Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 18.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Rehana Royal Beach Resort Aqua Park & Spa 5*, Šarm aš Šeichas - Kelionių studija
fade
11933
post-template-default,single,single-post,postid-11933,single-format-standard,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
Kelionių studija / Atostogos Egipte  / Rehana Royal Beach Resort Aqua Park & Spa 5*, Šarm aš Šeichas

Rehana Royal Beach Resort Aqua Park & Spa 5*, Šarm aš Šeichas

7 km iki Šarm aš Šeicho oro uosto, apie 18 km iki Nama Bei ir apie 25 km iki senamiesčio, Nabko Bei rajone, ant jūros kranto. Paplūdimys – koralinis, yra 162 m pantoninis tiltas.

Ekonominio tipo viešbutis su jaukia, žalia, didele, gražia ir sutvarkyta teritorija, gerai išvystita infrastruktūra, turi naują vandens parka su 11 vandens kalnelių ( 7 suaugusiems, 4 – vaikams), teritorijoje yra 7 baseinai (2 šildomi), aktyvi animacija, rengiamos triukšmingos diskotekos.

Numeriams reikėtų renovacijos, išrankesni turistai pasiges įvairesnio maisto – jis kokybiškas, tačiau gana dažnai besikartojantis.

Puikiai tiks paprastam, neįpareigojančiam poilsiui už gerą kainą, nekeliant daug reikalavimų maitinimui ar numeriams.

Rekomenduojamas nereiklioms šeimoms, jaunimui ar neišrankiems žmonėms, taip pat ketinantiems keliauti ir viešbutyje visų atostogų nepraleisti turistams.

Nuotraukų galerija

Kelionės užsakymas

×