Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 18.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Orange County Resort Hotel Kemer 5*, Kemeras - Kelionių studija
fade
14384
post-template-default,single,single-post,postid-14384,single-format-standard,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
Kelionių studija / Atostogos Turkijoje  / Orange County Resort Hotel Kemer 5*, Kemeras

Orange County Resort Hotel Kemer 5*, Kemeras

Nerealus viešbutis įrengtas XVI a. Amsterdamo miesto architektūros stiliumi, kunkuliuojantis pramogomis ir apsuptas vaizdingos Kemero gamtos.

Viešbučio baseino teritorijoje, užimančioje 5 000 kv. metrų plotą, rengiamos dieninės ir vakarinės pramoginės programos. Vaikams skirtas negilus baseinas, vandens čiuožyklos ir mini klubas. Viešbutyje yra 3 lauko baseinai ir 1 vidaus baseinas.

Svečiai kviečiami atsipalaiduoti rytietiško stiliaus SPA centre, kuriame tvyro šventyklą primenanti atmosfera, įrengta tradicinė turkiška pirtis, keletas masažo kabinetų ir 2 treniruoklių salės. Viešbutyje teikiamos mokamos vaikų priežiūros paslaugos.

Viešbučiui priklauso privatus paplūdimys, prieplauka, ant tilto yra įrengta baras.

Maistas šiame viešbutyje ruošiamas svečių akivaizdoje, siūlomi ekologiški olandų ir turkų valgiai, išalkę galėsite paskanauti Viduržemio jūros regiono, itališkų, azijietiškų ir turkiškų valgių. Svečiams ruošiami savitarnos pusryčiai, kurių metu patiekiami tradiciniai turkiški gardėsiai. Svečiai taip pat laukiami savitarnos restorane „De Wereld“ ir dar trijuose restoranuose, kuriuose pasirinkimui iš valgiaraščio siūlomi tarptautiniai valgiai, sušiai bei kepsniai. Orange County teritorijoje taip pat yra kavinė ir 10 barų.

Šiuolaikiškais baldais apstatytuose numeriuose, pro kurių langus atsiveria viešbučio, įlankos ir Tauro kalnų vaizdai, galėsite pasigėrėti flamandų menininkų paveikslais.

Įsikūręs šalia Kemero centro, netoli diskotekų ir naktinių klubų, parduotuvių, per 5 minutes nueisite iki Kemero centro. Antalija įsikūrusi maždaug už 45 km.

Rekomenduojame aktyvioms šeimoms ir jaunimo poilsiui.

Nuotraukų galerija

Kelionės užsakymas

×