmingų miestelių. Kavos – vienas populiariausių salos kurortų, ypač mėgstamas jaunimo. Ši vieta ypač pamėgta britų turistų. Puiki paplūdimio infrastruktūra, yra gultai, skėčiai, dušai.

Čia daug tavernų, barų, klubų, tarptautinės virtuvės restoranų, kurie sutemus atgyja ir nenutyla iki paryčių.

GERIAUSIOS KELIONĖS Į KORFU

Kelionės užsakymas

×