Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 18.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Mercure Hurgada 4*, Hurgada - Kelionių studija
fade
13494
post-template-default,single,single-post,postid-13494,single-format-standard,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
Kelionių studija / Atostogos Egipte  / Mercure Hurgada 4*, Hurgada

Mercure Hurgada 4*, Hurgada

Viešbutis įsikūręs 4 km iki Hurgados oro uosto, apie 7 km iki Hurgados miesto centro, ant jūros kranto, turi didelę teritoriją. Mėgstamas europiečių poilsiautojų.

Patogiai įrengti numeriai, švarūs, erdvūs, su gera vėdinimo sistema, tvarkomi kasdien.

Gerai išvystyta sporto infrastruktūra, yra 4 teniso kortai, fitneso centras, 1800 kv/m gėlo vandens baseinas, už papildomą mokestį – buriavimo centras, nardymo centras, biliardas, jodinėjimas.

Vyksta aktyvūs animaciniai renginiai, geros vakaro programos, organizuojamas pervežimas į Hurgados diskotekas.

Viešbučiui priklauso 700 m. ilgio smėlėtas paplūdimys su gražiu krantu, tvarkingais gultais ir skėčiais, šalia gražus koralinis rifas. Viešbutis turi savo prieplauką su „FunFly“ jachtos klubu, iš kur organizuojamos ekskursijos į atvirą jūrą (paviršinis bei giluminis nardymas, Rojaus paplūdimys ir kitos ekskursijos.

Viešbutyje veikia 5 barai, 1 jų – už papildomą mokestį, 3 restoranai, 2 iš jų – a la carte, už papildomą mokestį. Maistas – geras, pateikiamas šiltas ir gražiai paserviruotas.

Vakarais vyksta šou programos bei viešbučio teritorijoje yra diskoteka.

Rekomenduojamas aktyviam, šeimyniniam poilsiui su vaikais ir banglenčių sporto mėgėjams.

Nuotraukų galerija

Kelionės užsakymas

×