Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 17.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

TUI kelionių pasiūlymai – Kelionių studija
fade
36594
page-template,page-template-full-width,page-template-full-width-php,page,page-id-36594,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
Kelionių studija / TUI kelionių pasiūlymai

Paprastas ir saugus pirkimas internetu. 

Konsultacija el. paštu: info@kelioniustudija.lt telefonu: +370 60775699

Užsisakyti kelionę internetu paprasta ir patogu – Jums patogiu laiku ir patogioje vietoje! 

Reikia išsamios konsultacijos? Kelionių studija atsakys į visus klausimus ir padės išsirinkti geriausiai Jūsų poreikius atitinkančią kelionę!

Rašykite el. paštu info@kelioniustudija.lt arba skambinkite +370 60775699


„TUI Group“ (www.tuigroup.com) – įmonių grupė, pasaulinėje turizmo rinkoje užimanti lyderio pozicijas. Įkurta susijungus dviem didelėms Europos turizmo įmonėms: Vokietijos „TUI AG“ ir Didžiosios Britanijos „TUI Travel PLC“. Grupė jau 45 metus naudoja šypseną kaip logotipą ir su šūkiu „Atrask savo šypseną“ kiekvienam keliautojui siūlydama jam tinkamiausią kelionę. Grupė valdo 1,6 tūkst. kelionių agentūrų ir turizmo interneto svetainių, šešias avialinijas, kurių flotilę sudaro daugiau nei 150 lėktuvų ir tris kruizinių kelionių kompanijas su 16 kruizinių laivų. Grupei priklauso 380 viešbučių, tarp jų – aukščiausią kokybę užtikrinantys viešbučių prekės ženklai „RIU“, „Robinson“, „TUI Blue“ ir kt. „TUI Group“ keliautojams pasiūlo daugiau nei 180 kelionių krypčių ir kasmet visame pasaulyje aptarnauja virš 20 mln. klientų.

​„TUI Group“ ne kartą apdovanota prestižinėmis tarptautinėmis „World Travel Awards“ premijomis. 2013-aisiais buvo nominuota „Geriausio pasaulyje kelionių organizatorius“ ir „Geriausios pasaulyje užsakomųjų skrydžių aviabendrovės“ kategorijose, o 2019 m. „TUI Group“ laimėjo „Pirmaujančio Europos kelionių organizatorius“ titulą! TUI įmonių grupė šį prestižinį apdovanojimą, kuris dažnai vadinamas turizmo sektoriaus Oskaru, yra laimėjusi jau daugiau nei dešimt kartų. Įmonė kelis kartus buvo pripažinta pirmaujančiu kelionių operatoriumi, kelionių organizavimo užsakomaisiais reisais lydere, taip pat tapo „Socialiai atsakingo turizmo“ ir „Geriausios kelionių operatoriaus interneto svetainės“ kategorijų nugalėtoja.

TUI – visame pasaulyje turistams gerai žinomas kelionių organizatoriaus, kurio atėjimas į Baltijos regioną yra dalis TUI AG kompanijos nuolatinės plėtros centrinėje ir rytų Europoje. „TT Baltics“, kuri valdo prekės ženklą TUI, veiklą Baltijos šalyse, Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, pradėjo 2018 m. rugsėjo 27 dieną – Pasaulinę turizmo dieną. Centrinis kelionių organizatoriaus biuras įsikūręs Rygoje, Vilniuje ir Taline – atstovaujantys biurai. Pirmieji skrydžiai iš Baltijos šalių prasidėjo jau nuo 2019 metų pavasario. Kelionių pasiūloje – Lietuvos poilsiautojų pamėgtos kryptys: Turkija, Graikija, Bulgarija, Egiptas ir žinoma TUI tinklo viešbučiai bei nepriekaištinga keliavimo kokybė.

Ieškote išskirtinių pasiūlymų? Nevarkite, tiesiog užsisakykite mūsų naujienlaiškį.

Kelionės užsakymas

×