Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 18.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Sunny Days Resort, SPA & Aqua Park , Hurgada - Kelionių studija
fade
11659
post-template-default,single,single-post,postid-11659,single-format-standard,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
Kelionių studija / Atostogos Egipte  / Sunny Days Resort, SPA & Aqua Park , Hurgada

Sunny Days Resort, SPA & Aqua Park , Hurgada

Viešbučių kompleksas ant smėlėto lagūnos kranto, 12 km iki Hurgados oro uosto, 3 km iki Hurgados miesto centro.

Trys Sunny Days viešbučiai: El Palacio 5*, Resort Spa & Aqua Park 4*ir Mirette 3*– sudaro vieną didžiulį poilsio kompleksą, naudojasi bendra infrastruktūra ir paslaugomis.

Mirette pastatas

Antroje linijoje, per požeminę perėję. Tik šiame pastate yra šeimyniniai numeriai su atskiromis miegamojo ir gyvenamosiomis zonomis bei virtuvėlėmis. Numeriai – renovuoti ir tvarkingi, prasčiau atrodo durys ir balkonai. Šalia šio viešbučio yra didelis vandens parkas su šildomais baseinais ir vandens kalneliais. Dar keli baseinai ir mažesni vandens kalneliai yra pirmojoje linijoje.

Resort, SPA & Aqua

Pirmoje linijoje, kuriame įrengti Premium numeriai

El Palacio

Visiškai ant jūros kranto – su standartiniais numeriais, kuriuose kiek pastebimas baldų nusidėvėjimas. Tačiau tą iš dalies atperka vaizdas pro langą į lagūną.

Viešbutis turi 3 paplūdimius, vienas iš jų – „relax“ atsipalaidavimo zona, be animacijos ir triukšmo. Dar kitas – skirtas povandeninio pasaulio tyrinėtojams. Čia yra koralinis rifas, įdomi gyvūnija, kam pasiseka – sutinka vėžlių.

Komplekse veikia 3 restoranai, 6 ala carte restoranai į kuriuos reikalinga išankstinė rezervacija, 14 barų, iš kurių 2 dirba 24 h. Po vidurnakčio alkoholiniai gėrimai – už papildomą mokestį.

Maisto pasirinkimas – pakankamas – nuo vištienos iki makaronų, žuvies ar mėsos patiekalų, saldumynų ir sezoninių vaisių.

Labai aktyvi, smagi ir turininga animacija. Diena pradedama nuo ryto gimnastikos, tęsiasi vandens gimnastika, joga, kriketu, paplūdimio tinkliniu, zumba ant žemės ir vandens, lotynų šokiais ir kitomis veiklomis.

Vakare laukia bingo žaidimas, karaoke ar talentų naktys, diskotekos. Gyvi pilvo šokių, Egipto folkloro, fakyrų, akrobatų ir afrikos šokėjų pasirodymai, miuziklai ir instrumentinės muzikos koncertai.

Vaikai visą dieną užimti vaikų klube, kur jų laukia piešimas ant veidukų, įvairiausi judrieji žaidimai, indėnų ar piratų dienos, picos ar makaronų gaminimas, linksma vakaro programa.

Rekomenduojame tiek šeimoms, tiek poroms, tiek jaunimui.

Nuotraukų galerija

Kelionės užsakymas

×