Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 18.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Melia Sunny Beach 4*, Saulėtas krantas - Kelionių studija
fade
23679
post-template-default,single,single-post,postid-23679,single-format-standard,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
Kelionių studija / Atostogos Bulgarijoje  / Melia Sunny Beach 4*, Saulėtas krantas

Melia Sunny Beach 4*, Saulėtas krantas

Vos 70 m. iki smėlio paplūdimio įsikūrusiame poilsio komplekse Meliá Sunny Beach įrengti 2013–2014 metų žiemą atnaujinti numeriai su balkonais ir šoniniais vaizdais į jūrą.

Svečiams siūlomas gausus „viskas įskaičiuota“ maitinimas Čia įrengti 2 pagrindiniai restoranai ir vienas mažesnis restoranas, kuriuose ruošiami tarptautinės ir vietos virtuvės patiekalai. Taip pat galėsite apsilankyti 2 vestibiulio baruose, užkandinėje prie baseino, aukščiausios klasės bare su poilsio zona ir Vienos stiliaus kavinėje „Amadeus“.

Poilsio komplekse yra 2 lauko baseinai ir 1 vidaus baseinas, taip pat 3 baseinai vaikams, iš kurių dviejuose įrengtos čiuožyklos. Svečiai kviečiami už papildomą mokestį apsilankyti SPA centre ir saunoje bei pasilepinti masažais. Vestibiulyje ir prie baseino veikia nemokamas belaidis internetas.

Fizinę formą palaikyti galėsite sportuodami treniruoklių salėje ir po atviru dangumi įrengtoje treniruoklių zonoje, pažaisti mini golfą.

Kiekvienas svečias kviečiamas dalyvauti įvairiose pramoginėse veiklose pagal savo pomėgius, vaikams ir suaugusiesiems skirtose laisvalaikio programose.

Taip pat siūloma nemokamai pažaisti stalo tenisą. Už papildomą mokestį teikiamos vaikų priežiūros, cheminio valymo ir skalbimo paslaugos, galima naudotis seifu ir apsilankyti grožio salone.

Vos už 1 km nuo yra vandens pramogų parkas, o už 5 km – Nesebaro senamiestis. Per 2 minutes nueisite iki artimiausios autobusų stotelės.

Nuotraukų galerija

Kelionės užsakymas

×