Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 18.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Steigenberger Alcazar Hotel 5*, Šarm aš Šeichas - Kelionių studija
fade
11913
post-template-default,single,single-post,postid-11913,single-format-standard,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
Kelionių studija / Atostogos Egipte  / Steigenberger Alcazar Hotel 5*, Šarm aš Šeichas

Steigenberger Alcazar Hotel 5*, Šarm aš Šeichas

Nuostabus, VIP poilsiui skirtas viešbutis, pastatytas 2017 m. 17 km iki Šarm aš Šeicho oro uosto, apie 30 km iki Naama Bei ir apie 40 km iki senamiesčio, Nabko rajone, ant jūros kranto.

Aukščiausio lygio paslaugos, erdvūs, prabangūs numeriai, daugybė restoranų, barų, baseinų bei pramogų.

Rekomenduojamas visų tipų turistams, ypač – buriuotojams ir nardytojams, prabangiam šeimų poilsiui. Turi savo pirsą, yra gražūs koralai.

Unikali elegantiškaarabiškostiliaus architektūra, erdvūs puikiai apstatyti numeriai, puikus SPA centras, aktyvi profesionali animacinė programa.

Viešbutyje yra 27 baseinai, visi – šildomi žiemą.

Puikus „ultra viskas įskaičiuota“ maitinimas, 9 barai, 5 a la carte restoranai: Japonijos, Viduržemio jūros, Italijos, Libano virtuvės ir jūros gėrybių restoranas. Daug ir kokybiškų paslaugų.

Viešbutį rekomenduojame išrankiam poilsiautojui.

Nuotraukų galerija

Kelionės užsakymas

×