Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 18.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Titanic Palace 5*, Hurgada - Kelionių studija
fade
12949
post-template-default,single,single-post,postid-12949,single-format-standard,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
Kelionių studija / Atostogos Egipte  / Titanic Palace 5*, Hurgada

Titanic Palace 5*, Hurgada

Gerai vertinamas ir populiatus viešbutis, įsikūręs apie 15 km nuo Hurgados oro uosto, ant jūros kranto, turintis erdvius ir gražius numerius, didelį paplūdimį ir daugybę baseinų.

Viešbutis nuteikia nerūpestingoms atostogoms – tvyro labai gyvybinga ir šilta atmosfera.

Viešbutyje yra numerių su terasa iš kurios galima patekti tiesiai į nuosavą baseiną.

Svečių itin mėgstamas vandens parkas su didele vaikų žaidimų aikštele, kuri įrengta laivo stiliumi.

Teritorijoje yra 5 barai  (alkoholis 24 h), 4 restoranai, vandens parkas (8 kalneliai suaugusiems, 8 vaikams), parduotuvės ir 2 baseinai.

Paplūdimyje leidžiantis į jūrą – rekomenduojama speciali avalynė, yra koralų, taip pat 600 m pirsas, kuriuo važinėja automobiliukas – jei pasijusite pavargę.

Titanic Palace visa dieną kunkuliuoja aktyvi veikla – nemokamai galėsite žaisti mini golfą, tenisą, paplūdimio tinklinį, stalo tenisą, mini futbolą, sportuoti treniruoklių salėje, dalyvauti aerobikos užsiėmimuose, eiti į diskoteką, o už papildomą mokestį galėsite mėgautis SPA procedūromis, nardyti bei išbandyti įvairius vandens sportus! Vaikams yra įrengtas specialus baseinas bei žaidimų aikštelė.

Numeriai – renovuoti, švarūs ir tvarkingai prižiūrimi.

Rekomenduojame smagioms, aktyvioms atostogoms.

Nuotraukų galerija

Kelionės užsakymas

×