Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 18.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Sol Nessebar Palace 5*, Bulgarija - Kelionių studija
fade
20805
post-template-default,single,single-post,postid-20805,single-format-standard,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
Kelionių studija / Atostogos Bulgarijoje  / Sol Nessebar Palace 5*, Bulgarija

Sol Nessebar Palace 5*, Bulgarija

Išrankiems turistams įtiksiantis viešbutis, pasižymintis aukštu aptarnavimo lygiu.

Sol Nessebar Palace siūlomos įvairios paslaugos ir pramogos kiekvienam.

Svečiai gali lankytis naujajame sezoniniame vandens pramogų parke, kuriame įrengta keletas įvairaus gylio baseinų nuo kūdikiams iki suaugusiems ir vandens čiuožyklos.

Čia taip pat įrengtas unikalus atrakcionas „Uolėta upė“, kuriuo galėsite paplaukioti paplūdimyje, nuplaukti iki baseino per mišką ir į viešbučio pajūrio terasą.

Šiame viešbutyje yra vidaus ir lauko baseinai su atvira terasa.

SPA centre yra sūkurinė vonia, sauna, garų pirtis, atliekami įvairūs masažai ir grožio procedūros.

Šešiuose restoranuose ir baruose patiekiami puikūs valgiai ir gėrimai. Viešbutyje įrengtas pagrindinis tarptautinių ir bulgariškų valgių restoranas, ispaniškos virtuvės restoranas „Paellador Levante“, itališkas restoranas „Osteria del Golfo, sušių ir jūros gėrybių restoranas „Umi Japanese Corners“.

Ispaniškųjų užkandžių (tapas) ir kokteilių restoranas „Taperia Malecon“ ir restoranas „Biergarten“.

Apsilankę unikalioje vietoje, pajūrio terasose įrengtame bare „Embarcadero“ galėsite pasimėgauti gaivinančiais kokteiliais, nealkoholiniais gėrimais ir itališkais sumuštiniais (panini).

Viešbučio svečius linksmina pramogų organizavimo komanda – įvairūs užsiėmimai suaugusiems ir vaikams vyksta visa dieną.

Jaunieji svečiai laukiami vaikų klube. Viešnagės metu galėsite išsinuomoti dviračius, atsipalaiduoti žaidimų kambaryje, pažaisti biliardą, smiginį, tenisą, krepšinį, tinklinį ar futbolą.

Už 5 km nuo komplekso yra Saulėto Kranto centras, už 100 metrų – autobusų stotelė, o už 2 km – senovinis Nesebero miestas.

Nuotraukų galerija

Kelionės užsakymas

×