Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 18.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Premier Le Reve Hotel & Spa 5*, Hurgada - Kelionių studija
fade
12095
post-template-default,single,single-post,postid-12095,single-format-standard,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
Kelionių studija / Atostogos Egipte  / Premier Le Reve Hotel & Spa 5*, Hurgada

Premier Le Reve Hotel & Spa 5*, Hurgada

Apie 22 km iki oro uosto, apie 27 km iki Hurgados miesto centro, ant jūros kranto įsikūręs labai prabangus, VIP poilsiui skirtas viešbutis – absoliuti ramybės oazė arabiškame Egipte.

Viešbutis skirtas tik suaugusiems (nuo 16 m.), čia nėra aktyvios animacijos, orientuojamasi į išlaikytą ir atpalaiduojantį poilsį.

Teritorija nėra didelė, tačiau labai graži ir kruopščiai tvarkoma. Yra 4 lauko baseinai (1 šildomas žiemą), taip pat vidaus baseinassu jakuzi ir sauna, geras SPA centras – už papildomą mokestį.

Viešbutyje veikia 5 barai, 7 restoranai, 5 iš jų – a la carte, 3 a la carte (kinų, viduržemio ir italų) – nemokami. Japonų ir Indų a la carte – už papildomą mokestį. Maitinimas labai aukštos kokybės, kaip ir visos paslaugos šiame viešbutyje.

Numeriai prabangiai įrengti, nepriekaištingi, lovos – labai didelės.

Rekomenduojame ramioms, ypatingai prabangioms porų atostogoms.

Nuotraukų galerija

Kelionės užsakymas

×