Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 18.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Sea Gull Resort 4*, Hurgada - Kelionių studija
fade
12055
post-template-default,single,single-post,postid-12055,single-format-standard,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
Kelionių studija / Atostogos Egipte  / Sea Gull Resort 4*, Hurgada

Sea Gull Resort 4*, Hurgada

Miesto tipo viešbutis, esantis Hurgadoje, miesto centre, šalia parduotuvių, diskotekų ir kitų smagių vietų. Pačiame viešbutyje yra vandens parkas, 4 baseinai (2 šildomi žiemą), 3 vandens kalneliai.

Paplūdimys – smėlio, tačiau yra koralų, rekomenduojama speciali avalynė.

Viešbutis siūlo sportiness veiklas, vyksta diskotekos, gyvos muzikos pasirodymai.

Sauna, burlenčių sportas,nardymas – užpapildomą mokestį.

Vaikams yra skyrius pagrindiniuose dviejuose šildomuose baseinuose, 6 kalneliai, veikia mini klubas,yra mini zoologijos sudas.

Viešbutį sudaro du pastatai – senas ir naujas, numeriai erdvesni – sename pastate, dalis numerių – į gatvės pusę, gyvenant juose gali girdėtis triukšmas.

Rekomenduojame keliaujantiems turistams, ketinantiems leistis į ekskursijas ir nepraleisti visų atostogų viešbutyje. Taip pat jaunimui, nebrangaus varianto ieškančioms šeimoms su vaikais.

Nuotraukų galerija

Kelionės užsakymas

×