Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 18.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

SWANDOR HOTELS & RESORT TOPKAPI PALACE 5*, Antalija - Kelionių studija
fade
21179
post-template-default,single,single-post,postid-21179,single-format-standard,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
Kelionių studija / Atostogos Turkijoje  / SWANDOR HOTELS & RESORT TOPKAPI PALACE 5*, Antalija

SWANDOR HOTELS & RESORT TOPKAPI PALACE 5*, Antalija

„Swandor Hotels Resorts Topkapi Palace“ įsikūręs Kundu rajone, Lara paplūdimyje. Swandor Topkapı Palace- tai tematinis viešbutis, įkvėptas didžiųjų Topkapı rūmų Stambule, suteiks jums galimybę persikelti į didingojo sultono Suleimano ir jo mylimosios Roxolana laikus.

Didelėje, gražioje ir kruopščiai prižiūrėtoje teritorijoje įrengti vidaus ir lauko baseinai su čiuožyklomis, suformuota tingioji upė „lazy river“, kurioje galima plaukioti su padangomis, puikus hamamas. Bendrose patalpose veikia nemokamas belaidis internetas.

Savo svečiams siūlo įvairius apgyvendinimo variantus tiek šeimoms, tiek poroms, tiek reikliems poilsiautojams. Numeriai jaukūs, erdvūs, tvarkingi. Visuose šio 2019 metų balandį visiškai atnaujinto komplekso standartiniuose ir liukso numeriuose yra mini barai, seifai, oro kondicionieriai, telefonai bei vonios kambariai, kuriuose rasite vonias ir plaukų džiovintuvus. Asmenims su negalia siūlomi specialiai pritaikyti numeriai.

Restoranuose „Safir“ ir „Hanedan“ patiekiami tarptautiniai ir turkiški valgiai. Didelis maisto pasirinkimas tiek pusryčiams, tiek pietums, tiek vakarienei. Be pagrindinio restorano yra dar keli, į kuriuos galima užsukti skirtingu metu – maitinimas tiekiamas visą parą, taip pat keletas barų.

Viešbutyje siūloma daugybė veiklų: yra treniruoklių salė, krepšinio, mini futbolo ir paplūdimio tinklinio aikštelės bei kitų sporto įrenginių. Gausu pramogų, tiek dideliems, tiek mažiems visos dienos metu ir vakarais (koncertai, vakarėliai, gyvi didžėjų pasirodymai ir žavūs lazerių šou ir t.t.).

Viešbutyje yra puikus vaikų klubas, kuris yra specialiai sukurtas mažiesiems svečiams, kad jie atostogų metu galėtų jaustis ypatingai. Animatoriai organizuoja įvairius užsiėmimus 4–12 metų vaikams (teminiai užsiėmimai kiekvieną dieną, specialūs žaidimai ir kursai, didelė izoliuota vaikų žaidimų aikštelė, vakarinė programa su kviestiniais svečiais).

Įdomi tiek dienos, tiek vakaro animacinė programa. Vakarais viešbučio amfiteatre rengiami gyvi pasirodymai: koncertai, akrobatiniai šou. Sultanahmet aikštėje galėsite mėgautis muzika, šokiais ir gėrimais.

Vaikams kasdien vyksta jiems skirta programa, taip pat yra atskira teritorija su vaikišku restoranu, žaidimų kambariu, žaidimų aikštele ir net miegamaisiais kambariais dienos miegui.
Paplūdimys – smulkaus žvyro ir smėlio, todėl vandens batai nebūtini. Yra tiltas, ant kurio yra gultai bei kopetėlės nusileidimui į vandenį.

Rekomenduojame aukštos kokybės poilsiui.

Nuotraukų galerija

Kelionės užsakymas

×