Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 18.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Mina Mark Resort & Spa 4*, Hurgada - Kelionių studija
fade
12215
post-template-default,single,single-post,postid-12215,single-format-standard,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
Kelionių studija / Atostogos Egipte  / Mina Mark Resort & Spa 4*, Hurgada

Mina Mark Resort & Spa 4*, Hurgada

Viešbutis įsikūręs pačiame Hurgados miesto centre, ant jūros kranto.

Paplūdimys gilėja už 40 m, yra prieplauka, rekomenduojama speciali avalynė. Nuo 12 iki 15 val. paplūdimio bare – nemokami ledai.

Maitinimas geras, yra pagrindinis restoranas ir 3 a la carte (už papildomą mokestį), foje baras, paplūdimio bei baseino ir kaljano barai.

Paprastas interjeras, švarūs ir tvarkingi numeriai, įrengti pastatuose, abipus pėsčiųjų tako vedančio į paplūdimį. Einant šiuo taku rasite vaikų žaidimų aikštelę, miniklubą ir nedidelį vandens parką su 7 kalneliais (3 suaugusiems, 4 vaikams).

Už papildomą mokestį: turkiška pirtis,masažas, nardymas, sūkurinė vonia, biliardas, stalo tenisas, sauna.

Rekomenduojame jaunimui, nereikliems, paprasto, patogaus poilsio ant jūros kranto ieškantiems turistams.

Nuotraukų galerija

Kelionės užsakymas

×