Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 18.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Pegasos Royal 5*, Avsalaras - Kelionių studija
fade
21823
post-template-default,single,single-post,postid-21823,single-format-standard,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
Kelionių studija / Atostogos Turkijoje  / Pegasos Royal 5*, Avsalaras

Pegasos Royal 5*, Avsalaras

Labai gerai svečių vertinamas viešbutis: tripadvisor.com svetainėje 4,5 iš 5, google.com – 4,7 iš 5 balai!

Svečiams siūloma aukšta paslaugų kokybė, baseinai, vandens parkas, maitinimo sistema „Viskas įskaičiuota“, o mažiesiems svečiams vaikų klubas TUI Toucan.

Šalia viešbučio driekiasi nuosavas, smėlio paplūdimys su patogiu įėjimu į jūrą – tai ypač svarbu atostogaujant su vaikais. Paplūdimio ilgis 1200 m, yra pirsas.
Paplūdimio rankšluosčiai, skėčiai, čiužiniai ir gultai – nemokama.

Viešbutis savo svečiams siūlo nemokamus pripučiamus vandens atrakcionus, esančius jūroje šalia pontono!

Viešbučio teritorijoje įrengtas uždaras ir 2 atviri baseinai, vandens parkas su su 8 kalneliais, poilsiautojai kviečiami nemokamai pramogauti ant pripučiamų vandens atrakcionų, mankštintis treniruoklių salėje, užsiimti aerobika, vandens aerobika, naudotis teniso kortais,žaisti stalo tenisą, krepšinį, petankę, smiginį, paplūdimio tinklinį, dalyvauti animacinėse programose, šėlti diskotekose.

Už papildomą mokestį galima apsilankytii turkiškoje pirtyje, saunoje, užsisakyti masažą, teniso kortų apšvietimą ar inventorių, žaisti boulingą, biliardą, žaidimų automatais, išsinuomotii vandens sporto inventorių.

Vaikai visa dieną bus užimti Mini Toucan klube, kuris pradeda veikti nuo 2020.04.25. „Mini Toucan“ klubo dėka tėvai gali skirti laiko sau ir nesijaudinti dėl savo vaikų saugumo, o jauni viešbučio svečiai gali jaustis kaip nepriklausomi keliautojai.

Vaikai laiką leis  žaidimų kambariuose, žaidimų aikštelėje gryname ore, lauko baseline, ras vaikų meniu pagrindiniame restorane.  Jiems organizuojamos kūrybinės ir kulinarinės dirbtuvės, mokomieji žaidimai, sporto varžybos, vakarais – vaikų diskoteka. Vyksta veido tapyba, organizuojamos olimpinės žaidynės, vaikų joga, stepas ir aerobika, „Toucan“ gimtadieniai, įspūdingi eksperimentai ir kitos veiklos.

Rekomenduojama šeimyniniam poilsiui su vaikais.

Nuotraukų galerija

Kelionės užsakymas

×